Other lots in this auction
-
#77
Een lot Frans aardewerk, bestaande uit twee inktstellen en een olie- en azijnstelletje. Alles met recipiënten en stopjes. Vroeg XIXe eeuw.
Lot de poterie française, composé de deux sets d'encre et d'un set huile et vinaigre. Le tout avec récipients et bouchons. Début XIXème siècle.No longer availableDim. H: 6-16 cmEstimate: € 100 / 140 -
#587Cérabelga
Vaas, markering onderaan en “Made in Belgium”.
Vase, marquage en bas et "Made in Belgium".No longer availableDim. h27cm x Ø12cmEstimate: € 60 / 80 -
#50
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,25 ct. en kleine briljantjes.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie d'un brillant central de +- 0,25 ct et de petits brillants.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 350 / 450 -
#241
Uitgebreide koffie-en theeset van verzilverd metaal, rijkelijk gedecoreerd, bestaande uit dienblad en 6 onderdelen. Bijgevoegd 2 kandelaars met 3 lichtpunten, gesegmenteerd. Gemerkt Silver on Copper, icoon Kroon BSG.
Vaste service à café et thé en métal argenté, richement décoré, composé d'un plateau et de 6 pièces. Ajout de 2 chandeliers à 3 points lumineux, segmentés. Marqué Argent sur Cuivre, icône Kroon BSG.No longer availableDim. H: 13-48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#343
Een lot van acht speelgoedautootjes uit blik en tin. We voegen er één Majorette wagen aan toe.
Un lot de huit petites voitures en tôle et en étain. Nous ajoutons une voiture Majorette.No longer availableDim. L: 7.5-10 cmEstimate: € 60 / 100 -
#257Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kristal, groen in de massa. Draagt sticker.
Un vase en cristal taillé, vert dans la masse. Avec étiquette.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#28
Muziekdoos - sigarettenhouder, Mahonie met ingelegd parelmoeren detail.
Boîte à musique à cigarettes, acajou avec détail incrusté de nacre.No longer availableDim. h 12,5cm x b 21cm x l 11,5cmEstimate: € 100 / 50 -
#220
Een 18 karaats witgouden hanger bezet met kleine diamantjes en een hartvormige saffier van +- 0,25 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats serti de petits diamants et d'un saphir en forme de cœur de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 0,66 gEstimate: € 330 / 360 -
#671Rik Delrue
Beeld in Royal Boch, “Fast Affection Bear”, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.
Statuette en Royal Boch, "Fast Affection Bear", design Rik Delrue, poinçonnée.No longer availableDim. H: H: 28 cmEstimate: € 10 / 20 -
#630
Een notenhouten tafel met vier verlengbladen tot 3,16m verlengbaar.
Une table en noyer avec quatre rallonges extensibles jusqu'à 3,16 m.No longer availableDim. H: 72 cmEstimate: € 60 / 100 -
#606
Hoge houten krantenstandaard met 5 houders op draaistuk, onderaan 3 poten.
Porte-journaux haut en bois avec 5 supports sur pivot, 3 pieds en bas.No longer availableDim. h 166,5 x b 59 cmEstimate: € 230 / 250 -
#42Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Vennezichten.” Een paar aquarellen op papier. Gesigneerd.
“Vues d’étang.” Une paire d’aquarelles sur papier. Signé.No longer availableDim. h14 x b23,5cmEstimate: € 40 / 60