#304
Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#543
Een paar Chinese balustervazen van meerkleurig en verguld Cantonporselein. Kleine restauratie aan de rand.
Paire de vases balustres chinois en porcelaine de Canton multicolores et dorés. Petite restauration sur la tranche.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120/200 -
#548
#184
Een grote butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
#750
Een gesculpteerd notenhouten fauteuil in Lodewijk XVI-stijl.
Fauteuil de style Louis XVI en noyer sculpté.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#180
Un collier en or blanc 18 carats avec un pendentif en forme de cœur avec une flèche sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 500/600 -
#383
Een lot postzegels in tien albums, alsook een doos losse zegels.
#238
Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
#681
Een indianenstaf met koehoorn en veren.
#368Val Saint-Lambert
Twee vazen en een asbak. Onderaan gemerkt.
Deux vases et un cendrier. Marqués en bas.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#290
Un pendentif en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 4,72 gEstimate: € 150/200