Other lots in this auction
-
#284D. Meyfroid
“Veldzicht met bomen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Vue sur le terrain avec des arbres." Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#158Victor Paillard & Romain, Paris
Een driedelig klokstel van brons en zwart marmer. De pendule versierd met een beeld van een spinnende jonge vrouw, naar Mathurin Moreau, de kandelaars in de vorm van kruikdraagsters naar Grieks voorbeeld. Goede staat, met slinger en sleutel. Frankrijk, XIXde eeuw.
Une garniture de cheminée en trois pièces en bronze et marbre noir. La pendule ornée d'une statue de jeune femme filante, d'après Mathurin Moreau, les bougeoirs en forme de porteurs de cruches d'après un exemple grec. Bon état, avec balancier et clé. France, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 69 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#552
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 40 / 60 -
#165
Een 18 karaats witgouden cocktailring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une bague cocktail en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids total de +- 1 ct.No longer availableDim. 5,10 gEstimate: € 700 / 800 -
#270
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 4,87 gEstimate: € 580 / 650 -
#441
“Verborgen figuren.” Keramisch werk.
"Personnages cachés". Sculpture en céramique.No longer availableDim. 22 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#389
Keramiek mid-century schaal en potje, Italiaans Rimini blauw, naar ontwerp Aldo Londi voor Bitossi.
Bol et pot en céramique du milieu du siècle, bleu Rimini italien, conçu par Aldo Londi pour Bitossi.No longer availableDim. Ø35cmEstimate: € 35 / 45 -
#255Val Saint Lambert Belgique
Vaas van geslepen kristal, groen/wit, bodem gemarkeerd “Val Saint Lambert Belgique”, circa 1930.
Vase en cristal taillé, vert/blanc, fond marqué « Val Saint Lambert Belgique », vers 1930.No longer availableDim. h17cm x Ø14cmEstimate: € 120 / 140 -
#249
Een paar ingekleurde gravures: “Surrender of the Childeren of Tippoo Sultain.” & “Finding of the Body of Tippoo Sultain.”
Une paire de gravures coloriées : « Reddition des enfants de Tippoo Sultain ». & « Découverte du corps de Tippoo Sultain ».No longer availableDim. 61 x 78 cmEstimate: € 120 / 200 -
#579Atelier Wolvecamp
“Compositie”. Gemengde techniek. Gemerkt met atelierstempel.
"Composition". Technique mixte. Marquée du cachet de l'atelier.No longer availableDim. 50 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#192E. Hirtz
“Stilleven met haas, fazant en asperges.” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1884.
"Nature morte au lièvre, faisan et asperges." Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1884.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#603
Lot bestaande uit 2 Japanse beeldjes, afgebeeld mythische figuren.
Lot composé de 2 figurines japonaises, représentant des personnages mythiques.No longer availableDim. h31cm x 23cmEstimate: € 45 / 55