Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een balustervormige siervaas van gebeeldhouwd Afrikaans ebbenhout.

Een balustervormige siervaas van gebeeldhouwd Afrikaans ebbenhout.

Un vase balustre en ébène africain sculpté.
Dim. h: 31 cm
SKU: 2602190543.
Categories: Afrikaans, Hout.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #543
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #650

    Een tafeltje met twee laden in art-decostijl.

    Une petite table à deux tiroirs, style Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #846

    Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Engelse stijl, met los kussen.

    Un fauteuil en noyer, style anglais, avec coussin détaché.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #570

    Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XIII, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #480
    Sanborn Co, Cambridge Mass.

    “Metabulator” in mahoniehouten kast.

    ”Metabulator” dans une armoire en acajou.
    No longer available
    Dim. 81 x 65 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #850

    Een medische personenweegschaal met meetlat.

    Une balance médicale pour humains, avec une latte de mesurage.
    No longer available
    Dim. H. 207 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #856

    Twee armstoeltjes in Engelse stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.

    Deux fauteuils en style anglais en noyer, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #470

    Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.

    Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.
    No longer available
    Dim. l: 86 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #640

    Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.

    Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm; B: 101 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #876

    Ovaal serveerwagentje van wit metaal en hout.

    Une desserte ovale en métal blanc et bois.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #426

    Rechthoekig salontafeltje met voluutpoten en marmeren blad. Engels stijl.

    Une table de salon rectangulaire, pieds volutes et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 51 x 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #866

    Enkel pianobankje in Chippendalestijl van gevernist hout versierd met gebeeldhouwde schelpen en voluutpoten, bekleed met naaldwerk.

    Un banc de piano, style Chippendale, bois vernis, pieds volutes, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Dim. L. 65 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #810

    Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met zijde.

    Un fauteuil en noyer sculpté Louis XV, revêtement de soie.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #455

    Een armstoeltje van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #237

    “Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.

    ”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 127 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #670

    Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.

    Une table ronde en noyer style Empire a tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm; Ø 81 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #658

    Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil. Bek gebroken.

    Une défense africaine sculptée en forme de crocodile. Bec cassé.
    No longer available
    Dim. l: 67 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #406

    Bijzetmeubeltje van kersenhout in Louis-Philippe stijl.

    Un petit meuble en merisier style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. 98 x 50 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #520

    Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.

    Petite échelle pliante. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #416

    Twee diverse spinnenwielen.

    Deux anciens rouets.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #633

    Een houten beeld van een Chinese krijger met glaive.

    Une statue en bois d’un guerrier chinois avec un glaive.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #750

    Elegante gefineerde ovale salontafel van gefineerd notenhout. Vierstammige centrale poot. Tijdperk Edward VII.

    Une table de salon ovale en bois de placage. pied central à quatre pattes. période Édouard VII.
    No longer available
    Dim. H. 76,5 x 78 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #476

    Een paar kwartronde armstoeltjes van witgebeitst hout, bekleed met naaldwerk. Lodewijk XVI-inspiratie.

    Une paire de fauteuils en quart de rond en bois laqué blanc, recouverts de tapisserie. Inspiration Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #660

    Een zwartgelakt nachtkastje in Empirestijl.

    Une table de chevet, laqué noir, style Empire.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #860

    Staande lamp met rond tablet van polychroom hout.

    Un lampadaire à tablette ronde en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. H. 190 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #457

    Een vaas van blauw cloisonné op koper met bloemenmotief. Chinees werk.

    Un vase en cloisonné bleu sur cuivre, motif floral. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm op sokkel
    Estimate: € 25 / 35
  • #573

    Een paar vazen van cloisonné op rood koper, versierd met een drakendecor. XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en cloisonné sur cuivre rouge, décoration de dragons. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #653

    “Bisschop”. Een beeldje van fijn gesculpteerd ivoor. Staf beschadigd. XIXde eeuw.

    ”Evêque”. Une statue en ivoire finement sculptée. Dégât à la crosse. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #854
    Fre Steeman

    “Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.

    “Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #524

    Glazen vaas met ribbelmotief. Onderaan gemerkt VeArt en genummerd 52/99.

    Un vase en verre côtelé. Marque sous la base VeArt et numéroté 52/99.
    No longer available
    Dim. H. 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #794

    Twee Japanse églomisés met erotische scènes. Gesigneerd.

    Deux églomisés japonais aux scènes érotiques.
    No longer available
    Dim. 32 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #743

    Cloisonné vaas met houten voet. Kleine letsels.

    Vase en cloisonné sur pied en bois. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. H.27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #195

    Een 18 karaats geel gouden Amerikaanse trouwring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct.

    Une alliance américaine en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,54 ct.
    No longer available
    Dim. 4,56 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #94
    Georges Steel
    Period: 1923 - 2010

    “Jongen met hoed”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘67.

    ”Garçon et chapeau”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘67.
    No longer available
    Dim. 39 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #588

    Een glazen Chinese snuffbottle.

    ”Un flacon dit ‘snuff bottle’.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #181

    Een hoofd van terra cotta. Nok (Nigeria).

    Une tête en terre-cuite. Nok, Niger.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #820
    Olland

    Een Hollandse snelweegschaal. Met gewichten en weegbak.

    Une balance hollandaise, avec poids et bac de pesage.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More