#108Een Spaans Berdan-geweer no. 4 model 1867.
#655Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met horoscoop van een stier.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats avec un horoscope Taureau.No longer availableDim. 10,93 gEstimate: € 350 / 450 -
#5Een 18 karaats geel gouden schakelketting met een kruisje van 18 karaats wit en geel goud.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec une croix en or blanc et jaune 18 carats.No longer availableDim. 4,35 gEstimate: € 130 / 150 -
#646HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#164Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964“Vissersboten op de oever van de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche sur la rive de l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 72 cmEstimate: € 200 / 300 -
#210Een 18 karaats geelgouden hanger in de vorm van een Boeddha bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Un pendentif en or jaune 18 carats en forme de Bouddha serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,70 ct.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 700 / 800 -
#338Een paar vazen van wit opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor.
Paire de vases en opaline blanche à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#181Een paar cassolettes van rood marmer, versierd met zwanenhalzen en op bronzen voet. Omstreeks 1900.
Paire de cassolettes en marbre rouge décorées de col de cygnes et sur piédouches en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 450 / 600