#347Een glazen vaas in de vorm van een pelikaan.
Glass vase in the shape of a pelican.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#330Een lot divers archeologische bodemvondsten van diverse halfedelstenen.
#61LongfilsEen art-deco beeld met 2 zamak gazelles op een sokkel in 2 soorten marmer. Gesigneerd Longfils. Kleine schade aan het marmer.
An Art Deco statue with 2 zamak gazelles on a pedestal in 2 types of marble. Signed Longfils. Small damage to the marble.No longer availableDim. 32 x 65 x 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#697Chinees schaaltje met een famille rose decor van een bloeiende tak.
Chinese plate with a famille rose decor of a flowering branch.No longer availableDim. 5 x 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#329“Les plus belles fleurs de G. Van Spaendonck, 1746-1822. Choisies et Composées par Karl Li Handler”. Ed. Librairie Gründ, Paris. Onvolledig (8 chromolitho’s).
#204Een paar girandoles van metaal en kristal.
#617H. Bequet, QuaregnonEen meerkleurig en verguld aardewerken schaal, versierd met draken, vogels en florale details, onderaan gemerkt. Bijgevoegd een Engels porseleinen Staffordshire vaas.
#99Herman Van Den Berghe‘Vaargeul te Oostende’, olieverf op doek, gesigneerd Herman V. D. Berghe.
"Shipping Lane in Ostend", oil on canvas, signed Herman V. D. Berghe.No longer availableDim. 39 x 74 cmEstimate: € 120 / 180 -
#32BV VanderseypenMerklap, een ingekaderd gobelin borduurwerk. Gemerkt BV Vanderseypen, Everbergh 1873.
Sampler, a framed tapestry embroidery. Marked BV Vanderseypen, Everbergh 1873.No longer availableDim. 60 x 75cmEstimate: € 40 / 60