#6Een butler-tray in tropisch hout met afneembaar dienblad.
#579Jozef Adriaan Callaerts“Conscienceplein te Antwerpenr”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#77Een lot van 3 beelden in messing op houten sokkel.
A lot of 3 brass sculptures on wooden bases.No longer availableDim. h 49.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#649‘Aan de kade’, waterverf op papier, getekend Em. Fryns.
#380Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
An 18K white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.10 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 300 / 350 -
#529Milo ManaraEen lot van 14 strips door Manara. Softcover, diverse titels en uitgaven.
#435Een handgeknoopt Bidjar tapijt uit India.
#525Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#110Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
A pair of 18K white and yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.14 ct.No longer availableDim. 11,24 gEstimate: € 550 / 650