Other lots in this auction
-
#754H. De Praet
“Landschap met hooimijt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
“Paysage au meule de foin”. Huile sur toile. Signée et datée 1909.No longer availableDim. 38 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#726
Een zijden tapijtje met levensboom.
Un tapis en soie avec un décor d’arbre de vie.No longer availableDim. 69 x 53 cmEstimate: € 100/160 -
#171Delvaux
Een handtas van licht blauw leder. ‘Model Pensée’.
Un sac à main en cuir bleu. Modèle ‘Pensée’.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#229
Een klapsecretaire met Italiaanse bloemenmarqueterie met twee grote laden onder het klapblad en twee schuifjes binnenin. Marqueterie getrokken bovenaan.
Un secrétaire à abattant, marqueterie de fleurs, à deux tiroirs sous la tablette et deux petits tiroirs à l’intérieur.No longer availableDim. 100 x 90 x 42 cmEstimate: € 200/240 -
#769
Een bestekkoffer met verzilverd metalen bestek voor twaalf personen en met acht serveerbestekken. 128 stuks.
Une ménagère avec couverts en métal argenté pour douze personnes et huit couverts de service. 128 pièces.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#338Christofle, Paris
Een visbestek van verzilverd metaal. Twaalf vorken en twaalf messen. Gemerkt en in oorspronkelijke etui.
Un couvert à poisson pour douze personnes en métal argenté. Marque et dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#356
Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. 150 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#435
Een porseleinen beeldje van een XVIIIde eeuwse officier.
Une statue en porcelaine représentant un officier du XVIIIème siècle.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 32/36 -
#737
Een reeks van vier art deco tegels van Hemiksem.
Une série de quatre carreaux Art Déco de Hemiksem.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 35/45 -
#391Empire, England
Een eetservies met decor ‘Majestic’, bestaande uit 6 soepborden, 6 grote borden, 22 kleine platte borden, een soepterrine, een kleine terrine, een serveerschotel, en ronde en een ovale schotel, een theepot, suikerpot, 10 kopjes en 14 ondertasjes.
Un service au décor ‘Majestic’, comprenant 6 assiettes creuses, 6 grandes assiettes, 22 assiettes à dessert, une soupière, une petite terrine, un plat de service, un plat rond, un plat ovale, une théière, un sucrier, 10 tasses et 14 sous-tasses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#583
Een grote bronzen wierookbrander met oren in de vorm van fabeldieren. Op bijpassende voet. Onderaan gemerkt. Chinees werk, XIXe eeuw.
Un grand encensoir en bronze en forme d’animaux fantastiques. Sur socle assorti. Marque à la base. Travail chinois, XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 650/700 -
#507
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Eind XIXe eeuw. Restauratie aan de rand.
Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages. Fin XIXème siècle .No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/120