Other lots in this auction
-
#645
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse kleedjes. Slijtage.
Lot de quatre carpettes orientales nouées à la main. Usures.No longer availableDim. 40 x 44; 81 x 110; 108 x 83 & 78 x 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#494Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992
“Weerspiegeling”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
"Réflexion". Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#374
Een Madonna met kind van Brussels porselein onder stolp. XIXe eeuw.
Une Vierge à l'Enfant de Bruxelles en porcelaine sous cloche. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#207
Een Belgische sabel. Met inscriptie van de houder. Tweede helft XIXe eeuw. Punt van de schede is los.
Un sabre belge. Avec inscription du propriétaire. Seconde moitié XIXème siècle. La pointe de la gaine est lâche.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 200 / 250 -
#294Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Tafereel voor de kerk”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1935 binnen de plaat.
"Scène devant l'église". Une gravure. Signée et datée 1935 à l'intérieur de la planche.No longer availableDim. 38,5 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#677Val Saint-Lambert
Elf geslepen kleurloos kristallen kommetjes met verguld montuur. 2 verschillende modellen. Gemerkt.
Onze coupes en cristal incolore taillé avec montures dorées. 2 modèles différents. Marquées.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 55 / 65 -
#57
“Putti bij een bok”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Putti avec un bouc". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#247Val Saint-Lambert
Een moderne kristallen vaas met getorste ribben, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Un vase moderne en cristal à côtes torsadées, coloré en rouge dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 50 / 70 -
#244Lea Janssens
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 50 / 80 -
#562Romain Steppe
“Vissers aan de Scheldeoever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Pêcheurs au bord de l'Escaut". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 300 / 400 -
#606
Een plexiglazen platenmeubeltje (48 x 60 x 40cm) en een cd-rekje (117 x 24 x 22 cm), beide op wieltjes. We voegen er een krantenbakje aan toe. (25 x 34 x 14 cm).
Un meuble à disques en plexiglas (48 x 60 x 40 cm) et un range-CD (117 x 24 x 22 cm), tous deux sur roulettes. Nous ajoutons un bac à journaux. (25 x 34 x 14 cm).No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#67
Een pierrot van brons op een sokkeltje van albast.
Un pierrot de bronze sur un piédestal d'albâtre.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 220 / 240