Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bestek van roestvrij staal voor 12 personen met 24 karaats goudoplage. In originele koffer. Met certificaat.
Solingen

Een bestek van roestvrij staal voor 12 personen met 24 karaats goudoplage. In originele koffer. Met certificaat.

Couvert en acier inoxydable pour 12 personnes à dorure 24 ct. Dans le coffre d’origine et avec certificat.
SKU: 2710200292.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #292
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #278

    Een lampenvoet in de vorm van een moriaan met schelp. Op zuiltje. Gepolychromeerd composiet.

    Un pied de lampe en forme de maure avec une coquille. Sur une colonne. Composite polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 72 + 110 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #126

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #509

    “Koppeltje”. Steensculptuurstudie. Gemonogrammeerd ‘HL’.

    Couple . Étude de sculpture sur pierre. Monogrammé HL .
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #146

    Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.

    Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.
    No longer available
    Dim. 205 x 105 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #275

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,46 ct.
    No longer available
    Dim. 7,59 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #597

    Een zittende wijze met griffel van brons.

    Un sage assis avec une sépulture en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #448

    Een schaalmodel van een racewagen uit de jaren ‘20.

    Une maquette d'une voiture de course des années 1920.
    No longer available
    Dim. l: 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #499

    “Geabstraheerde haan”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Terk’

    Coq abstrait . Aquarelle sur papier. Porte une signature Terk.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #134
    L. Voets

    “Boerenerf”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Basse-cour . Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 41 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #459

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd A.S. en gedateerd 1917.

    Nature morte aux fleurs . Huile sur panneau. Monogrammé A.S. et daté 1917.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #590

    Een wassen Madonna met kind onder stolp.

    Une Vierge à l’Enfant de cire sous une cloche.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #740

    Een moderne wollen kelim.

    Kilim moderne en laine.
    No longer available
    Dim. 228 x 135 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More