#663Een beschilderde Chinese jardinière in papier-maché op houten voet en met zinken binnenbak.
#198Val Saint-LambertEen grote vaas van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt en “M”.
#647Een grote vaas van Torhouts aardewerk met een gestileerd disteldecor.
A large vase made of Torhout earthenware with stylized thistle decoration.No longer availableDim. 38cmEstimate: € 80 / 120 -
#184Een emaillen reclamebord “Chevron”.
An enamel advertising sign "Chevron".No longer availableDim. 130 x 68 cmEstimate: € 650 / 700 -
#593Een natuurstenen beeld van een echtpaar.
#615Een Afrikaans Pende masker, Democratische Republiek Congo.
#626Een kleine Moud-loper met traditioneel coloriet en patroon.
#629Alfons StrijbolPeriod: 1927 - 2005‘Hooischoven in de lentezon’, olieverf op doek, getekend A. Strijbol.
#440Een 18 K geelgouden penning. Philippus en Mathildis. Monnaie-Munt Belgium. In originele doos.
An 18K yellow gold medal. Philippus and Mathildis. Monnaie Munt Belgium. In original box.No longer availableDim. 6,29 gEstimate: € 250 / 300 -
#654Een vintage UFO luchter van aluminium.
#477Een Romeins uit been gesculpteerd beeldje met gelaten van Claudius en Agrippina, moeder van Nero. Vermoedelijk 2e eeuw nC.
#573Een paar zeshoekige theebussen van blauw en wit Chinees porselein.
A pair of hexagonale teaboxes. Blue and white Chinese porcelain.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 200 / 220