Other lots in this auction
-
#167Mignon
Een porseleinen klokstel ‘Dècorè Limoges’. Kandelaars met 5 lichtpunten.
Une pendule en porcelaine 'Dècorè Limoges'. Bougeoirs à 5 points lumineux.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 200/240 -
#499René GuiettePeriod: 1893-1976
“Compositie in Blauw”. Olieverf op papier. Gesigneerd rechtsonder. Met certificaat van T. Calleja.
"Composition en bleu". Huile sur papier. Signé en bas à droite. Avec certificat de T. Calleja.No longer availableDim. 50x40cmEstimate: € 800/1200 -
#431
Een grote moderne vaas van wit en kleurloos glas.
Un grand vase moderne en verre blanc et incolore.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 85/100 -
#27
Een gegoten kleurloos glazen ijsemmer met verguld montuur en leeuwenkoppen met ringen.
Un seau à glace en verre clair moulé avec des montures dorées et des têtes de lion avec des anneaux.No longer availableDim. 22cmEstimate: € 40/60 -
#285
Een antieke koperen luchter met zeven lichtpunten met bloemvormige glazen kapjes.
Un lustre en laiton antique à sept points lumineux avec des abat-jour en verre en forme de fleur.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 100/140 -
#596
Een ovaal bijzettafeltje. Jaren ‘20.
Une table d'appoint ovale. Années 20.No longer availableDim. 76 x 72 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#629Felix Timmermans
“Zicht op Lier”. Aquarel en houtskool op papier. Gemonogrammeerd. Bijgevoegd een houtsnede met zicht op het begijnhof te Lier. Gemonogrammeerd in de plaat.
"Vue de Lierre". Aquarelle et fusain sur papier. Monogrammé. On joint une gravure sur bois avec vue sur le béguinage de Lierre. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 22 x 13 cm & 15 x 15 cmEstimate: € 60/100 -
#501Scailmont
Een vaasje van gekleurd glas met een meerkleurig en verguld decor van een geisha met parasol. Onderaan gemerkt.
Vase en verre coloré à décor multicolore et doré d'une geisha à l'ombrelle. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 400/600 -
#157Imperial
Een driedelig klokstel van koper en albast gedecoreerd met hanenkoppen en zamakken saters, kandelaars met zeven lichtpunten.
Garniture de trois pièces en cuivre et albâtre à décor de têtes de coqs et de satyres en régule, bougeoirs à sept points lumineux.No longer availableDim. h 67 cmEstimate: € 400/600 -
#608
Een vaas van groen en kleurloos Boheems glas.
Vase en verre de Bohême vert et incolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#371
Een vintage lampenvoet van messing en plexi met kleurrijke kap.
Un pied de lampe vintage en laiton et plexi avec un abat-jour coloré.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 40/50 -
#193
Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
Une paire de consoles en pierre sculptée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100/120