#57Roger PintensPeriod: °1954
Een sierstuk van kunstsmeedwerk. Gesigneerd.
Une pièce décorative en fer forgé. Signée.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 80/100 -
#188
Een schelpvormig schaaltje van 800‰ zilver. Missiaglia Venetie.
#19Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Pelgrimstraat”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 72/150 buiten de plaat.
Pelgrimstraat. Une eau-forte. Signée et numérotée 72/150 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 36 x 10,5 cmEstimate: € 45/55 -
#348
Twee verschillende vazen van gekleurd glas.
#305
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,24 ct.No longer availableDim. 2,15 gEstimate: € 250/300 -
#140
Een paar 18 K geelgouden oorbellen.
#404
#626
Twee handgeknoopte Oosterse tapijtjes.
#165
Une alliance en or jaune 18 carats et une bague de fiançailles serties d'une pierre fantaisie.No longer availableDim. 9,57 gEstimate: € 250/300 -
#469
Een antieke Tibetaanse tangka met meerdere voorstellingen van Boeddha.
#678
Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gaaf.
#304
Een reclamespiegel van Coca Cola.
Un miroir publicitaire Coca Cola.No longer availableDim. 96 x 65 cmEstimate: € 50/70