Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een beeldje van een godheid met een pijp. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Een beeldje van een godheid met een pijp. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.

Een beeldje van een godheid met een pijp. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.

Une statue représentant une divinité avec une piep. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur un socle en bois .
Dim. H. 18,5 cm
SKU: 2908170614.
Category: Klok.
Auction day: 30 August 2017 19:00
Catalogue #614
Estimate: € 180 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #832
    F G Stephany à Dinant.

    Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule à cadran en fétain et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 245 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #515

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een geëmailleerde wijzerplaat. Met gewichten.

    Comtoise en cuivre jaune repoussé au cadran émaillé. Avec poids.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #604

    Een beeldje van een godheid met een mand en bloemen. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.

    Une statue représentant une divinité avec un paniers et des fleurs. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #702

    Een bronzen schouwpendule in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw. Zonder sleutel.

    Une pendule de cheminée en bronze style Napoléon III. XIXième siècle. Sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #256
    Gerard Cornelis, Liège

    Een staande klok in eikenhouten kast. Het werk met koperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.

    Une horloge de vestibule avec un coffre en chêne. Cadran en cuivre. ± 1800.
    No longer available
    Dim. h: 246 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #704

    Een kolompendule in Napoleon III-stijl van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van messing en parelmoer. XIXe eeuw.

    Une pendule colonne style Napoléon III en bois laqué noir, avec décor incrusté en laiton et nacre. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 120 / 220
  • #353
    Swiza

    Een kleine schouwpendule van brons in rococostijl.

    Petite pendule en bronze de style rococo.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #223

    Pendule van verguld zamac met voorstelling van een violist. Omstreeks 1900. Wijzerplaat gemerkt Foucel (?). Horlogeglas ontbreekt. Compleet met slinger en sleutel.

    Pendule en régule doré représentant un violoniste. Vers 1900. Cadran marqué Foucel (?). Verre d’horloge manque. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. H. 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #743

    Een houten schouwpendule. Met sleutel.

    Une pendule de cheminée. Avec clé.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #401
    Swarovski

    Zes diertjes van geslepen kristal: een vlinder, een uil, een muis, een pinguin, een beer en een vis. Elk stuk gepresenteerd op een spiegeltje. We voegen er een lokomotief gemerkt Swarovski en een kaketoe van ruw bergkristal aan toe.

    Six petits animaux en cristal taillé: un papillon, un hibou, un souris, un pingouin, un ours et un poisson. Chaque pièce sur son petit miroir de présentation. Nous ajoutons un locomotive à la marque Swarovski et un cacatoès en cristal de roche naturel.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #830

    Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.

    Pendule oeil-de-boeuf en bois laqué noir et incrusté de bois fruitier et cuivre.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #634

    Een beeldje van een Happy Buddha. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.

    Une statue de Happy Bouda. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Suc un socle en bois .
    No longer available
    Dim. H. 7 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #597

    Een serie van zes netsukés met voorstelling van diverse beroepen. Japans werk omstreeks 1900.

    Une série de six netsukés représentant divers métiers. Oeuvre japonaise, 1900.
    No longer available
    Dim. H. 3,5 à 4,5 cm
    Estimate: € 450 / 600
  • #824
    Marriott, Northampton

    Een staande klok in gesculpteerd eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde metalen wijzerplaat. Gemerkt.

    Horloge de vestibule en chêne sculpté. Cadran peint à la main. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 228 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #835
    J. B. Everaert à Bruxelles

    Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #825

    Een hangklok met een gepolychromeerde houten wijzerplaat met bloemendecor. Met gewichten en slinger.

    Pendule murale en bois polychrome à décor de fleurs. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Dim. h: 140 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #591

    Een beeldje van een godheid met een staf en bloemen. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.

    Une statue représentant une divinité avec une crosse et fleurs. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #317
    Le Castel

    Een kartelklokje van gepolychromeerd en verguld hout, versierd met bloemen.

    Petite pendule en bois polychrome et doré à décor de fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #624

    Een beeldje van een geisha. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een gebeeldhouwd houten sokkeltje.

    Une statue représentant une geisha. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur un socle en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #829
    François Désiré Odobez

    Een oeil-de-boeufklok met een handgeschilderd decor rond de geëmailleerde wijzerplaat.

    Pendule oeil-de-boeuf à décor peint à la main entourant le cadran émaillé.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #821

    Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor van een Hollandse haven boven de wijzerplaat. Bovenaan getooid met bronzen figuren.

    Pendule murale frisonne, dite staartklok à décor d’un port hollandais peint à la main au dessus du cadran. Surmontée de figures en bronze.
    No longer available
    Dim. h 142 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #791

    Een paar zittende vissers van deels geglazuurd porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Deux statues en porcelaine représentant deux pêcheurs chinois. Oeuvre chinoise. Marque à la base, ainsi que numérotage.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #822
    Blaylock, Longtown.

    Een staande klok in mahoniehouten kast. Het werk van geel koper met datumnotatie. Gemerkt.

    Horloge de vestibule en acajou. Mouvement en laiton, cadran en cuivre jaune à indication de la date. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 224 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #296
    Petit à Couvin.

    Een staande klok van gesculpteerd eikenhout met een werk van koper en tin. Eind XVIIIe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne sculpté. Mouvement en laiton, cadran en cuivre et étain. Vin du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 220 x 45 x 30 cm
    Estimate: € 250 / 400

Other lots in this auction

  • #211
    Jaeger - leCoutre

    Een tafelklok in kast van verguld messing en glas. Model Atmos. Werkende staat. Met originele doos.

    Pendule de table Atmos en laiton et verre. . En état de marche. Avec la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 550 / 750
  • #386

    Een notenhouten kerkstoel met rieten zit; Tijdperk Napoleon III.

    Prie-dieu en noyer à siège cannée. Epoque Napoléon III.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #52

    Een lot van vier kleine etsen met zichten op Brugge.

    Lot de quatre petites eaux fortes aux vues de Bruges.
    No longer available
    Dim. 14 x 8 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #246

    Een eetkamer van gesculpteerd eikenhout, bestaande uit een verlengbare tafel (148 x 100), een tweedeursbuffet (96 x 145 x 56) met twee laden in de gordel en zes stoelen met lederen bekleding.

    Salle à manger en chêne sculpté comprenant d’une table à allonges (148 x 100 cm), un buffet à deux portes (96 x 145 x 56 cm) avec deux tiroirs en ceinture et six chaises recouvertes de cuir.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #441

    “Chinese visser met kind”. “Oude wijze met pijp”. Twee beelden van gesculpteerd Aziatisch hout.

    “Pêcheur chinois et son enfant” et “Vieillard à la pipe”. Deux sculptures en bois exotique.
    No longer available
    Dim. h: 35 & 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #472

    “Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening.

    “Composition”. Techniques mixtes. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 39 x 24 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #428
    Capodimonte

    “Advocaat” Een porseleinen figuur.

    “Avocat”. Une figure en porcelaine.
    No longer available
    Dim. H 26,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #582

    “Berglandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Kuniy.

    “Paysage de montagnes”. Huile sur toile. Porte la signature: “Kuniy”.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #313
    Sitzendorf

    “Napoleon Bonaparte”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    “Napoléon traverse les Alpes”. Statuette en porcelaine polychrome d’après David. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #368

    Een wassen Madonna en kind onder stolp.

    “Vierge à l’enfant” en cire sous cloche.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #356

    Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.

    Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 208 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #790

    Een poppenstoeltje van wit en meerkleurig gepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met groen fluweel.

    Chaise de poupée en bois à patine blanche et polychrome de style Louis XVI, recouvert ede velours vert.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More