Une broche rodée en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille monté sur argent ayant un poids total de ± 5 ct et de perles. +- 1880.No longer availableDim. 37,32 gEstimate: € 2000 / 2400 -
#361Verrekijker in etui.
#451Een lot van vier chocoladevormen.
#35Een gouden munt van Edward VII. 1905.
#548“Oude man en vrouw.” Twee benen netsukes.
#25Een gouden munt van 5 dollars. Elizabeth II. Canada 1986.
#402Een originele affiche van de Burgerbescherming.
#205Een 18 karaats wit gouden gerodeerde broche bezet met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. Omstreeks 1880.
Une broche rodée en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct. +- 1880.No longer availableDim. 12,53 gEstimate: € 1000 / 1200
#407Een bronzen schotel met een reliëf van een buffel.
#474Hilde Van de Walle“Compositie”. Collage op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.
#863Een art deco bureaulamp van vol messing.
#596330 x 210 cmEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#301“Liggende bacchante”. Een beeld van rood gepatineerd terracotta.
”Bacchante couchée”. Une statue en terre cuite rouge.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#140Een 18 karaats wit gouden ketting met drie kleurige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec un pendentif en or de trois couleurs serti de brillants ayant un poids total de ± 0,64 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 700 / 800 -
#210Een platina ring bovenzijde gerodeerd bezet met een ovale diamant van ± 1,10 ct. Kleur F-G. VVS1. Met certificaat.
Une bague en platine rodée au dessus sertie de diamants de ± 1,10 ct. Couleur F-G. VVS1. Avec certificat.No longer availableDim. 16,12 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#522“Het melkmeisje van Vermeer”. Glasraam in smeedijzeren omlijsting. Met verlichting.
”La laitière par Vermeer”. Un vitrail à encadrement en fer forgé. Avec illumination.No longer availableDim. 62 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#464Een karafje van groen glas met twaalf glaasjes op dienblaadje.
#136Een marqueterie tafel met laden.
Une table marqueterie à tiroirs.No longer availableDim. 75,5 x 66 x 43,5 cmEstimate: € 240 / 280