Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een barometer van gebeeldhouwd hout.

Een barometer van gebeeldhouwd hout.

Un baromètre en bois sculpté.
Dim. 32 x 32 cm
SKU: 2710200337.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #337
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #730

    Een paar opklapbare safaristoelen van witgepatineerd beukenhout. Jaren ‘70.

    Une paire de chaises safari pliantes en bois de hêtre patiné blanc. Années 1970.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #716

    Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.

    Carpette indienne en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 210 x 138 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #193

    “Ruiter”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Postume geut naar Isidore Bonheur.

    Cavalier . Une statue en bronze sur un socle en marbre vert. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. 60 x 57 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #745
    Calligaris, Italy

    Een reeks van zes designstoelen van kunststof en hout, model ‘Basil A’. gemerkt.

    Une série de six chaises design en plastique et bois, modèle Basil A . Marquées.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #84

    Twee barokke meubelpaneeltjes van gebeeldhouwd, verguld en gepolychromeerd hout.

    Lot de porcelaine coquille d'oeuf, japonaise et chinoise avec différentes tasses et soucoupes.
    No longer available
    Dim. 32 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #551

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Lange Lijzen.

    Une paire de pots de gingembre en porcelaine de Chine avec une décoration Lange Lijzen multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #622

    Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.

    Un lustre en bronze avec dix points lumineux et abat-jour en albâtre.
    No longer available
    Dim. Ø: 102 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #212

    Een bronzen edelhert op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Jules Moigniez.

    Cerf en bronze sur socle en marbre. D’après l’oeuvre de Jules Moigniez.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #480

    Russische icoon met het leven van Christus met centraal de Verrijzenis. XIXde eeuw. Slijtage aan beschildering, centrale aaneenzet zichtbaar.

    Icône russe représentant la vie du Christ avec la Résurrection dans le centre. XIXe sièlce. Usures à la peinture, attachement de deux parties visible.
    No longer available
    Dim. 36 x 31 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #219

    Een XIXe eeuwse foto in vergulde kader van hout en plaaster, versierd met fruit, bloemen, lisdodde en varens. Enkele barsten in het plaaster.

    Photographie du XIXe siècle dans un cadre doré en bois et plâtre décoré de fruits, de fleurs et de feuillages. Quelques fissures dans le plâtre.
    No longer available
    Dim. 106 x 92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #391

    Een paar gedraaid eikenhouten lampenvoeten.

    Une paire de pieds de lampe en chêne tourné.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #608

    Een grote plaquette van Chinees porselein met meerkleurig decor van een bloeiende pioenenstruik en vlinders. Gemerkt.

    Une grande plaque en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un buisson de pivoines en fleurs et de papillons. Marquée.
    No longer available
    Dim. 105 x 93 cm (met kader)
    Estimate: € 420 / 480
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More