Other lots in this auction
-
#398
Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.
Vase en verre italien multicolore.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 65/75 -
#312
“Sinatra & Count basie”, “Whitesnake live at the Lyric”, “Bono & the Edge”. Fine art photography, limited edition. Genummerd 001/495, 001/495 en 002/495.
"Sinatra & Count Basie", "Whitesnake Live at the Lyric", "Bono & the Edge". Photographie d'art, édition limitée. Numéroté 001/495, 001/495 et 002/495.No longer availableDim. 25 x 17 cm, 25 x 40 cm & 30 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#573
Een netsuke in de vorm van een Boeddha, erotische voorstelling, van tropisch hardhout. We voegen er nog twee houten netsuke’s in de vorm van een varken en een kip aan toe.
Un netsuke en forme de Bouddha, représentation érotique, en bois dur tropical. Nous ajoutons deux autres netsukes en bois en forme de cochon et de poulet.No longer availableDim. h: 4 cm -
#287
Een lot van acht borden en twee schotels van Oost-Frans aardewerk. XIXe eeuw.
Lot de huit assiettes et deux soucoupes en faïence de l’Est. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 22cm - 27,5 cmEstimate: € 65/75 -
#470
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 6,07 gEstimate: € 200/300 -
#524
Een opgezette roofvogel op tak.
Un oiseau de proie empaillé sur une branche.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 40/60 -
#139H. Syhtam
“Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.
"Activités sur la plage" . Huile sur toile. Petits dégâts dans l'air. Signée.No longer availableDim. 101 x 71 cmEstimate: € 300/500 -
#28
Een oude legerkijker van deels met leder bekleed messing. In verweerd lederen etui. Begin XXste eeuw.
Une vieille jumelle militaire en laiton partiellement recouverte de cuir. Dans étui en cuir patiné. Début XXe siècle.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 70/100 -
#598
Een bordje van keramiek. Gemonogrammeerd op de achterkant.
Une assiette en céramique. Monogrammé au dos.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 35/45 -
#381
Drie stuks gesculpteerd Chinees spek-/ zeepsteen, bestaande uit een groepje met draak en vaasjes, een groepje met vogels en bloemen en een Boeddhabeeldje.
Trois pièces en stéatite chinoise sculptée, composées d'un groupe avec dragon et vases, d'un groupe avec oiseaux et fleurs et d'une statue de Bouddha.No longer availableDim. h: 15 & 18 cmEstimate: € 40/60 -
#307
Een antieke wijnset, bestaande uit een kurkentrekker een kurkenhouder en flessenhouder.
Une garniture à vin ancienne, composée d'un tire-bouchon, d'un porte-bouchon et d'un porte-bouteille.No longer availableDim. 18 x 25 en 24 x 20 cmEstimate: € 60/100 -
#549
Een zesarmig luchtertje van koper en kristal.
Lustre à six branches en cuivre et cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/50