Similar lots by type
-
#315Leuchtenburg Germany
Dienkom porselein, gemerkt onderaan.
Bol de service en porcelaine, marqué sur le fond.No longer availableDim. Ø26cmEstimate: € 35/55 -
#508
Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200/300 -
#612
“Perzikdragers”. 2 beeldjes van Chinees porselein als symbool voor een lang leven.
« Porteurs de pêches ». 2 figurines de porcelaine chinoise comme symbole d'une longue vie.No longer availableDim. H: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#595Kaiser W. Germany
Een paar schalen gemarkeerd MING, Aziatisch tafereel vogel op tak.
Une paire de plats marqués MING, scène asiatique oiseau sur branche.No longer availableDim. Ø32cmEstimate: € 40/50 -
#636
Een rechthoekige salontafel van gebeeldhouwd exotisch hout met opengewerkt blad en met twee laden. Indisch werk.
Une table basse rectangulaire en bois exotique sculpté avec plateau ajouré et deux tiroirs. Travail indien.No longer availableDim. 56 x 106 x 56 cmEstimate: € 100/150 -
#304
Een paar vazen van polychroom porselein met handgeschilderd decor, met parkieten onderaan. Eén herstelling aan de tak van de vogel.
Une paire de vases en porcelaine polychrome à décor peint à la main, avec des perruches au fond. Une réparation à la branche de l'oiseau.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 60/80 -
#213
Een reeks van 26 miniatuur kopjes en schoteltjes naar antieke voorbeelden. Mayfair collection. In originele doosjes en met houten wandrekjes.
Une série de 26 tasses et soucoupes miniatures d'après des exemples antiques. Collection Mayfair. Dans des boîtes d'origine et avec des supports muraux en bois.No longer availableDim. H: 3-5 cmØ: 7-9 cmEstimate: € 25/35 -
#507
Paar Chinees porseleinen vazen met deksel, blauw-wit, bloemen decor met ooievaars.
Paire de vases en porcelaine de Chine avec couvercles, bleu et blanc, décor floral aux cigognes.No longer availableDim. h 60 x Ø 32 cmEstimate: € 500/550 -
#364
Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met pietra dura decor van geisha’s onder glas.
Table basse chinoise en bois laqué noir à décor en pierre dure de geishas sous verre.No longer availableDim. Ø 81 cmEstimate: € 50/80 -
#203
De Hummel kruidenpotjescollectie. Een houten rekje met dertig porseleinen kruidenpotjes, versierd met illustraties van M.I. Hummel. Gemaakt onder licentie van Goebel door Mayfair Collection.
La collection de pots à épices Hummel. Un support en bois avec trente pots à épices en porcelaine, décoré d'illustrations de M.I. Hummel. Fabriqué sous licence de Goebel par Mayfair Collection.No longer availableDim. Hummel H: 11 cmRekje: 47x8x83 cmEstimate: € 30/40 -
#669
Lot van 13 kleine beeldjes email cloisonné, diverse vormen vaasjes en dieren.
Lot de 13 petites figurines en émail cloisonné, diverses formes de vases et d'animaux.No longer availableDim. H: 5-13 cmEstimate: € 35/45 -
#675Bauscher Weiden
Koffiestel van metaal en aardewerk, koffiekan h25cm, melkkan licht herstelschade tuit h10cm, suikerpot h10cm, gemarkeerd onderaan.
Service à café en métal et faïence, cafetière h25cm, pot à lait légèrement réparé au bec verseur h10cm, sucrier h10cm, marqué en bas.No longer availableDim. H: 10-26 cmEstimate: € 50/60 -
#541
Chinees porseleinen vierkante vaas met deksel, blauw-wit met krijgstafereel.
Vase carré avec couvercle en porcelaine de Chine, bleu et blanc avec une scène de bataille.No longer availableDim. h32cm x b18cmEstimate: € 100/120 -
#511
Paar Chinees porseleinen vazen, blauw-wit met Phoenix en bloemen decor, zittend figuur op deksel.
Paire de vases en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de phénix et de fleurs, personnage assis sur le couvercle.No longer availableDim. h 45 x Ø 24 cmEstimate: € 210/230 -
#604
“Schrijven, lezen, schaken en muziek”. 4 beeldjes van Chinees porselein met houten sokkel.
« Écriture, lecture, échecs et musique ». 4 figurines en porcelaine de Chine avec socle en bois.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 25/35 -
#679
Een Zwarte Woud klokje van zwartgelakt perenhout, met wit geëmailleerde wijzerplaat geflankeerd door porseleinen zuiltjes. Kastje beschilderd met kleurrijke guirlandes. Met slinger en gewichten.
Une horloge de la Forêt-Noire en bois de poirier laqué noir, avec un cadran en émail blanc flanqué de colonnes en porcelaine. Cabinet peint de guirlandes colorées. Avec pendule et poids.No longer availableDim. H: 47 cmEstimate: € 40/50 -
#501
Grote Chinees porseleinen vaas met blauw-wit decor, organisch patroon, koperen ring aan deksel.
Grand vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc, motif organique, bague en cuivre sur le couvercle.No longer availableDim. h 82 x Ø 48 cmEstimate: € 525/575 -
#538
Een paar Chinees porseleinen cilindervazen, blauw-wit, bloemendecor.
Une paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine, bleu et blanc, à décor floral.No longer availableDim. h 19,5 x Ø 19,5 cmEstimate: € 160/180 -
#503
Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen, blauw-wit met bloemendecor, gemarkeerd onderaan.
Tulipier en porcelaine de Chine à 6 ouvertures, bleu et blanc à décor floral, marqué en bas.No longer availableDim. h 23,5 x b 16 cmEstimate: € 210/230 -
#605
Lot bestaande uit laat Imari, vaas met schaal en kom. Versierd met bloementafereel.
Lot composé de porcelaine d’Imari récente, vase avec plat et bol. Scène florale.No longer availableDim. H: 12-30 cmØ: 26-31 cmEstimate: € 35/50 -
#211Rosenthal
Twee bordjes en een kopje met schoteltje van porselein met een meerkleurig en verguld opgehoogd decor ‘Medusa’, ontwerp van Versace. Gemerkt.
Deux assiettes et une tasse avec soucoupe en porcelaine à décor en relief multicolore et doré 'Medusa', design Versace. Marqué.No longer availableDim. H: 9 cmØ: 15-23 cmEstimate: € 75/100 -
#687
Vier porseleinen en glazen bierpullen.
Quatre chopes à bière en porcelaine et verre.No longer availableDim. H: 16-20 cmEstimate: € 20/30 -
#664
“Guanyin met duizend armen”. Beeldje van Chinees porselein met houten sokkel.
"Guanyin aux mille bras". Figurine en porcelaine chinoise avec socle en bois.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 35/45 -
#497
Rode Chinees porseleinen vaas, onderaan gemarkeerd.
Vase en porcelaine de Chine rouge, marqué en bas.No longer availableDim. h32cm x Ø21cmEstimate: € 175/200
Other lots in this auction
-
#692
Twee reeksen van telkens twaalf kleurloos glazen cocktailglazen.
Deux ensembles de douze verres à cocktail en verre incolore chacun.No longer availableDim. h: 13 & 15 cmEstimate: € 30/50 -
#537
Zes geslepen kristallen wijnglazen op voet in verschillende kleuren.
Six verres à pied en cristal taillé de différentes couleurs.No longer availableDim. H: 18.5 cmEstimate: € 80/100 -
#101Cristal de Boheme
Een paar rijkelijk uitgewerkte kandelaars met twee lichtpunten met geschilderd wit decor en rode kelken.
Une paire de chandeliers à deux lumières richement détaillés avec un décor peint en blanc et des calices rouges.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 80/100 -
#395Juvena, Prima Metal
Een art deco tinnen vaas met bloemendecor. Gemerkt onderaan.
Un vase Art Déco en étain à décor floral. Marqué en bas.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 40/60 -
#451
Een plaasteren buste van een Afrikaanse jongeling.
Un buste en plâtre d'un jeune Africain.No longer availableDim. h46 x b16cmEstimate: € 35/45 -
#661
Een lot meerkleurig Chinees porselein, bestaande uit vier zalfpotjes, een theepotje (handvat afgebroken) en twee kopjes. bijgevoegd een geëmailleerd doosje.
Lot en porcelaine de Chine multicolore, composé de quatre pots à pommade, d'une théière (anse cassée) et de deux tasses. on ajoute une boîte émaillée.No longer availableDim. Ø: 4 - 7 c mEstimate: € 40/50 -
#347
Een paar verzilverde kandelaars. ‘Made in England.’ Eén met omgebogen rand.
Une paire de bougeoirs en métal argenté. Fait en Angleterre. Un avec un bord incurvé.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 45/65 -
#453
Een knielende Thaise Boeddha van verguld hout, versierd met gekleurd glazen elementen.
Un Bouddha thaï agenouillé en bois doré, décoré d'éléments en verre coloré.No longer availableDim. H: 110 cmEstimate: € 100/120 -
#488
Bronzen beeld “Het Paard”, naar Fernando Botero, donkergepatineerd.
Sculpture en bronze "Le Cheval", d'après Fernando Botero, à patine foncée.No longer availableDim. h32,5 x b33cmEstimate: € 250/275 -
#268
Een albasten kolompendule, klokwerk gedragen door vier Dorische zuilen. Compleet met slinger en sleutel. Kleine letsels. XIXde eeuw.
Une pendule à colonne en albâtre soutenu par quatre colonnes doriques. Complet avec pendule et clé. Dégâts mineurs. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 120/180 -
#331
Een paar grote dienbladen van verzilverd metaal.
Une paire de grands plateaux en métal argenté.No longer availableDim. 71x45 cmEstimate: € 60/80 -
#471
Chinees porseleinen schaal, rood-groen met drakentekening, markering onderaan met een Kangxi teken in een dubbele cirkel.
Plat en porcelaine de Chine, rouge-vert à dessin de dragon, marquage en bas d'un signe Kangxi dans un double cercle.No longer availableDim. Ø44,5cmEstimate: € 80/100