#334“Zoölogie”. Een album met chromo’s uit het midden van de XXste eeuw.
”Zoologie”. Un album de chromos, mi XXième siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#554“Portret van een man met bloemen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening ‘Tal-Coat’
”Portrait d’un homme avec des fleurs”. Huile sur panneau. Porte une signature ‘Tal-Coat’.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 220 / 240 -
Un petit vase en porcelaine polychrome, décor floral et un nu féminin en bronze.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#725Een Afrikaanse voorraadpot van gebeeldhouwd hout met een decor van vissen.
#768Een divers lot zeeschelpen. 7 stuks.
Un lot de coquillages. Sept pièces.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
Une paire de vases couvert en porcelaine, de forme balustre à décor floral et d’oiseaux mythiques, famille jaune. Vers 1900.No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#732Leon LommaertPeriod: 1904-1978“Hoeve te Schilde”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
#71“Leeuw met gazelle”. Een bronzen groep.
Une horloge de vestibule avec une cape sculptée. Cadran en marbre rouge et poids.No longer availableDim. h: 212 cmEstimate: € 200 / 280