Une broche rodée en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille monté sur argent ayant un poids total de ± 5 ct et de perles. +- 1880.No longer availableDim. 37,32 gEstimate: € 2000 / 2400 -
#451Een lot van vier chocoladevormen.
#205Een 18 karaats wit gouden gerodeerde broche bezet met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. Omstreeks 1880.
Une broche rodée en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct. +- 1880.No longer availableDim. 12,53 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#361Verrekijker in etui.
#548“Oude man en vrouw.” Twee benen netsukes.
#402Een originele affiche van de Burgerbescherming.
#25Een gouden munt van 5 dollars. Elizabeth II. Canada 1986.
#35Een gouden munt van Edward VII. 1905.
Une pièce en or Edouard VII. 1905.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 120 / 150
#777Een cilindervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van reizigers.
Un vase cylindrique en porcelaine chinoise, décor polychrome de voyageurs.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#436Een bijzetmeubeltje van notenhout in drie niveaus.
#165Een 18 karaats wit gouden zegelring met initiaal C.
#717Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
#755Een grote en twee kleine metalen salontafels met glazen bladen.
#308Fidelio, NapoliEen mandoline, afgewerkt met schildpad.
#794Een Indische tangka op zijde met diverse personages.
#240Een paar 18 karaats wit gouden spiraalvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,72 ct.
Une paire de boucles d’oreilles spirales en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,72 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 700 / 800 -
#738Een buikvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloesems en vogels.
#854Twee gestileerde bronzen olifantjes op zwart marmeren sokkeltjes.
Deux petits éléphants stylisés en bronze sur socles en marbre noir.No longer availableDim. 9 x 13 cmEstimate: € 40 / 60