Other lots in this auction
-
#372
“Bloemenkorf”. Aquarel op zijde. Chinees werk, gesigneerd.
Aquarelle.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 29,5 cmEstimate: € 40/50 -
#383Mary KennisPeriod: 1899 - 1965
“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 30 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#30
Een lot van vier Hemiksemse tegels met blauw en witte decors.
Un lot de quatre tuiles de Hemiksem en blanc et bleu.No longer availableOnline onlyDim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 40/50 -
#59
“Meisje met druivenkorf”. Beeld naar Rancoulet.
“Fille à la corbeille de raisins”. Sculpture d’après Rancoulet.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H. 48 cmEstimate: € 120/180 -
#174
Een notenhouten tafelklok, versierd met bronsbeslag en met een geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Compleet met slinger en sleutels.
Une pendule en noyer décorée de bronzes et avec un cadran émaillé aux chiffres romains. Avec balancier et clés.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 60 cmEstimate: € 50/80 -
#298
Een bijzetmeubeltje met opzet, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en met glazen blad.
Meuble d’appoint à deux corps décoré de fleurs peintes à la main. Tablette en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 50/70 -
#189
Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit drie vazen en een cachepot.
Lot de faïences flamandes, comprenant trois vases et un cache-pot.No longer availableOnline onlyDim. h 40 cmEstimate: € 80/120 -
#293
“Imaginair landschap met een Hindoe god die een boom uitrukt en diverse dieren”. Gouache op zijde. XIXde eeuw.
Paysage imaginaire avec une divinité hindoue arrachant un arbre et avec des animaux divers. Gouache sur soie. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 53 cmEstimate: € 500/600 -
#63
Een siervaas van verguld en meerkleurig porselein in empirestijl met een handgeschilderd bloemendecor. Kleine randschilfers. Gemerkt met de gekroonde N.
Vase en porcelaine polychrome et dorée de style Empire à décor de fleurs peintes à la main. Petits éclats. Marque à l’N couronné.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#354
Een mannen- en een vrouwenfiguur van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Une figure d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 44 & 42 cmEstimate: € 200/300 -
#353
Twee beelden van gebeeldhouwd hout. Laos.
Deux statues en bois sculpté. Laos.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 & 56 cmEstimate: € 120/200 -
#77
Een paar kraagvazen van blauw en wit Chinees porselein, versierd met een decor van bloesems. Eén met restauratie.
Paire de vases aux cols allongés en porcelaine de Chine bleue et blanche décorés de fleurs. Une restauration.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 200/300