#35Pontiac Swiss MadeEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 16,35 gEstimate: € 240 / 300 -
#590Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant de cire sous une cloche.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#777Twee boeken: - “De geschiedenis van de Belgische auto” 1980.- “Cars”. 2000.
#332Een scheepskompas met kaarsverlichting in messingen kast.
Boussole de bateau illuminée à la chandelle dans une caisse en laiton.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#596Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#493Een witgepatineerd Afrikaans houten Kifwebemasker. Songye, D. R. Congo.
Masque Kifwebe en bois patiné blanc. Songye, Congo.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 160 / 180 -
#8Een lot van vijf verschillende inktpotjes, waarbij één van porselein in de vorm van een stapeltje petit beurre-koekjes, één kristallen met zilveren montuur, één in doosje, één in doosje met zilveren deksel en één van cloisonné op messing (dekseltje los).
Un lot de cinq encriers différents, un en porcelaine sous la forme d'une pile de biscuits au petit beurre, un cristal avec monture en argent, un dans une boîte, un dans une boîte avec un couvercle en argent et un de cloisonné sur laiton (couvercle desserré).No longer availableDim. h: 3 - 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#293Een driedelig, peper-, zout en mosterdstelletje. Sterling Zilver, Engelse keuren. XIXe eeuw. In etui.
Un ensemble de trois pièces de poivre, sel et moutarde. Argent sterling, poinçons anglais. XIXème siècle. Dans son étui.No longer availableDim. 111,67 g zonder glasEstimate: € 120 / 150 -
#130Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met citrine en aquamarijn met een gezamenlijk gewicht van +- 5 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats serti de citrine et d'aigue-marine d'un poids combiné de + - 5 ct.No longer availableDim. 17,89 gEstimate: € 600 / 700