#285Val Saint LambertEen vintage Val Saint Lambert vaas, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker.
#408Val Saint LambertEen blauwe kristallen schaal, onderaan gemerkt.
#92Romain SteppePeriod: 1859-1927‘Maritiem’, olieverf op doek, gesigneerd Romain Steppe. Kleine verfschade op meerdere plaatsen.
"Maritime," oil on canvas, signed Romain Steppe. Small paint damage in several places.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#330Een lot divers archeologische bodemvondsten van diverse halfedelstenen.
#171“Unguentaria en Balsamarii”. Een lot Oud-Romeins glazen traan & balsem flesjes in diverse afmeting, vorm en kleuren.
"Unguentaria and Balsamarii". A lot of ancient Roman glass tear and balm bottles in various sizes, shapes, and colors.No longer availableDim. 5-15cmEstimate: € 200 / 300 -
#525Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#51Een beeld van een dame met een pauw op de schouder, Guiseppe Armani voor Capo Di Monte, op houten sokkeltje. Kleine schade aan de staart van de pauw.
A sculpture of a lady with a peacock on her shoulder, by Giuseppe Armani for Capo Di Monte, on a wooden base. Minor damage to the peacock's tail.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#679Rik SchaefelsEen met de hand ingekleurde ets van Rik Schaefels.
A hand-colored etching by Rik Schaefels.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 40 / 50