#729Een balustervormige lampenvoet van metaal.
#636Val Saint-LambertEen geslepen kristallen punchstel met vergulde rand en punchlepel. Onderaan gemerkt. Voor 12 personen.
#290Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 4,72 gEstimate: € 150 / 200 -
#306Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
#383Een lot postzegels in tien albums, alsook een doos losse zegels.
#246Een Napoléon III buffet van zwart perenhout met Boulle marqueterie, met een in accolade gebogen front en met één deur ingelegd met geel koper en rood schildpad. Witmarmeren blad, vergulde bronzen monturen. Lichte letsels aan het fineer. Onderste deurhengsel manco.
Buffet Napoléon III en poirier noirci et marqueté dans la façon de Boulle. Front en accolade ouvrant à une porte incrustée de cuivre jaune et d’écaille rouge. Tablette en marbre blanc, montures en bronze doré. Légers dégâts au placage. Une charnière manque.No longer availableDim. 107 x 111 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#207Clovis-Edmond MassonPeriod: 1831-1913“Leeuwin met prooi”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Lionne avec proie . Une statue en bronze patiné. Signé.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 600 / 650 -
#191Een opengewerkt bronzen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf armen.
Garniture à pendule en bronze ajouré de style Napoléon III, composée d'une pendule et de deux chandeliers à cinq bras.No longer availableDim. h: 67 & 70 cmEstimate: € 180 / 240