Other lots in this auction
-
#501Scailmont
Een vaasje van gekleurd glas met een meerkleurig en verguld decor van een geisha met parasol. Onderaan gemerkt.
Vase en verre coloré à décor multicolore et doré d'une geisha à l'ombrelle. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 400/600 -
#270
Een 18 K geelgouden ring bezet met twee smaragden in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een centrale briljant van +- 0,25 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de deux émeraudes taille marquis d'un poids combiné de +- 0,20 ct et d'une taille brillant centrale de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 1,87 gEstimate: € 350/400 -
#108
Drie diverse Madonnabeelden van messing.
Trois différentes statues de la Vierge en laiton.No longer availableDim. H. 34,5 - 23 - 21 cmEstimate: € 200/220 -
#513
Een handgeschilderd icoon met messingen riza en geëmailleerde versieringen.
Icône peinte à la main avec riza en laiton et décorations en émail.No longer availableDim. 32 x 27 cmEstimate: € 200/240 -
#469Maurits Van Saene
“Rotsformatie”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Formation rocheuse". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 25 x 30Estimate: € 400/600 -
#393
Een moderne vaas van meerkleurig glaspasta.
Un vase moderne en pâte de verre multicolore.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 70/90 -
#531
Een houten vogelkooi met gebeeldhouwd pagodedak.
Une cage à oiseaux en bois avec un toit en pagode sculpté.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 120/200 -
#264Trente
“Antwerps interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"L'intérieur anversois". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 60/80 -
#170
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 4,46 gEstimate: € 580/650 -
#524
“Straatzicht met pomp”. Olieverf op doek. Gesigneerd, onleesbaar.
"Vue sur la rue avec pompe". Huile sur toile. Signée illisible.No longer availableDim. 60x80cmEstimate: € 80/100 -
#624Bob StikkersPeriod: °1944
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 64/75 buiten de plaat.
"Composition". Une lithographie. Signée et numérotée 64/75 hors planche.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#413
Een moderne vaas van kleurloos en geel glas met gouden details en een vlinder.
Un vase moderne en verre incolore et jaune avec des détails dorés et un papillon.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 55/75