Other lots in this auction
-
#546Mahal
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 298 x 205 cmEstimate: € 120/150 -
#677
Een oeil-de-boeufklok , versierd met inlegwerk van diverse houtsoorten, parelmoer en messing rond een albasten wijzerplaat.
Pendule murale oeil-de-boeuf décorée d’incrustations de différents bois, de nacre et de laiton entourant le cadran en albâtre.No longer availableDim. 62 x 51 cmEstimate: € 50/80 -
#315
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een in briolette geslepen rookkwarts van +- 2 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie d'un quartz fumé taille briolette de + - 2 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 300/400 -
#353
Een paardenkoets met personages en een lampvoet met twee jongens bij een vijver van meerkleurig porselein.
Un carrosse à chevaux et personnages et un pied de lampe avec deux garçons près d’un étang en porcelaine polychrome.No longer availableDim. 21 en 18 cmEstimate: € 60/80 -
#354Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979
“Vissershutten”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1933 binnen de plaat.
“Cabanes de pêcheurs”. Eau forte. Signée et datée 1933 dans la planche.No longer availableDim. 31 x 33 cmEstimate: € 30/40 -
#135tower
Een 18 karaats wit gouden dameshorloge met 18 karaats wit gouden polsband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Montre de dame en or blanc 18 K, ainsi que la bracelet également en or blanc 18 K, sertis de diamants ayant un poids total de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 22,62 gEstimate: € 800/1000 -
#341
Een eenvoudige houten schildersezel.
Chevalet de peintre en bois.No longer availableEstimate: € 980/120 -
#424Edmond van OffelPeriod: 1871-1959
“Un fin connaisseur”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Un fin connaisseur”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 20 x 12 cmEstimate: € 100/150 -
#178
Een Duitse Mauser, Infanterie-Gewehr model 1871. Productie 1875.
Mauser allemand, Infanterie-Gewehr, modèle 1871, production 1875.No longer availableDim. l: 135 cmEstimate: € 200/300 -
#465
Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux différents alliances en or jaune 18 K.No longer availableDim. 5,35 gEstimate: € 150/200 -
#121Georges MorinPeriod: 1874 - 1950
Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast en wit marmer. Restauratie aan de neus. Achteraan gesigneerd. Jaren ‘20.
Buste de jeune femme en albâtre et marbre blanc sculpté. Restauration au nez. Signé au verso, années ‘20.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/120 -
#52Eugène Van MieghemPeriod: 1875 - 1930
“Militairen”. Gewassen pentekening op papier. Gemonogrammeerd.
“Militaires”. Lavis sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 16 x 20 cmEstimate: € 1500/1600