#664Nicole Halsberghe
“Man in het groen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
"L'homme en verdure". Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#402
Een Japans tafelscherm gedecoreerd met bloemen in jade en been achter glas.
Paravent de table japonais à décor de fleurs en jade et os sous verre.No longer availableDim. 45,5 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#637
Twee Balinese maskers van gepolychromeerd hout.
Deux masques balinais en bois polychrome.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#549
Een zesarmig luchtertje van koper en kristal.
#112Piet LippensPeriod: Gentbrugge 1890-1981
“Winters zicht op de molen van Latem”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue d'hiver du moulin de Latem". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 58 cmEstimate: € 150/200 -
#666
Een fraaie metalen ‘Brum’ trapauto.
#648
Een apothekersweegschaal in vitrine. We voegen er een gewichtensetje aan toe.
#430
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamant oude slijp van +- 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 3,53 gEstimate: € 150/250 -
#23
Een aardwerken dekselvaas, het deksel getooid met een kat en een bloemenvaasje, beide met meerkleurige Delftse decors. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence avec couvercle, le couvercle décoré d'un chat et un vase fleuri, tous deux à décor de Delft multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17,5 & 41 cmEstimate: € 40/50 -
#119Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Oude hoeve te Ranst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ancienne ferme à Ranst". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 160/200 -
#376
Een hangkastje voor Japanse netsuke’s van tropisch hardhout.
#346
Een kleine antieke tafellessenaar met gedraaide pootjes.
Un petit pupitre de table ancien aux pieds tournés.No longer availableDim. 44 x 37 x 48 cmEstimate: € 60/100