#631Een Indonesische Wajang pop.
#611Bronzen Shiva. Indonesië.
Bronze Shiva. Indonesia.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 75 / 100 -
#508Een bronzen beeld van een meisje op een vis.
#429Lena Switsers“Alpenlandschap.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2011.
#169Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 10/75, gesigneerd buiten de plaat. Illustratie bestemd voor zijn gelijknamige boek.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 10/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#18TootsietoyEen lot van 2 die-cast auto’s, ca 1930, Tootsietoy, made in U.S.A., een Graham en een Graham Wrecker. In bespeelde staat.
A lot of 2 die-cast cars, circa 1930, Tootsietoy, made in U.S.A., one Graham and one Graham Wrecker. In used condition.No longer availableDim. l 10,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#699Hans Wap“Spinning tops”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
Spinning tops. Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 49 x 72 cmEstimate: € 35 / 45