Similar lots by type
-
#483Een grote decoratieve schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een draak en een paradijsvogel.
Grand plat décoratif en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc représentant un dragon et un oiseau de paradis.No longer availableDim. Ø: 97 cmEstimate: € 350 / 500 -
#405Ernst Karstens KeramikPeriod: 1960 - 1970Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.
Un cache-pot en céramique avec pied. Marqué.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 80 / 120 -
#617Een Chinees porseleinen buikvaas met blauw-wit decor van bloesems, gemonteerd als lampenvoet.
Vase ventru en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs, monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#443Een knielende Thaise Boeddha van zilvergepatineerd hout, versierd met glazen plaatjes in groen, rood en blauw.
Un Bouddha thaï agenouillé en bois patiné argent, décoré de plaques de verre vert, rouge et bleu.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#661Een klein traditioneel Birmaans snaarinstrument, versierd met twee gesculpteerde vogels en de klankkast beslagen met lood.
Un petit instrument à cordes traditionnel birman, décoré de deux oiseaux sculptés et de la caisse de résonance constellée de plomb.No longer availableDim. l: 61 cmEstimate: € 50 / 70 -
#627Een paar kleine en een grote balustervaas van Nanking met krijgers in het decor.
Une paire de petits et un grand vase balustre de Nankin à décor de guerriers.No longer availableDim. h: 25 cm - 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#513Een antieke schouwpendule van Imariporselein met verguld bronzen leeuwenkoppen, vogels rond de wijzerplaat en bovenaan getooid met een griffioen.
Ancienne pendule de cheminée en porcelaine d'Imari à têtes de lion en bronze doré, oiseaux autour du cadran et surmonté d'un griffon.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 550 / 600 -
#564Een gebeeldhouwd tropisch houten beeld met voorstelling van Ganesha.
Une statue en bois tropical sculpté représentant Ganesha.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#531Een paar liggende Chinese figuren van blauw, rood en wit geglazuurd porselein.
Une paire de personnages chinois couchés en porcelaine émaillée bleue, rouge et blanche.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 180 / 200 -
#317Capodimonte“Koppel met vogels”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Couple avec oiseaux". Une paire de figurines en porcelaine italienne. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#619Een Indische gouache op zijde.
Une gouache indienne sur soie.No longer availableDim. 77 x 49 cmEstimate: € 80 / 100 -
#626Een lot Brussels porseleinen hoornvaasjes. Tien stuks, waarbij zes telkens een koppel vormen.
Lot de vases cornets de porcelaine de Bruxelles. Dix pièces dont six forment chaque fois un couple.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#445Een Chinees hardhouten plantenstaander met cloisonné blad.
Un porte-plante chinois en bois dur avec plateau en cloisonné.No longer availableDim. h: 91 cm Ø: 43 cmEstimate: € 220 / 240 -
#684Feltman, Weiden, BavariaEen uitgebreid porseleinen eetservies met Chinees decor. Gemerkt.
Un vaste service de table en porcelaine à décor chinois. Marqué.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#653Een lot Japans aardewerk, bestaande uit twee vaasjes en een ei. We voegen er twee kleine Chinees porseleinen vaasjes met Japans decor aan toe.
Lot de faïence japonaise, composé de deux vases et d'un oeuf. On y ajoute deux petits vases en porcelaine de Chine à décor japonisant.No longer availableDim. h: 7 - 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#375Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein, waarbij één met blauw-wit decor van een plantenvaas, één met meerkleurig decor van bloemenvazen en het derde met meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Respectievelijk XVIIIe, XIXe en XXe eeuw.
Lot de trois assiettes en porcelaine de Chine différentes, une à décor bleu et blanc d'un vase végétal, une à décor multicolore de vases fleuris et la troisième à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons. XVIIIème, XIXème et XXème siècle respectivement.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#5Goebel“Mutters Liebste”. Een meerkleurig biscuit beeldje uit de reeks van M.I. Hummel. Genummerd 112.
"Mutters Liebste". Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 30 / 35 -
#671Een driedelig koffiestelletje van porselein en verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een suikerpot en een melkpotje.
Service à café trois pièces en porcelaine et métal argenté composé d'une cafetière, d'un sucrier et d'un pot à lait.No longer availableDim. h: 21 cm - 6 cmEstimate: € 35 / 45 -
#498Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#215Een XIXe eeuws porseleinen mokkaserviesje met verguld en meerkleurig decor, bestaande uit elf kopjes, twaalf ondertasjes, zes borden, een koffiepotje, een melkkan, een suikerpot en een kom. Verschillende oortjes gelijmd.
Service à moka en porcelaine du XIXe siècle à décor doré et polychrome, comprenant onze tasses, douze soucoupes, six assiettes, une cafetière, un pot à lait, un sucrier et un bol. Différentes anses collées.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#15Lumedart“Bacchus”. Een beeldje van Belgisch porselein. Onderaan gemerkt.
"Bacchus". Une figurine en porcelaine belge. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 40 -
#568Twee dekselvaasjes van cloisonné.
Deux vases à couvercle en cloisonné.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#613Een paar Satsuma vazen van Japans aardewerk.
Une paire de vases Satsuma en faïence du JaponNo longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#538“Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.
Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#210Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 14,70 gEstimate: € 650 / 750 -
#697Een paar gebeeldhouwd houten stoelen in barokke stijl, versierd met meerminnen bij een wapenschild en met getorste spijlen en poten. Bekleed met groen fluweel. Eén beschadigd.
Paire de chaises en bois sculpté de style baroque, décorées de sirènes par un blason et de barreaux et pieds torsadés. Doublé de velours vert. Un endommagé.No longer availableDim. H:123cmEstimate: € 120 / 200 -
#281Een antieke Philips diaprojector in koffertje.
Un ancien projecteur de diapositives Philips dans un coffret.No longer availableDim. 31 x 41 x 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#122Edouard EllePeriod: 1859 - 1911“Boten op het kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
« Bateaux sur le canal ». Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 54 x 76 cmEstimate: € 220 / 240 -
#92Val Saint-LambertEen vaas op voetstuk van geslepen kristal, in de massa deels wijnrood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Vase sur piédouche en cristal taillé, en partie coloré lie de vin dans la masse. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 65 / 100 -
#611Een “Bobo” masker uit Burkina Fasso. Een authentiek stuk.
Un masque "Bobo" du Burkina Fasso. Une pièce authentique.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#477Een dekselvaas van veelkleurig porselein met een famille rose decor met personages in uitsparingen, omgeven door vogels, vlinders en planten. Dekselknop in de vorm van een Fo-hond. Canton, XIXde eeuw.
Vase à couvercle en porcelaine multicolore à décor famille rose de personnages en cartouches entourées d'oiseaux, de papillons et de végétaux. Bouton de couvercle en forme de chien de Fo. Canton, XIXème siècle.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#460Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met koraal.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de corail.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#249“Pijproker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fumeur de pipe". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29,5 cm x 34,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#168Een slanke vaas van geslepen kristal, deels kobaltblauw gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en genummerd en met label.
Un vase élancé en cristal taillé, partiellement coloré en bleu de cobalt dans la masse. Marqué et numéroté en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 38,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#437Een Chinese diepe kom van groen crackleware in goudgepatineerd kunststoffen montuur en voet.
Un bol chinois en céramique vert foncé craquelé dans un cadre et une base en plastique patiné or.No longer availableDim. Ø: 32,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#614G. Kimzeke“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Route forestière ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 80 / 120



