#692Limoges FranceEen porseleinen servies met bloemmotief, gemerkt DRB Limoges France bestaande uit: 8 platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 12 schoteltjes, 10 kopjes, 2 schalen, 2 kommen, 1 melkpot en 1 suikerpot.
A porcelain dinner set with flower motif, marked DRB Limoges France, consisting of: 8 dinner plates, 12 soup plates, 12 dessert plates, 12 saucers, 10 cups, 2 serving dishes, 2 bowls, 1 milk jug, and 1 sugar bowl.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#106Een massief houten zitbankje met licht gebogen rug en waaiervormige spijlen. Engels, begin 20e eeuw.
#386Een houten piëdestal met groen marmeren blad.
A wooden pedestal with a green marble top.No longer availableDim. h: 63 cm; Ø: 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#157Een paar marmeren cassolettes in gevlamd marmer met bronzen beslag in de vorm van guirlandes.
#605Een beeld van een Chinese wijze van speksteen.
Statue of a Chinese wise man in soapstone.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 120 / 140 -
#568Een Afrikaanse graanschuur deur, Dogon, Mali.
#432Ituri, CongoEen authentiek abstract werk vervaardigd uit bewerkte boomschors.
An authentic abstract artwork made from processed tree bark.No longer availableDim. 80 x 46cmEstimate: € 80 / 120 -
#272E. Braat‘Nature Morte’, olieverf op doek met een fazant en een konijn, getekend E. Braat.
"Still Life," oil on canvas with a pheasant and a rabbit, signed by E. Braat.No longer availableDim. h 65 x b 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#332A. Ruyter“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Still Life with Flowers". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 16,5 x 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#69Edm. Lagaert‘Stadszichten’, een lot van 2 aquarellen op papier, beide gesigneerd Edm. Lagaert.
"Cityscapes", a lot of 2 watercolors on paper, both signed by Edm. Lagaert.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 80 / 120