Other lots in this auction
-
#410RadoEen dameshorloge van zwart glazend keramiek en titanium. Model Jubilé. Met extra schakeltje.
Montre de dame en céramique noire et titane. Modèle Jubilé. Avec maillon extra.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#669“Scholier”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd.
“Ecolier”. Technique mixte sur papier. Illisiblement signé et daté.No longer availableDim. 21 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#223Een paar boekensteunen, versierd met een gestileerde mopshond en kat.
Une paire de serre-livres décorés d'un carlin et d'un chat stylisés.No longer availableDim. h: 16 & 17 cmEstimate: € 260 / 280 -
#645Een fruithouten Lodewijk XVI tafelbureau met sletig vachettelederen blad. Vijf laden aan de éne kant, trompe l’oeil laden aan de andere. Versierd met een zwarte houten bies, messingen schoeisel, later voorzien van wieltjes. We voegen er een soortgelijke stoel aan toe.
Bureau plat Louis XVI en bois fruitier. Tablette recouverte de vachette (usée). Cinq tiroirs d’un côté, trompe l’oeil de l’autre. Décoré d’un filet en bois noirci. Pieds chaussés de laiton, aux roulettes montées ultérieurement. Nous ajoutons une chaise semblable.No longer availableDim. 84 x 130 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#368Val Saint-LambertTwee vazen en een asbak. Onderaan gemerkt.
Deux vases et un cendrier. Marqués en bas.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#532Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Kapelletje in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chapelle en hiver . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 62 x 78 cmEstimate: € 120 / 200 -
#61“Le Panorama de la Guerre 1939 - 1945”. Ed. Jules Tallandier. In vier delen.
Le Panorama de la Guerre 1939 - 1945 . Ed. Jules Tallandier. En quatre volumes.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#196Een tweeledige houten hoekvitrine.
Une vitrine d'angle en bois en deux parties.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#609Trumeauspiegel. Tijdperk Empire.
Trumeau d’époque Empire.No longer availableDim. H. 157 cmEstimate: € 50 / 60 -
#179Henri Schouten“Voorstelling met engeltjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd
Représentation avec des anges . Huile sur toile. Signé et daté.No longer availableDim. 50 x 74 cmEstimate: € 550 / 650 -
#149Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#369Een oude met linnen beklede paspop op houten voet.
Un vieux mannequin recouvert de lin sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 80 / 120

