Other lots in this auction
-
#429“Uilen”. Een gravure op bladgoud (?).
“Hiboux”. Gravure sur feuille d’or (?).No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#604Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Zomers zicht met kempische hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'été à la ferme en Campine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 67 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#278Een lampenvoet in de vorm van een moriaan met schelp. Op zuiltje. Gepolychromeerd composiet.
Un pied de lampe en forme de maure avec une coquille. Sur une colonne. Composite polychrome.No longer availableDim. h: 72 + 110 cmEstimate: € 120 / 200 -
#740Een moderne wollen kelim.
Kilim moderne en laine.No longer availableDim. 228 x 135 cmEstimate: € 40 / 50 -
#263Een schemerlamp op getorste bronzen voet met kap van glas in lood in de stijl van Tiffany.
Une lampe de table sur une base en bronze torsadée avec un abat-jour en verre teinté dans le style Tiffany.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 160 / 180 -
#262Albert Steel“Idyllische Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 21-10-78.
“Campine idyllique”. Huile sur toile. Signée et datée 21-10-78.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#554Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Kempische hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine perforaties.
“Fermes en Campine”. Huile sur toile. Signée. Petites perforations.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 100 / 180 -
#464Aloys De LignièrePeriod: 1891 - 1963“Vlaeykensgang” & “Engelengang - Schoytestraat”. Twee werkjes, olieverf op board. Beide gesigneerd.
Vlaeykensgang & Engelengang - Schoytestraat . Deux oeuvres, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 24 x 18 & 30 x 21 cmEstimate: € 50 / 75 -
#208“Danseres”. Een beeld van gepatineerd brons op sokkel van rood en zwart marmer. Naar een werk van Chiparus.
Danseur . Une image de bronze patiné sur un piédestal de marbre rouge et noir. D'après une oeuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#336Een reeks van tien eikenhouten stoelen met lederen zit en rug, waarbij één armstoel.
Suite de dix chaises en chêne à siège et dossier en cuir dont une avec accoudoirs.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#612Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles, waarvan drie met tinnen deksel. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.
Un lot de dix-huit tasses souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles, dont trois à couvercles en étain. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#198Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Vaas met bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase avec des fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 67 x 75 cmEstimate: € 50 / 80


