Similar lots by type
-
#628
Een bloempot van Chinees porselein met onderschotel.
Un pot à fleurs en porcelaine chinoise avec une assiette.No longer availableEstimate: € 320/360 -
#707
Een paar zeshoekige vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op een Celadongroene fond.
Une paire de vases hexagonales en porcelaine de Chine à décor de fleurs, oiseaux et papillons polychromes sur un fond vert Céladon.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#886
“O.-L.-Vrouw van Vlaanderen”. Gipsen beeld op gebeeldhouwde en vergulde sokkel in rococostijl.
”Notre Dame des Flandres”. Une statue en plâtre sculpté et socle doré style Rococo.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 20/30 -
#638Eric ClausPeriod: °1936
“De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 180/220 -
#890
Een diep bord met onderbord van blauw en wit porselein. Onderaan met een Meissenmerk.
Une assiette profonde et sous-plat en porcelaine bleue et blanche. Marque Meissen sous la base.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 20/25 -
#496
Een roodgelakt Chinees houten paneel met een fijn uitgestoken en verguld decor. Vermoedelijk als onderdeel van een bed.
Un panneau en laque rouge chinoise, décor doré. Probablement une pièce d’un lit.No longer availableDim. 113 x 48 cmEstimate: € 30/40 -
#550
Een vaas van meerkleurig Chinees porselein met een famille-noir decor van bloemen en draken. Onderaan gemerkt. Op houten sokkeltje.
Un vase en porcelaine chinoise polychrome, famille-noir décor de dragons et fleurs. Marque à la base. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 63 cm (z.s)Estimate: € 100/120 -
#639Corlendi
“De muziek”. Een classicistisch beeld van albast en grijs marmer. Gesigneerd. Kleine herstelling aan lier.
”La musique”. Une statue en albâtre et marbre gris. Signée. Petite réparation à la lyre.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 400/600 -
#213
Een modern bronzen beeld van een Kat.
Une statue en bronze moderne d’un chat.No longer availableDim. h: 47 cm l: 88 cmEstimate: € 650/700 -
#647
Een paar bronzen tempelleeuwen.
Une paire de lions de temple.No longer availableDim. h: 83 cm l: 60 cmEstimate: € 1300/1500 -
#637
Een bronzen beeld van een Boeddha op een Fo-hond.
Une statue en bronze d’un Bouddha sur un chien Pho.No longer availableDim. H: 94 cmEstimate: € 1200/1400 -
#500
Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#560
Een vierkante Chinese sokkel in Aziatisch mahonie met inlegwerk van parelmoer.
Un socle chinois en acajou asiatique incrusté de nacre.No longer availableDim. h:94 cmEstimate: € 120/140 -
#730
Een oeil de boeuf wandklok met sleutel en slinger.
Une pendule oeil-de-boeuf, avec balancier et clé.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#237
“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120/200 -
#530
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd ijzerhout met een rond marmeren blaadje.
Un piédestal chinois en bois de fer à tablette ronde en marbre.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 80/100 -
#708
Een schotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen en pioenen.
Un plat en porcelaine de Chine à décor polychrome de pivoines et élises.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 30/50 -
#506
Een Chinees wandrekje van rood en groen gelakt hout in ongelijke niveaus en bovenaan getooid met een bronzen drakenkopje. Eind XIXe eeuw.
Etagère murale chinois en bois laqué rouge et vert. Niveaux inégaux surmonté d’une tête de dragon en bronze. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#648
Een heiligenvoorstelling van donkergepatineerd brons. “Familie van Lord Shiva”. Er zijn "Lord Shiva", zijn vrouw "Goddess Parvati" en hun zoon "Lord Ganesh". Indisch werk.
Saint en bronze à patine foncée. “La Famille du Seigneur Shiva. Comprenant Shiva, sa femme Parvati et leur fils Ganesha”. Travail indien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200/240 -
#653
“Bisschop”. Een beeldje van fijn gesculpteerd ivoor. Staf beschadigd. XIXde eeuw.
”Evêque”. Une statue en ivoire finement sculptée. Dégât à la crosse. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200/300 -
#693
Een kommetje met schoteltje van Chinees porselein met een blauw decor van Chinese tekens. Onderaan gemerkt.
Un bol et petit plat en porcelaine chinoise à décor de signes chinois.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 30/40 -
#703
Een gevarieerd lot Imariporselein, bestaande uit een kopje met bordje, een kom, twee kleine en een groot bord en vier ruitvormige schaaltjes.
Un lot d’objets en porcelaine Imari, comprenant une tasse et sous-tasse, un plat, deux petites assiettes, une grande assiette et quatre coupelles en forme de losange.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#678
Een Japanse doos van papier-maché , versierd met een bloemendecor.
Une boîte japonaise en papier mâché, décorations de fleurs.No longer availableDim. 25 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#633
Een houten beeld van een Chinese krijger met glaive.
Une statue en bois d’un guerrier chinois avec un glaive.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 1500/1600
Other lots in this auction
-
#340
Een 18 karaats roze gouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. Stijl Mesika.
Une bague en or rose 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,53 ct. Style Mesika.No longer availableDim. 2,19 gEstimate: € 700/800 -
#103Durily(?)
“Hollands meisje.” Buste van albast op marmer. (klein neusletsel).
”Fille hollandaise”. Un buste en albâtre sur marbre (petit dégât au nez).No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 60/80 -
#185Pierre Philippe
Een 18 karaats wit gouden horloge met 18 karaats wit gouden polsband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Une montre en or blanc 18 ct à bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. bruto: 62,22 gEstimate: € 2000/2300 -
#809Floris Jespers
“Landschap met Afrikaans vrouw”. Paneel. Gesigneerd.
”Paysage et femme africaine”. Panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 34cmEstimate: € 300/400 -
#682
“Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.
”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#469
Een lot iconen, waarbij vier recente kopieën en een reproductie.
Un lot d’icônes, dont quatre récentes et une reproduction.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#291
Een kopie naar een XIVe eeuws Byzantijns icoon met een 925‰ zilveren riza.
Une copie d’une icône byzantine du XIVème siècle à riza en argent 925 ‰ .No longer availableDim. 17,5 x 13 cmEstimate: € 100/120 -
#367
Drie diverse pre-Columbiaanse beeldjes van terracotta.
Trois statues en terre-cuite, période précolombienne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#101
Een paar houten beelden. Yoruba (Nigeria).
Une paire de statues en bois. Yoruba, Niger.No longer availableDim. H. 102 cmEstimate: € 200/300 -
#136
Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.No longer availableDim. 134 x 126 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#317
Twee Afrikaanse rituele beeldjes voorzien van offergaven. Dan (Ivoorkust).
Deux statues de rituels africaines et sacrifices. Dan, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 80/100 -
#432
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine kraagvaas, een grote schotel en drie bordjes, waarvan één gerestaureerd.
Un lot de faïence de Delft, comprenant un grand et un plus petit vase à col, un grand plat et trois assiettes, dont une restaurée.No longer availableEstimate: € 40/60