Similar lots by type
-
#642Een laat XIXe eeuwse Belgische officiershoed met pluimen.
Chapeau d’officier belge de la fin du XIXe siècle. Avec plumes.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#753Twee antieke lederen patroontasjes/gibernes aan riem met insignes van de Belgische artillerie en Militaire Politie.
Deux gibernes en cuir et la ceinture aux insignes de l’artillerie belge et de la police militaire.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#659Een XIXe eeuwse officierstschako van de Belgische artillerie. Zonder pluimen.
Shako d’officier de l’artillerie belge du XIXe siècle. Sans plumes.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#664Een officierstschako van de Belgische genie. Omstreeks 1870.
Shako d’officier de la génie belge. Vers 1870.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#757Een groot en gevarieerd lot antieke militaire epauletten, linten, enz.
Grand lot varié d’épaulettes, de rubans militaires etc.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#662Een XIXe eeuwse tschako van een arts van de Belgische burgerwacht.
Shako d’un médecin de la garde civique belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#649Een laat XIXe eeuwse tschako van de Belgische jagers-verkenners. Zeer goede staat.
Shako des chasseurs-éclaireurs belges. Fin XIXe siècle, très bon état.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#733Twee antieke lederen patroontasjes aan riem met insignes van de Belgische karabiniers. Eén bevestigingsriempje gelost.
Deux gibernes en cuir et leur ceinture aux insignes des carabiniers belges. Une attache détachée.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#654Een laat XIXe eeuwse tschako van de Belgische jagers-verkenners. Zeer goede staat.
Shako des chasseurs-éclaireurs belges. Fin XIXe siècle, très bon état.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#638Een Franse lans, model 1823.
Lance française modèle 1823.No longer availableDim. l: 285 cmEstimate: € 120 / 200 -
#636Een uniform met tschako van het derde regiment jagers te voet.
Uniforme avec shako du troisième régiment chasseurs à pied.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#669Een XIXe eeuwse officierstschako van de Belgische artillerie. Zonder pluimen.
Shako d’officier de l’artillerie belge du XIXe siècle. Sans plumes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#761Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.
Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.No longer availableDim. 205 x 105 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#678Een XIXe eeuwse tschako van de Belgische burgerwacht.
Shako de la garde civique belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#652Een XIXe eeuwse tschako van de Belgische artillerie. Zeer goede staat.
Shako de l’artillerie belge du XIXe siècle. Très bon état.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#698Twee verschillende XIXe eeuwse tschako’s van de Koninklijke Militaire School.
Deux shakos différents de l’école militaire. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#634Een laat XIXe eeuwse tschako van de Belgische Militaire School.
Shako de l’école militaire belge, fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#644Een XIXe eeuwse Belgische kolbak van bont.
Bonnet à poile belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#723Twee antieke lederen patroontasjes/gibernes aan riem met insignes van de Belgische medische compagnie.
Deux gibernes en cuir et la ceinture aux insignes de la compagnie médicale belge.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#688Een XIXe eeuwse Belgische officierstschako.
Shako d’officier belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#820Twee hoornvaasjes en een Madonna met Kind van Brussels porselein. XXe & XIXe eeuw.
Deux cornets et une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#805Een bajonet met messingen heft.
Baïonnette avec manche en laiton.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#741Een lot van tien antieke riemen met koperen gespen van het Belgisch leger. Grotendeels XIXe eeuw.
Lot de dix ceintures anciennes aux boucles en cuivre de l’armée belge. La majorité XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#791Een Arabische sabel met gegraveerd lemmet.
Un sabre arabe à lame gravée.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#214Een kermispaard van gebeeldhouwd en gelakt hout. Met ijzeren staander. Losse oren, kleine letsels.
Cheval de carrousel en bois sculpté et laqué. Avec support en fer. Oreilles amovibles, petites usures.No longer availableDim. H. 144 cmEstimate: € 500 / 700 -
#685Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten oude slijp en één briljant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants taille ancienne et d'un brillant d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 350 / 450 -
#565Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 4,36 gEstimate: € 900 / 1000 -
#124Een originele affiche uit de Eerste Wereldoorlog met betrekking tot tewerkstelling in Duitsland.
Affiche originale concernant le travail en Allemagne durant la Grande Guerre.No longer availableDim. 73 x 55 cmEstimate: € 130 / 150 -
#660Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een saffier van +- 2 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un saphir de + - 2 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 500 / 700 -
#276Een tweeledig buffet in Lodewijk XV-stijl met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee deuren naast een gevitreerde deur. Aanpassing aan de rechterkant.
Buffet a deux corps en cerisier de style Louis XV, le bas à trois portes pleines, le haut à deux portes pleines flanquant une porte vitrée. Côté droit adapté.No longer availableDim. 226 x 140 cmEstimate: € 50 / 80 -
#141“Vrouw met mand”. Een kunststoffen beeld naar een werk van Miro. Genummerd: 100/2500 en gedateerd 1993.
“Femme au panier”. Sculpture en composite d’après Miro. Numérotée 100/2500 et datée 1993.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#114Een reisspiegel van metaal met een mooie voorplaat van gedreven bruin leder en drie spiegelpanelen en een ketting. Twee ruitjes gebarsten. Omstreeks 1900.
Miroir triptyque en métal avec frontispice en cuir brun joliment repoussé de style art nouveau. Trois panneau aux miroirs à suspendre. Deux verres cassés. Vers 1900.No longer availableDim. 26,6 x 26,5 cm (3 x)Estimate: € 100 / 120 -
#216Een breed buffet met verlengbare tafel en acht stoelen in barokke stijl in de geest van Boulle, versierd met bronsbeslag, messingen inlegwerk en schildpad. Omstreeks 1900. Inlegwerk hier en daar te restaureren.
Buffet large, table à allonges et huit chaises de style Napoléon III dans le goût de Boulle. Montures en bronze, incrustations en laiton et écaille (manquants). Vers 1900.No longer availableDim. b: 318 cmEstimate: € 2000 / 2500 -
#559Een bolhoed van een Belgische hoofdofficier, model 18 november 1881.
Chapeau melon d’un officier belge, modèle 18 novembre 1881.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#553Een paar vazen van Chinees porselein met een decor van pioenen in cartouches met rondom een vruchtendecor op een blauwe achtergrond. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor de pivoines dans des cartouches entourées de fruits sur fond bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#443Jos WilsPeriod: Borgerhout, 1909 - 1989“Winters landschap met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
“Paysage hivernal aux saules”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘82.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 80 / 120


