#40Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljantjes, saffieren en robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
#414“Geometrisch abstract”. Een schilderij, olieverf op doek. Ongesigneerd. Gaatje in het doek.
"Geometric abstract". A painting, oil on canvas. Unsigned. Small hole in the canvas.No longer availableDim. 61 x 81cmEstimate: € 200 / 300 -
#278Een lot van 6 meerschuimen pijpen, een tweedelige in zijn originele doosje, een schipper, koning Albert I, Ambiorix, een Afrikaanse dame met schade onderaan en een doodshoofd met breuk aan de kaak en de steel op meerdere plaatsen gelijmd.
#563ConcordeEen grijze koersfiets, Concorde San Remo, met aluminium profielkader, framemaat 56.
A gray road bike, Concorde San Remo, with an aluminum profile frame, frame size 56.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 80 / 120
#437DuvelEen groot lot Duvel glazen en toebehoren bestaande uit een ongeopende 3 liter fles met datum 6 - 2002, 19 glazen waarvan 5 in hun originele doos, een opvouwbaar stoffen draagkrat en een kadertje.
A large lot of Duvel glasses and accessories consisting of an unopened 3 liter bottle dated 6 - 2002, 19 glasses, 5 of which are in their original box, a collapsible fabric crate, and a frame.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#298Amphora, CzechoslovakiaEen art-deco Amphora vaas met een floraal decor en 2 vogels, onderaan gemerkt.
An Art Deco Amphora vase with floral decoration and 2 birds, marked at the bottom.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#11Een polychrome retro gipsen missie-spaarpot met knikkend hoofdje.
A polychrome retro plaster mission piggy bank with nodding head.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 40 / 60 -
#326Een kaptafeltje met opklapspiegeltje en 2 openklapbare vakken.
#9Een klein schilderijtje, olie op paneel, van een oude man met grijze baard. Getekend L. Onzea.
A small painting, oil on panel, of an old man with a gray beard. Signed L. Onzea.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
A partially gilded chandelier with an eagle and brown glass candle holders, as well as gilded flowers and a green patinated section.No longer availableDim. 52 x 40 x 40 cmEstimate: € 60 / 80