Similar lots by type
-
#415Obermaier, MünchenEen oude mannequin. Kleine letsels en slijtage.
Un vieux mannequin. Légères blessures et usures.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 100 / 150 -
#523Een paar grote dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein met en decor van bloesemende struiken en kraanvogels.
Une paire de grands vases à couvercle en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor d'arbustes en fleurs et de grues.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 500 / 600 -
#181Een Madonna met Kind van gebeeldhouwd hout met sporen van de oorspronkelijke polychromie. Mooi patina, kleine manco’s. Vlaanderen, omstreeks 1600.
Une Vierge à l'Enfant en bois sculpté avec des traces de la polychromie d'origine. Belle patine, petits défauts. Flandre, vers 1600.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 450 / 700 -
#364Dolf Henkens“Boszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
"Vue sur la forêt." Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 23 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#601Een aardewerken terrine met een dekselknop in de vorm van een peer. Frankrijk, omstreeks 1800. Schade aan het blad van de peer en haarscheur van rand tot midden in de coupe.
Une soupière en faïence avec un bouton de couvercle en forme de poire. France, vers 1800. Dégâts à la feuille du poirier et cheveu du bord au centre de la coupe.No longer availableDim. H: 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#379“Abstract met vlakken.” Gemengde techniek op board.
"Abstrait avec des avions." Technique mixte sur carton.No longer availableDim. 47 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#44“Lezende clown”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Falk.
"Clown lisant". Huile sur carton . Porte une signature: Falk.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#139Hollandse School, XVIIde eeuw“Volksfeest met talrijke personages, een waterpartij in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Navolger van David Teniers.
"Fête folklorique avec de nombreux personnages, une pièce d'eau en arrière-plan". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 46 x 63 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#270Een paar 18 K witgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,29 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en forme de cœur en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,29 ct.No longer availableDim. 6,68 gEstimate: € 550 / 600
Other lots in this auction
-
#424J. LamperjeeZes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 180 / 220 -
#299Jozef Adriaan Callaerts“Zicht op de Zuiderdokken te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue du Zuiderdokken à Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26,5 x 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#478Een Hunan waterpot van grijs geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met vier oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
Pot à eau du Hunan en grès émaillé gris, décoré d'un motif clouté sur l'épaule et de quatre oreilles sur l'épaule. Chine, XIXème siècle. dégâts mineurs.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#477Gotisch albasten hoogreliëf met voorstelling van de aanbidding van de wijzen.
Haut-relief gothique en albâtre représentant l'Adoration des Mages.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 400 / 600 -
#41Twee Art Deco bronzen damesprofielen op resp. arduinen en travertijnen sokkel.
Deux profils de femmes Art Déco en bronze sur resp. socle en pierre bleue et travertin.No longer availableDim. h. 17& 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#251Val Saint LambertEen grote coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt. Barst in het centrum.
Une grande coupe en cristal rouge doublé et taillé sur piédouche, ornée d'un décor doré de personnages en frise. Marqué. Fêlure au centre.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#581Een grote en een kleinere vaas van Satsuma aardewerk. Met houten sokkels.
Un grand et un plus petit vase en poterie Satsuma. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 32 & 37 cmEstimate: € 45 / 55 -
#50Een 18 K geelgouden dasspeld.
Une pince à cravate en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 6,62 gEstimate: € 200 / 250 -
#373Lladro, Spain“Ballerina”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Het kantwerk beschadigd. Onderaan gemerkt.
"Ballerine". Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. La dentelle est abîmée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#598Een reeks van tien kleurloos kristallen whiskyglazen, facetgeslepen en versierd met gegraveerde decors van dieren.
Série de dix verres à whisky en cristal incolore, facettés et décorés de motifs animaliers gravés.No longer availableDim. H: 9 cmEstimate: € 100 / 150 -
#399“Stilleven met boek en fles, op abstracte achtergrond.” Gemengde techniek op papier.
"Nature morte avec livre et bouteille, sur fond abstrait." Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 500 / 700 -
#173Een partij zilveren bestek. Overwegend Britse (George IV en Victoria) keuren, lichtjes verschillende vormgeving genre fiddle back. 15 koffielepels (o.m. Williams, Exeter), 6 grote vorken (o.m. Robert Wallis, Londen), 12 vorken (diverse Londen en 1 Delheid), 17 lepels (o.m. Jonathan Hayne, Londen, John Round Sheffield 1905), 1 Duits, 1 Voorschoten, 2de gehalte), 4 sauslepels (o.m. Peter Aitken, Glasgow, Williams Exeter), 1 serveerlepel (Van Kempen 2de gehalte), 5 vismesjes (Sheffield 1948), 2 mes(..)
Un lot de couverts en argent. Poinçons principalement britanniques (George IV et Victoria), genre de conception légèrement différent. 15 cuillères à café (dont Williams, Exeter), 6 grandes fourchettes (dont Robert Wallis, Londres), 12 fourchettes (divers Londres et 1 Delheid), 17 cuillères (dont Jonathan Hayne, Londres, John Round Sheffield 1905), 1 allemande, 1 Voorschoten , 2ème quantité), 4 cuillères à sauce (dont Peter Aitken, Glasgow, Williams Exeter), 1 cuillère de service (Van Kempen 2ème(..)No longer availableDim. ca 2530 gEstimate: € 2000 / 3000

