#93Een Russisch orthodox reisicoon/ triptiekje van verzilverd messing en met email.
#171Val Saint-LambertEen grote vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met label.
#216Een wandconsole met drie laden met messingen trekkers.
#566Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
#162Henri Seghers“Zuid-Hollands molenlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#419Rode Murano glaspasta vaas met gouden inclusies.
#233Een Madonna met Kind van albast in barokke stijl. Zilveren kroontjes met Hollandse keuren. XIXde eeuw.
Une Vierge à l'Enfant en albâtre de style baroque. Couronnes en argent avec poinçons hollandais. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#681“Jachthond”. Beeldje van verguld en gepatineerd brons op ovale marmeren sokkel.
#467Drie diverse borden van veelkleurig Chinees porselein met famille rose decor met bloeiende planten. Tijdperk Qinglong. Eén met haarscheur.
Trois assiettes diverses en porcelaine de Chine multicolore à décor famille rose de plantes fleuries. Époque Qinglong. Un avec un cheveu.No longer availableDim. Ø 23,3 cmEstimate: € 100 / 120