#25
#593
Een porseleinen plaquette met afbeelding van Zenmeester Poe-Tai Ho-Shang.
Une plaquette en porcelaine, représentation du Maître Zen Poe-Tai Ho-Shang.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 280 / 350 -
#850
Een medische personenweegschaal met meetlat.
#647
Een paar bronzen tempelleeuwen.
#92Piet Lippens
“Molenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur un moulin chandelier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#20Omega De Ville Automatic
Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband. Gedragen.
Une montre pour dames en acier inoxydable à bracelet en cuir. Usures.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#813Murano
Een vaas van groen en rood Italiaans glaspasta met bloemenvormen in het decor.
#492
“Compositie”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Draagt een handtekening: Benner.
”Composition”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature: Benner.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 500 / 600 -
#848
#369
“Kustlandschap met molens”. Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd links onder.
#630
Een machinaal blauw wollen tapijt.
#549D’Angelo
”Composition abstraite et personne couchée”. Une sérigraphie mise en couleurs fait main.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 100 / 120