Similar lots by type
-
#805
Een bajonet met messingen heft.
Baïonnette avec manche en laiton.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#636
Een uniform met tschako van het derde regiment jagers te voet.
Uniforme avec shako du troisième régiment chasseurs à pied.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#652
Een XIXe eeuwse tschako van de Belgische artillerie. Zeer goede staat.
Shako de l’artillerie belge du XIXe siècle. Très bon état.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#659
Een XIXe eeuwse officierstschako van de Belgische artillerie. Zonder pluimen.
Shako d’officier de l’artillerie belge du XIXe siècle. Sans plumes.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#634
Een laat XIXe eeuwse tschako van de Belgische Militaire School.
Shako de l’école militaire belge, fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#662
Een XIXe eeuwse tschako van een arts van de Belgische burgerwacht.
Shako d’un médecin de la garde civique belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#638
Een Franse lans, model 1823.
Lance française modèle 1823.No longer availableDim. l: 285 cmEstimate: € 120/200 -
#644
Een XIXe eeuwse Belgische kolbak van bont.
Bonnet à poile belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#649
Een laat XIXe eeuwse tschako van de Belgische jagers-verkenners. Zeer goede staat.
Shako des chasseurs-éclaireurs belges. Fin XIXe siècle, très bon état.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#688
Een XIXe eeuwse Belgische officierstschako.
Shako d’officier belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#642
Een laat XIXe eeuwse Belgische officiershoed met pluimen.
Chapeau d’officier belge de la fin du XIXe siècle. Avec plumes.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#820
Twee hoornvaasjes en een Madonna met Kind van Brussels porselein. XXe & XIXe eeuw.
Deux cornets et une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#761
Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.
Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.No longer availableDim. 205 x 105 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#753
Twee antieke lederen patroontasjes/gibernes aan riem met insignes van de Belgische artillerie en Militaire Politie.
Deux gibernes en cuir et la ceinture aux insignes de l’artillerie belge et de la police militaire.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#757
Een groot en gevarieerd lot antieke militaire epauletten, linten, enz.
Grand lot varié d’épaulettes, de rubans militaires etc.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#723
Twee antieke lederen patroontasjes/gibernes aan riem met insignes van de Belgische medische compagnie.
Deux gibernes en cuir et la ceinture aux insignes de la compagnie médicale belge.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#791
Een Arabische sabel met gegraveerd lemmet.
Un sabre arabe à lame gravée.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 80/100 -
#669
Een XIXe eeuwse officierstschako van de Belgische artillerie. Zonder pluimen.
Shako d’officier de l’artillerie belge du XIXe siècle. Sans plumes.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#678
Een XIXe eeuwse tschako van de Belgische burgerwacht.
Shako de la garde civique belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#741
Een lot van tien antieke riemen met koperen gespen van het Belgisch leger. Grotendeels XIXe eeuw.
Lot de dix ceintures anciennes aux boucles en cuivre de l’armée belge. La majorité XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#698
Twee verschillende XIXe eeuwse tschako’s van de Koninklijke Militaire School.
Deux shakos différents de l’école militaire. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#654
Een laat XIXe eeuwse tschako van de Belgische jagers-verkenners. Zeer goede staat.
Shako des chasseurs-éclaireurs belges. Fin XIXe siècle, très bon état.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#733
Twee antieke lederen patroontasjes aan riem met insignes van de Belgische karabiniers. Eén bevestigingsriempje gelost.
Deux gibernes en cuir et leur ceinture aux insignes des carabiniers belges. Une attache détachée.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#664
Een officierstschako van de Belgische genie. Omstreeks 1870.
Shako d’officier de la génie belge. Vers 1870.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#571
Een hoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
Tête dans le goût de Picasso en verre de Murano.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200/250 -
#354Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979
“Vissershutten”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1933 binnen de plaat.
“Cabanes de pêcheurs”. Eau forte. Signée et datée 1933 dans la planche.No longer availableDim. 31 x 33 cmEstimate: € 30/40 -
#442
Een vierkante zakdoekje met een brede boord van rosalinekant. Ingelijst.
Mouchoir carré à large bordure en dentelle rosaline. Encadré.No longer availableDim. 32,5 x 32,5 cmEstimate: € 50/80 -
#2
Twee kleine hangaffiches uit de Eerste Wereldoorlog, waarbij één voor een winkelsluiting naar aanleiding van de (verboden) nationale feestdag en de andere ter bescherming van een woonst in eventuele gevechtssituaties.
Deux petites affiches de la Grande Guerre dont une pour la fermeture d’un magasin pour la fête nationale interdite, l’autre pour la protection de la maison dans des situations de combat.No longer availableDim. 14 x 21 & 18 x 24 cmEstimate: € 40/50 -
#99
“Molenaar”. Olieverf op paneel. Vroeg XIXe eeuw.
“Meunier”. Huile sur panneau. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 19 x 16 cmEstimate: € 100/120 -
#160Baume & Mercier Genève
Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.
Une montre femme en acier inoxydable avec bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 800/1000 -
#98
“Drie Kerkvaders”. Messingen reisicoon met blauw email.
“Trois pères d’église”. Icône de voyage en laiton avec émail bleu.No longer availableDim. 11,5 x 9,5 cmEstimate: € 60/80 -
#349
Een lot van 23 antieke wijnglazen.
Lot de 23 verres à vin anciens.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#490
Een 18 karaats wit en geel gouden ketting met hanger in de vorm van een kat met strik bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en twee smaragdjes voor de ogen.
Un collier en or blanc et jaune 18 carats avec un pendentif chat avec un nœud serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Et deux émeraudes pour les yeux.No longer availableDim. 19,72 gEstimate: € 700/900 -
#700
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een turkoois van +- 6 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une turquoise de + - 6 ct.No longer availableDim. 8,76 gEstimate: € 750/850 -
#315
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een in briolette geslepen rookkwarts van +- 2 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie d'un quartz fumé taille briolette de + - 2 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 300/400 -
#351
Een eikenhouten schrijfkistje met verscheidene compartimenten binnenin.
Ecritoire en chêne à plusieurs compartiments.No longer availableDim. 40 x 50 x 27 cmEstimate: € 40/50