#38
Een lot van zes kunstboeken over Jakob Smits, Kurt Peiser en Van Der Loo.
#55
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een aquamarijn van ca 4 ct.
Bague en or jaune 14 K sertie d’une aigue-marine de ± 4 ct.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 150 / 200 -
#605
Een tweeledige XIXe eeuwse eikenhouten vitrinekast met onderaan drie paneeldeuren. Zonder glas.
Vitrine à deux corps en chêne, le bas ouvrant à trois portes pleines, le haut sans vitres. XIXe siècle.No longer availableDim. 252 175 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#290
Twee relaxfauteuils met elektrisch systeem van het merk Hukla.
Pendentif en or blanc 18 K, serti d’un diamant de ca 0,35 ct et d’une baguette de ca 0,10 ct.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 450 / 550 -
#105
Een paar 22 karaats geel gouden trouwringen.
#167
“Jongen met hoepel”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel.
#108Delvaux
Een zijden foulard in originele doos.
#323
#425
Een oude ronde wandklok. Met slinger en gewichten.
Une vieille horloge murale ronde. Avec pendule et poids.No longer availableDim. 34 diaEstimate: € 40 / 50 -
#570
Een bibliotheektrapje met met kalfsleder beklede treden en een messingen knop.
#27
Grand vase en cristal sur piédouche en à calice pourpre, ainsi qu’un vase couvert incolore.No longer availableDim. h: 39 & 41 cmEstimate: € 30 / 50