#592Rimowycz
“Speels bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#578
Twee Egyptische hangers in de vorm van een cicade en een scarabee.
#154Leon EngelenPeriod: °1943
"Les cochons dans l'étable". Huile sur toile. Signée. Et avec livre d'accompagnement signé par l'artiste.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 350/450 -
#153
“Engel”. Een gepatineerd bronzen beeld naar het werk van Mathurin Moreau op arduinen sokkel.
"Ange". Statue en bronze patiné d'après l'oeuvre de Mathurin Moreau sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 300/400 -
#355
Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat.
#123
Een wit marmeren vrouwenbuste op groen marmeren voetstuk.
#42
“Pastorale”. Een handgeschilderd miniatuur naar Boucher.
"Pastorale". Une miniature peinte à la main d'après Boucher.No longer availableDim. 9 x 7 cmEstimate: € 60/80 -
#214Charles MichelPeriod: 1874 - 1967
#233
Une Vierge à l'Enfant en albâtre de style baroque. Couronnes en argent avec poinçons hollandais. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 120/200 -
#342Fr. Luyckx
#346
Een kleine antieke tafellessenaar met gedraaide pootjes.
#63
Un vase en poterie dans le goût d'Iznik à décor polychrome de feuilles et de fleurs. Usure des bords.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 80/120