#88Bert Nienhuis De DistelPeriod: 1890-1919Een geglazuurd, meerkleurige aardewerken vaas. Art Nouveau, toegeschreven aan Bert Nienhuis voor De Distel, Amsterdam. Diverse lichte breuk-en haarlijntjes aanwezig. Onderaan gemerkt.
A glazed, multicolored earthenware vase. Art Nouveau, attributed to Bert Nienhuis for De Distel, Amsterdam. Several minor cracks and hairlines present. Marked on the bottom.No longer availableDim. 32 x Ø20cmEstimate: € 150 / 200 -
#495Een paar Chinese porseleinen dekselvazen.
A pair of Chinese porcelain lidded vases.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 380 / 420 -
#653Een polychrome staakpop met jurk. Mali of Ivoorkust.
#33Een lot van 6 zilveren lepeltjes in origineel doosje, bijgevoegd strooilepeltje met zilveren heft.
A set of 6 silver spoons in original box, including a spreading spoon with a silver handle.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 60 / 80 -
#318Een lot stereoscopen waaronder een View-Master junior projector, een Sawyers View-Master en een opvouwbare stereoscoop. Met bijhorende schijfjes.
A lot of stereoscopes including a View-Master junior projector, a Sawyers View-Master, and a collapsible stereoscope. With accompanying discs.No longer availableDim. 12,5 x 16 x 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#210Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,95 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 0.95 ct.No longer availableDim. 20,18 gEstimate: € 1650 / 1800 -
#56Een 19de eeuws eikenhouten eendeurskastje met lade. Sporen van slijtage aan de poten.
#560Een lang parelhalssnoer, drie rijen met zilveren slot.
#610Een 18 K geelgouden ring bezet met een lapis lazuli cabochon.
An 18K yellow gold ring set with a lapis lazuli cabochon.No longer availableDim. 7,25 gEstimate: € 350 / 400