#694Een paar kandelaars van verzilverd metaal in Lodewijk XVI-stijl. Gemonteerd als elektrische lampen.
#28Een paar zwaar verzilverde kandelaars met vijf lichtpunten.
#33Een verzilverd metalen inktstel, versierd met een raceauto en een kilometersteen op het deksel. Universiteit Luik, 1909.
#747RhodargoEen vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op bijbehorend dienblad, waarbij het melkkannetje binnenin verguld.
Garniture à café et à thé en métal argenté sur le plateau assorti. Intérieur du pot à lait doré.No longer availableEstimate: € 60 / 80
#564Léonor Fini“Tweeling”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
“Jumeaux”. Litho. Signée et E.A. hors planche.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
Lustre en faïence de Gouda polychrome. Deux fois six lumières.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60 / 100 -
#80Drie verschillende halssnoeren van amber.
Trois colliers différents en ambre.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
“Chien”. Sculpture en régule sur socle en marbre polychrome. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#243Een grote schijf versteend hout op metalen voet.
#513Een zittende Boeddha en een voorstelling van Ganesh.
#714Een oude bajonet met schede. Begin XXste eeuw.
Ancienne baïonnette et son fourreau en acier. Début du XXe siècle.No longer availableDim. L. 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#625ChelseaTamboerijn spelende jongen met zijn hond. “Bocage” beeldje van polychroom porselein. Achteraan gemerkt met een verguld anker.
Garçon jouant le tambourin et son chien. Statuette “bocage” en porcelaine polychrome. Marque au verso avec ancre doré.No longer availableDim. 10,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#608Een coupe van Cantonporselein in een bronzen montuur. XIXe eeuw.
Coupe en porcelaine de Canton à monture en bronze doré. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 500 / 600