Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een beeldje van een godheid met een mand en bloemen. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Een beeldje van een godheid met een mand en bloemen. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.

Een beeldje van een godheid met een mand en bloemen. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.

Une statue représentant une divinité avec un paniers et des fleurs. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur socle en bois.
Dim. H. 22 cm
SKU: 2908170604.
Category: Klok.
Auction day: 30 August 2017 19:00
Catalogue #604
Estimate: € 240 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #830

    Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.

    Pendule oeil-de-boeuf en bois laqué noir et incrusté de bois fruitier et cuivre.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #624

    Een beeldje van een geisha. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een gebeeldhouwd houten sokkeltje.

    Une statue représentant une geisha. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur un socle en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #614

    Een beeldje van een godheid met een pijp. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.

    Une statue représentant une divinité avec une piep. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur un socle en bois .
    No longer available
    Dim. H. 18,5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #256
    Gerard Cornelis, Liège

    Een staande klok in eikenhouten kast. Het werk met koperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.

    Une horloge de vestibule avec un coffre en chêne. Cadran en cuivre. ± 1800.
    No longer available
    Dim. h: 246 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #401
    Swarovski

    Zes diertjes van geslepen kristal: een vlinder, een uil, een muis, een pinguin, een beer en een vis. Elk stuk gepresenteerd op een spiegeltje. We voegen er een lokomotief gemerkt Swarovski en een kaketoe van ruw bergkristal aan toe.

    Six petits animaux en cristal taillé: un papillon, un hibou, un souris, un pingouin, un ours et un poisson. Chaque pièce sur son petit miroir de présentation. Nous ajoutons un locomotive à la marque Swarovski et un cacatoès en cristal de roche naturel.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #822
    Blaylock, Longtown.

    Een staande klok in mahoniehouten kast. Het werk van geel koper met datumnotatie. Gemerkt.

    Horloge de vestibule en acajou. Mouvement en laiton, cadran en cuivre jaune à indication de la date. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 224 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #597

    Een serie van zes netsukés met voorstelling van diverse beroepen. Japans werk omstreeks 1900.

    Une série de six netsukés représentant divers métiers. Oeuvre japonaise, 1900.
    No longer available
    Dim. H. 3,5 à 4,5 cm
    Estimate: € 450 / 600
  • #825

    Een hangklok met een gepolychromeerde houten wijzerplaat met bloemendecor. Met gewichten en slinger.

    Pendule murale en bois polychrome à décor de fleurs. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Dim. h: 140 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #223

    Pendule van verguld zamac met voorstelling van een violist. Omstreeks 1900. Wijzerplaat gemerkt Foucel (?). Horlogeglas ontbreekt. Compleet met slinger en sleutel.

    Pendule en régule doré représentant un violoniste. Vers 1900. Cadran marqué Foucel (?). Verre d’horloge manque. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. H. 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #296
    Petit à Couvin.

    Een staande klok van gesculpteerd eikenhout met een werk van koper en tin. Eind XVIIIe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne sculpté. Mouvement en laiton, cadran en cuivre et étain. Vin du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 220 x 45 x 30 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #835
    J. B. Everaert à Bruxelles

    Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #702

    Een bronzen schouwpendule in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw. Zonder sleutel.

    Une pendule de cheminée en bronze style Napoléon III. XIXième siècle. Sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #832
    F G Stephany à Dinant.

    Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule à cadran en fétain et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 245 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #829
    François Désiré Odobez

    Een oeil-de-boeufklok met een handgeschilderd decor rond de geëmailleerde wijzerplaat.

    Pendule oeil-de-boeuf à décor peint à la main entourant le cadran émaillé.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #821

    Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor van een Hollandse haven boven de wijzerplaat. Bovenaan getooid met bronzen figuren.

    Pendule murale frisonne, dite staartklok à décor d’un port hollandais peint à la main au dessus du cadran. Surmontée de figures en bronze.
    No longer available
    Dim. h 142 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #317
    Le Castel

    Een kartelklokje van gepolychromeerd en verguld hout, versierd met bloemen.

    Petite pendule en bois polychrome et doré à décor de fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #353
    Swiza

    Een kleine schouwpendule van brons in rococostijl.

    Petite pendule en bronze de style rococo.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #704

    Een kolompendule in Napoleon III-stijl van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van messing en parelmoer. XIXe eeuw.

    Une pendule colonne style Napoléon III en bois laqué noir, avec décor incrusté en laiton et nacre. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 120 / 220
  • #791

    Een paar zittende vissers van deels geglazuurd porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Deux statues en porcelaine représentant deux pêcheurs chinois. Oeuvre chinoise. Marque à la base, ainsi que numérotage.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #743

    Een houten schouwpendule. Met sleutel.

    Une pendule de cheminée. Avec clé.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #824
    Marriott, Northampton

    Een staande klok in gesculpteerd eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde metalen wijzerplaat. Gemerkt.

    Horloge de vestibule en chêne sculpté. Cadran peint à la main. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 228 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #515

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een geëmailleerde wijzerplaat. Met gewichten.

    Comtoise en cuivre jaune repoussé au cadran émaillé. Avec poids.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #634

    Een beeldje van een Happy Buddha. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.

    Une statue de Happy Bouda. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Suc un socle en bois .
    No longer available
    Dim. H. 7 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #591

    Een beeldje van een godheid met een staf en bloemen. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.

    Une statue représentant une divinité avec une crosse et fleurs. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #447

    Een lotje Aziatisch brons, bestaande uit een antiek kommetje met een cloisonnédecor van pauwen en een voorstelling van een achtarmige Boeddha.

    Petit lot de bronzes asiatiques comprenant un bol ancien à décor cloisonné de paons et une statuette représentant un bodhisattva à huit bras.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #365

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet bloem decoratie van email.

    Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif en email décoration de fleurs.
    No longer available
    Dim. 15,08 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #550

    Een tweedeurskast van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl, versierd met twee vrouwenhoofden in het midden en twee leeuwenkopjes bovenaan.

    Une armoire à deux portes en chêne , style Renaissance, décorée de deux têtes de femmes au milieu et deux têtes de lions au dessus.
    No longer available
    Dim. 130 x 95 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #500

    Een houten wandconsole in transitionstijl met één lade.

    Console en bois de style Transition ouvrant à un tiroir.
    No longer available
    Dim. b: 83 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #285

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants avec un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 4,93 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #84
    Louis Garot

    “Winters zicht te Dilbeek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver à Dilbeek”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 95 x 130 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #261
    Dubois.

    Een grote en een kleine amfoorvaas van meerkleurig Belgisch aardewerk. De grote met een decor van een Griekse krijger en de andere met een wapenschild. Beide gemerkt onderaan. De grote met een kleine schilfer aan de voet.

    Un grand et un plus petit vase de forme amphore en faïence polychrome belge. Le plus grand à décor d’un guerrier grec et l’autre d’un écusson. Marques sous les bases. Eclat à la base du plus grand vase.
    No longer available
    Dim. h: 62 & 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #82

    “Zicht op het Steen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘65.

    “Vue du Steen”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘65.
    No longer available
    Dim. 30 x 44 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #64
    Bilons

    “Boerin aan een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysanne devant sa ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 100
    Estimate: € 30 / 50
  • #567

    Chinese porseleinen plaquette met decoratie van vogels en planten.

    Une plaquette en porcelaine chinoise, décor de plantes et oiseaux.
    No longer available
    Dim. Ø 27,5 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #2
    Dennery

    “Damesportret”. Een handgeschilderd miniatuur op ivoor. Gesigneerd.

    “Portrait de dame”. Miniature sur ivoire peinte à la main. Signée.
    No longer available
    Dim. 7 x 5,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #290

    Een 18 karaats roze gouden halve alliance bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Une demie alliance en or rose 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 2,03 g
    Estimate: € 350 / 450
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More