Similar lots by type
-
#416Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
Deux carpettes antiques orientales noués main.No longer availableDim. 160 x 106; 186 x 120Estimate: € 120 / 200 -
#354Twee stuks meerkleurig XVIIIe eeuws Delfts aardewerk, bestaande uit een klein pauwstaartbordje en een scheerbekken. Beide gerestaureerd.
Deux pièces en Delft du XVIIIe siècle multicolores, composées d'une petite queue de paon et d'un bassin de rasage. Tous deux restaurés.No longer availableDim. Ø: 16,5 cm & b: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#376Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Grand candélabre en métal, monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30 / 40 -
#407Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. 90 x 116 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#543Een paar Chinese balustervazen van meerkleurig en verguld Cantonporselein. Kleine restauratie aan de rand.
Paire de vases balustres chinois en porcelaine de Canton multicolores et dorés. Petite restauration sur la tranche.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#361“Cartes de cabinet des Pays-Bas Autrichiens”. Delen I, II & IV en begeleidende boeken III & IV.
Cartes de cabinet des Pays-bas Autrichiens . Parties I, II et IV et livres d'accompagnement III et IV.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#641Een kleine fishtank van meerkleurig en verguld Cantonporselein.
Petit aquarium en porcelaine de Canton polychrome et dorée.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#527Een paar Chinees porseleinen gemberpotten met meerkleurige decors.
Une paire de pots de gingembre en porcelaine chinoise avec des décorations multicolores.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#62Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969“Vaas met rode dahlia’s”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vase aux dahlias rouges . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 52 x 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#159Pieter StobbaertsPeriod: 1865 - 1948“Interieur van een begijnenhuisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Intérieur d'une maison de béguine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#274Jean-Baptiste CoenePeriod: 1859 - 1946Een paar stillevens met rozen, olieverf op doek. Eén gesigneerd.
Une paire de natures mortes aux roses, huile sur toile. Une signée.No longer availableDim. 46 x 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#148“Rondom het kruis”. Bronzen icoon met lichtblauw email.
Autour de la Croix”. icône en bronze aux détails en émail bleu clair.No longer availableDim. 39 x 27,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#565Een Bretoense staande klok met gebeeldhouwde kast, versierd met een scène aan de haard, bladeren en met opengewerkte spijltjes.
Pendule de grand-père breton avec boîtier sculpté, décorée d'une scène de cheminée, de feuilles et de barres ajourées.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#494“Flamingo’s”. Aquarel op papier. gemonogrammeerd ‘SS’.
Flamands . Aquarelle sur papier. Monogrammé SS .No longer availableDim. 74 x 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#473Een lampenvoet van blauw crackleware.
Un pied de lampe en crackleware bleu clair.No longer availableDim. h: 34 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 40 -
#453Een lot Imariporselein, bestaande uit een paar schalen en twee kopjes met bordjes. Bordjes onderaan gemerkt.
Lot de porcelaine Imari, composé d'une paire de bols et de deux tasses avec assiettes. Assiettes marqués en bas.No longer availableDim. Ø: 11 - 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#709Een paar vaasjes van meerkleurig glas in de stijl van Gallé, waarbij één met bloemendecor en het ander met decor van distels.
Paire de petits vases en verre polychrome dans le style de Gallé dont un avec décor floral, l’autre aux chardons.No longer availableDim. h: 16 & 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#188Boeg van een Sepik prauw van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout in de vorm van een krokodillenkop en diverse dieren.
Beaupré d’un proa Sepik en bois sculpté et polychromé en forme de tête de crocodile et d’animaux divers.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#231Must de CartierEen zijde foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 140 / 200

