Similar lots by type
-
#713Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels en bloesems en achteraan met kalligrafische tekens.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs et d’oiseaux, calligraphie au verso.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#309Een Mariabeeld met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp. Geflankeerd door twee Brusselse hoornvaasjes, eveneens onder stolpen.
Vierge à l’Enfant en porcelaine polychrome dite Vieux Bruxelles. Sous globe en verre. Flanquée de deux cornets en Vieux Bruxelles, également sous globes en verre.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80 / 100 -
#671Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van personages. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de personnages. Marque sous les bases.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100 / 160 -
#567Een paar balustervazen en een gemberpot van Chinees porselein met een blauw decor van bloemen en een landschap op witte fond. Restauraties.
Paire de vases balustres et un pot à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et d’un paysage sur fond blanc. Restauration.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#568Een grote balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van bloesems. Eerste helft XXe eeuw.
Grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’arbres en fleurs. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 120 / 180 -
#577Een famille rose hoornvaasje. Veelkleurig decor van bloemenvazen. Onderaan gemerkt met een dubbelbladige bijl. Zilveren voetje met makersmerk L & L met drie sterren.
Cornet en porcelaine à décor famille rose de jardinières fleuries. Marque sous la base à la hache double. Base en argent, orfèvre L & L et trois étoiles.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#747Een XIXe eeuwse kom van Chinees porselein met een (vervaagd) verguld decor op een blauwe fond, binnen versierd met een meerkleurig bloemenmotief op de rand en afgewerkt met 800‰ zilveren monturen met Brusselse keuren.
Bol en porcelaine de Chine, l’extérieur décoré de fleurs dorés sur fond bleu, l’intérieur aux fleurs polychromes de la famille rose. Base en argent aux poinçons de Bruxelles pour 800‰. Usures à la dorure.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 200 / 240 -
#638Een Chinees kastje van gelakt hout met twee deuren onder een lade, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.
Petite armoire chinoise en bois laqué ouvrant à deux portes en dessous d’un tiroir. Décor de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. b: 61 cmEstimate: € 50 / 80 -
#403Een paar kleine vaasjes van Chinees aardewerk met een sang-de-boeufglazuur. Eén met kleine restauratie bovenaan.
Une paire de petits vases en faïence de Chine dite sang-de-boeuf. L’un restauré.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#549Een Chinees kastje met twee laden.
Petit meuble chinois à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 120 / 140 -
#552Een Chinees kastje met twee laden.
Petit meuble chinois à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 103 cmEstimate: € 120 / 140 -
#637Een grote schotel van Imariporselein met een koperen montuur. XIXe eeuw.
Grand plat en porcelaine d’Imari à monture en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#765Een kleine pembroketable met twee laden in Victoriaanse stijl. Schade aan het fineer.
Petite table Pembroke à deux tiroirs. Placage endommagé. Angleterre, époque Victoria.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#625Een lot porselein in Louis-Philippestijl bestaande uit een roompot, een melkkannetje, een kom, vier kopjes en negen onderschoteltjes en versierd met een sober handgeschilderde bloemendecor, vergulde details en spreuken over vriendschap. Haarscheur in de melkkan.
Lot de porcelaines de style Louis-Philippe comprenant un crémier, un pot à lait, un bol, quatre tasses et neuf soucoupes. Décor sobre de fleurs peintes à la main, détails dorés aux proverbes sur l’amitié. Pot à lait à cheveu.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#661Een bord van Canton porselein met oplopende vleugel, versierd met vier uitsparingen, waarin personages enerzijds en vogels anderzijds. Centraal op het plat een vergulde cirkel met daarin een vogel in een rotstuin. Klein randschilfertje. XIXde eeuw.
Assiette en porcelaine de Canton à aile élevée décoré de fleurs, d’oiseaux et de personnages dans quatre cartouches. Central un oiseau sur une branche fleurie dans un cercle . XIXe siècle. Petit éclat.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#587Een grote balustervaas van Cantonporselein met een meerkleurig en verguld decor met hofscènes. Op houten staander. Onderaan gemerkt.
Grand vase balustre en porcelaine de Canton à décor polychrome et doré de scènes de la cour. Sur socle en bois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#554Een vijfdelig lampetstel van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt B & Co, Limoges.
Garniture de lavabo cinq pièces en porcelaine polychrome et dorée. Marque B & Co, Limoges sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#396Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, kopjes, een bierpul met tinnen deksel, enz.
Lot varié de porcelaines, comprenant un service à thé, des tasses, une chope au couvercle en étain etc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#718Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vruchten en vlinders. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de rand.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de fruits et de fleurs. Marque sous la base. Restauration au bord.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#611Een lot van drie verschillende balustervazen van meerkleurig porselein, waarvan twee Chinese en een Japanse.
Lot de trois vases balustres en porcelaine polychrome de Chine et du Japon.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#635Een gevarieerd lot aardewerk en porselein met o.a. Delftse vaasjes, een Chinese schotel, schaaltjes, kopjes, ...
Lot varié de faïences et de porcelaines dont vases en Delft, un plat chinois, des petits plats, des tasses etc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#431Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van paradijsvogels en bloemen.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome d’oiseaux du paradis et de fleurs.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#717Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#474HerendEen cachepot van monochroom wit en verguld porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Hongaars werk. Onderaan gemerkt.
Cache-pot en porcelaine blanc et doré à décor de fleurs peintes à la main. Travail hongrois. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#658Een paar vergulde koperen appliques in Lodewijk XV-stijl.
Paire d’appliques en cuivre doré de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#555Twee albums met oude munten uit diverse landen.
Deux albums aux pièces de monnaie anciennes de différents pays.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#538Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van paradijsvogels en pioenrozen. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux du paradis et de pivoines. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#483Een dekselvaas van Chinees porselein, versierd met een decor van bloesems op groene fond.
Vase couvert en porcelaine de Chine à décor de prunus en fleurs sur fond vert.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#238Een metalen luchter met acht lichtpunten en met kristallen pendeloques.
Lustre en métal à huit lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#553Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met voorstellingen met betrekking tot het Chinese nieuwjaar. Op houten sokkel. Haarscheur in de bodem. XIXe eeuw.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome décoré d’une fête du nouvel an chinois. Sur socle en bois. Cheveux dans la base. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#261Een etui met twaalf zilveren dessertlepeltjes, waarvan één afwijkend model. Franse keuren.
Etui contenant douze cuillères à dessert en argent. Un exemplaire d’un modèle légèrement différent. Poinçons français.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#727Een godslamp en een schotel van messing.
Lampe de sanctuaire et plat d’offrande en laiton.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#388Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een gegoten adelaar, een geslepen bloemenvaas van Cristal d’Arques en een siervaas op voet van Val St. Lambert.
Lot de cristaux incolore comprenant un aigle, un vase taillé de Cristal d’Arques et un vase sur piédouche à la marque de Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#241Barometer van gebeeldhouwd hout. Zwarte woud, begin XXste eeuw.
Baromètre en bois sculpté. Forêt Noir, début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#494“Herenportret naar de vroege XIXde eeuw”. Olieverf op doek.
“Portrait d’homme d’après le début du XIXe siècle”. Huile sur toile.No longer availableDim. 63 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#486NepalEen groot handgeknoopt wollen tapijt.
Grand tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 456 x 368 cmEstimate: € 200 / 300

