Other lots in this auction
-
#383
Een schelpvormig wijwatervat, gedragen door twee engeltjes. Meerkleurig en verguld porselein.
Un bénitier en forme de coquille, porté par deux anges. Porcelaine multicolore et dorée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50/80 -
#147Royal Dux
Een siercoupe in zachte pasta, gevormd door een schelp, getooid met een paar badende dames. Gemerkt met roze driehoek.
Une coupe décorative en pâte tendre, formée par un coquillage, ornée de quelques baigneuses. Marqué du triangle rose.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 450/500 -
#605
Een lot bestaande uit een bonbonnière en vaas van roos en oranje gesatineerd glas.
Lot composé d'une bonbonnière et d'un vase en verre satiné rose et orange.No longer availableDim. h 32 & 12 cmEstimate: € 50/60 -
#417
Een moderne vaas van paars en kleurloos glaspasta met details in wit.
Un vase moderne en pâte de verre violette et incolore avec des détails en blanc.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40/50 -
#66
Een rechthoekig notenhouten bijzettafeltje met getorste en zwartgelakte poten in H-verbinding.
Une table d'appoint rectangulaire en noyer avec pieds torsadés et laqués noirs à entretoise en H.No longer availableDim. 75 x 70 x 44 cmEstimate: € 30/35 -
#379Van Hoeck
“Bloemenstilleven met koffiepot.” Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs avec cafetière." Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 60/80 -
#683
Twee antieke hutkoffers, waarbij één met intact binnenwerk. Stickers van de Cunard Line & Canadian Pacific. Slijtage.
Deux coffres de voyage anciens dont un avec intérieur aux tiroirs intacts. Etiquettes de la Cunard Line et Canadian Pacific. Usures.No longer availableDim. 40 x 105 x 55 cmEstimate: € 50/70 -
#139Jan BollaertPeriod: 1958
“Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.
"Les voyages de Gulliver". Un livre avec une peinture acrylique sur la couverture arrière. Signée et datée 1995 au verso.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 300/500 -
#689Brown & Beres Designs Inc.
Een licht gepatineerd houten salontafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table basse en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 44 x 106 x 106 cmEstimate: € 40/60 -
#684
Een smalle eikenhouten staande klok, versierd met uitgestoken rozetten. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat. XVIIIe eeuw.
Une horloge grand-père étroite en chêne, décorée de rosaces sculptées. Travail avec cadran en émail. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H:212cmEstimate: € 60/100 -
#691
Een rendiergewei.
Un bois de renne.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 35/45 -
#266
Een eikenhouten tweedeurskastje in Lodewijk XV-stijl.
Cabinet à deux portes en chêne de style Louis XV.No longer availableDim. 80 x 85 x 44 cmEstimate: € 50/80