#198Chatellerault
Een percussiegeweer van de Franse infanterie. Kaliber 18mm, model 1822.
#167
“Beren”. Een bronzen groep in de geest van P.J. Mène.
#12
Een antieke kaart van Antwerpen. Gravure, afkomstig uit een Atlas.
#152Raymond Van HoeckPeriod: 1922-1992
“Schepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux à la rade”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 80/120 -
#744Jack GodderisPeriod: 1916-1971
#42Van den Berk
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 30/50 -
#26
Een kinderstoel in de vorm van een wheelbackchair.
#212
Landschap met vee, naar de XIXde eeuw. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage au bétail d’après le XIXde siècle”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#683Bily FoleyPeriod: Ierland, °1961
“Drawing”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Drawing”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1995.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 120/160 -
#20Lip Dauphine
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.
Montre de dame en or jaune 18 k.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 100/150 -
#569
Shako de chasseur volontaire de la garde civique belge. Période 1867-1896.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#207
“Dansend koppel”. Een donkergepatineerde bronzen groep op arduinen voetstuk. Postume geut naar een werk van Didier Debut.
“Couple dansant”. Groupe en bronze à patine foncée sur base en pierre de taille. Fonte posthume d’après Didier Debut. Avec cachet.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200/300