• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een beige handtas model “Macao”. Gemerkt. Deze tas kan cross-body gedragen worden.
Delvaux

A beige handbag model "Macao". Marked. This bag can be worn cross-body.
Dim. H: 21 cm
SKU: 2111230153.
Auction day: 21 November 2023 19:00
Catalogue #153
Estimate: € 380 / 420

Other lots by Delvaux

  • #185
    Delvaux

    Een bruin lederen portefeuille. Gemerkt.

    A brown leather wallet. Marked.
    Estimate: € 220 / 250
  • #165
    Delvaux

    Een licht bruine lederen ceintuur. Gemerkt.

    A light brown leather belt. Marked.
    Estimate: € 220 / 250
  • #173
    Delvaux

    Een cognackleurige handtas. Model “Lundi”. Gemerkt. Deze tas kan cross-body gedragen worden.

    A cognac-colored handbag. Model "Lundi". Marked. This bag can be worn cross-body.
    Dim. H: 25 cm
    Estimate: € 380 / 450
  • #133
    Delvaux

    Een grote lederen bruine handtas. Gemerkt.

    A large brown leather handbag. Marked.
    Dim. H: 50 cm
    Estimate: € 600 / 700

  • #373

    Een grote Chinese blauw-witte vaas met 5 figuren in het decor en zeepaardjes als oren.

    A large Chinese blue and white vase with 5 figures in the decoration and seahorses as handles.
    Dim. h 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #537

    Een paar aardewerken rode en grijze balusters.

    A pair of earthenware red and grey balusters.
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #38

    Een marionet uit een poesjenellentheater vervaardigd uit hout, stof en metaal.

    A marionette made of wood, fabric, and metal from a Punch and Judy theater.
    Dim. h 96 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #256

    Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.

    A light oak chest of drawers with 3 drawers.
    Dim. 75 x 109 x 48cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #171
    G. Fieravino

    Een art deco vaas met decor van narcissen en gecraqueleerde achtergrond.

    An Art Deco vase with a decoration of daffodils and a crackled background.
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #58
    Fried Krupp AG Essen

    Een decoratief tweeloops jachtgeweer, onklaar gemaakt met dichtgelaste loopmonding. Gemerkt met gravering.

    A decorative double-barrel hunting rifle, deactivated with a welded barrel muzzle. Marked with engraving.
    Dim. 114cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #166

    An impressive solid oak Régence cupboard with 4 doors and 2 drawers. 18th century.
    Dim. 260 x 216 x 70
    Estimate: € 300 / 500
  • #353
    Vieux Bruxelles

    Een wit porseleinen Vieux-Bruxelles kom met vergulde randen en organisch decor. Bijgevoegd een antiek lusterware tasje met schade, en een wit porseleinen tasje met schotel en floraal decor versierd.

    A white porcelain Vieux-Bruxelles bowl with gilded edges and organic decoration. Included is an antique lusterware bag with damage, and a white porcelain bag with dish and floral decoration.
    Dim. 11 x Ø21,5cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #236

    Een houten vitrinekast met glazen schuifraam en 2 verdiepen en koperen beslag.

    A wooden display cabinet with a sliding glass front and 2 shelves, adorned with copper fittings.
    Dim. 120 x 100 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #532
    Rémy De Pillecijn

    Een houtskooltekening op papier van een meisjeshoofd, getekend Rémy De Pillecijn en gedateerd 14-03-1963.

    A charcoal drawing on paper of a girl's head, drawn by Rémy De Pillecijn and dated 14-03-1963.
    Dim. h 47 x b 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwenpoten.

    Dim. 62 x Ø99cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #521

    Een helmmasker met leder, vacht en parels versierd. Bakuba, Kongo.

    A helmet mask decorated with leather, fur, and pearls. Bakuba, Congo.
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 70 / 90

Veiling van 21 & 22 november 2023

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00