Carpette mécanique en laine à décor de cavaliers.No longer availableDim. 190 x 140 cmEstimate: € 30 / 35 -
#574Een lot van tien decoraties, overwegend W.O. I met daarbij tien uitgereikte brevetten.
Lot de dix décorations de la Grande Guerre, ainsi que dix brevettes la concernant.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#138“De Dormitie van de Moeder Gods”. Bronzen icoon met lichtblauw email.
#353Een grote siercoupe coupe van blauw Muranoglas.
#129Maurice HaccuriaPeriod: 1919 - 1991“Landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Paysage . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 61 x 53 cmEstimate: € 50 / 70 -
#719Val St. LambertEen coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt.
#757Een grote loep op verstelbare voet.
#652Een smeedijzeren wandtafel.
#592Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
#196Een tweeledige houten hoekvitrine.
#583“Acala”. Een bronzen beeld.
#126Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300 / 400