#548“Oude man en vrouw.” Twee benen netsukes.
Une broche rodée en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille monté sur argent ayant un poids total de ± 5 ct et de perles. +- 1880.No longer availableDim. 37,32 gEstimate: € 2000 / 2400 -
#402Een originele affiche van de Burgerbescherming.
#35Een gouden munt van Edward VII. 1905.
#361Verrekijker in etui.
#205Een 18 karaats wit gouden gerodeerde broche bezet met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. Omstreeks 1880.
Une broche rodée en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct. +- 1880.No longer availableDim. 12,53 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#25Een gouden munt van 5 dollars. Elizabeth II. Canada 1986.
#451Een lot van vier chocoladevormen.
Un lot de quatre moules à chocolat.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60 / 80
#159“Boerenerf”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#623Een Chinees tempeltje van fijn gesculpteerd been.
#501Een messingen weegschaal met gewichten. Portugees werk.
#787Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
#554“De acrobate met paard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Bedikian.
”Acrobate et cheval”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 150 / 200 -
#662Een handgeknoopt wollen tapijt.
#537Drie gesculpteerd ivoren netsuké’s.
#729Een wandconsole van gefineerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie met een wit marmeren blad.
Une console en bois de placage, inspiration Louis XVI, tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 86 x 79 x 33 cmEstimate: € 120 / 200