#592
“Lazare, Veni Foras.” Gravure naar P.P. Rubens. Boëtius à Bolsswert.
#223
Een paar koperen kandelaars rijkelijk gedecoreerd met fabeldieren.
#670
Een klein bijzetkastje met een lade en een opzij rollend deurtje.
#285
#547
Un ensemble de 39 assiettes à pâtes molles à décor floral. Tournai, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 24,5 & 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#456
Een kunstlederen fauteuil in vier kleuren. Eén wieltje manco.
Fauteuil en similicuir en quadrichromie, il manque une roulette.No longer availableDim. H:100cmEstimate: € 120 / 180 -
#498
“Dame met bloem”. Een beeld van kunststof op marmeren sokkel.
#146
Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe.
#636
#658
Een art nouveau vaas van koper en messing met oren in de vorm van pauwen.
#344
Een meerkleurig plaasteren missiespaarpot met knikkend hoofdje.
#671
Een antiek juwelenkastje van glas en verguld messing.
Coffret à bijoux ancien en verre et laiton doré.No longer availableDim. 24 x 13 x 7,5 cmEstimate: € 60 / 100