Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Biedermeyer tafeltje met een lade.

Een Biedermeyer tafeltje met een lade.

A Biedermeier table with a drawer.
Dim. 74,5 x 36,5 x 50,5 cm
SKU: 3001240225.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #225
Estimate: € 240 / 260
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #597

    Een uit steen gesculpteerde Maya medaillon van een gelaat. Verso label met vermelding; “Gevonden in de piramide van Chicen-Itza, (Mexico)”.

    A stone-carved Maya medallion of a face. Reverse label stating: "Found in the pyramid of Chicen-Itza, (Mexico)."
    No longer available
    Dim. 6,5cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #144
    Maurice Felbier
    Period: 1903 -1991

    ‘Winter’, olieverf op doek, getekend M. Felbier. Achteraan het opschrift ‘Winter, Maurice Felbier, 1973’.

    'Winter', oil on canvas, signed M. Felbier. At the back the inscription 'Winter, Maurice Felbier, 1973'.
    No longer available
    Dim. 75 x 90 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #97
    Mangani

    Een porseleinen tafellamp met floraal decor en vergulde voet. In hoogte verstelbaar. Onderaan gelabeld.

    A porcelain table lamp with floral decoration and gilt base. Height adjustable. Labeled at the bottom.
    No longer available
    Dim. 82cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #539
    Bourgeon De Kinderen van de wind

    “De Kinderen van de wind”. Een lot van 5 strips door Bourgeon. Harcover, reeks 1-5, uitgeverij Casterman.

    "The Children of the Wind". A lot of 5 comic books by Bourgeon. Hardcover, series 1-5, publisher Casterman.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #159

    Varia Grafisch werk: Ed. De Zwarte Panter, “Langt Fra Hjemmet uden Øl”, kunstmap met telkens 2 litho’s van Fred Bervoets, Walter Goossens en Wilfried Pas, gesigneerd, gedateerd 1974 en genummerd 10/70 buiten de plaat. Walter Goossens, “Zelfportretten”, Map met 5 etsen n.a.v. Tentoonstelling De Zwarte Panter 1974. Gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat. “68-78”, kunstmap uitgegeven door Galerij De Zwarte Panter met een overzicht van 10 jaar, met talrijke foto’s en met 33 zeefdrukken van o.m(..)

    Various Graphic Works: Ed. De Zwarte Panter, "Langt Fra Hjemmet uden Øl", art portfolio with 2 lithographs each by Fred Bervoets, Walter Goossens, and Wilfried Pas, signed, dated 1974, and numbered 10/70 outside the image. Walter Goossens, "Self-portraits", Portfolio with 5 etchings for the De Zwarte Panter Exhibition 1974. Signed and numbered 7/20 outside the image. "68-78", art portfolio published by Gallery De Zwarte Panter showcasing 10 years with numerous photos and 33 silkscreens by Bervoe(..)
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #403

    Een lot van 2 gesculpteerd houten vruchtbaarheidsbeeldjes met kralen versierd. Nigeriaanse origine.

    A lot of 2 sculpted wooden fertility figurines adorned with beads. Nigerian origin.
    No longer available
    Dim. 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #261
    Duralex SIGG

    Een koffie-en theeservies bestaande uit een koffiekan, theekan, suikerpot en melkkan op een dienblad. Onderaan gemerkt SIGG, Switserland. Bijgevoegd een set van 6 Duralex France theeglazen op verzilverd dienblad.

    A coffee and tea set consisting of a coffee pot, teapot, sugar bowl, and creamer on a tray. Marked SIGG, Switzerland, at the bottom. Accompanied by a set of 6 Duralex France tea glasses on a silver-plated tray.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #595

    Een vintage metalen en houten opbergkoffer.

    A vintage metal and wooden storage trunk.
    No longer available
    Dim. 34 x 72 x 36cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #536

    Een 19e eeuwse vitrine in Napoleon III-stijl met marmeren blad.

    A Napoléon III display cabinet with marble top. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 171 x 75 x 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #55
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt.

    A cut crystal vase, colored green in the mass. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #259

    Varia Grafisch werk: Claude Alard (°Fleurus 1939), 9 versies van een beeldhouwwerk. Fotogravure. Gesigneerd en gedateerd 1978. 4 diverse linosnedes, waarvan “Negro-Canaille” gemonogrammeerd door Henry Van Straten en één gesigneerd Van Loock. “Xylo”, een map met 12 lino’s en houtsneden van de Koninklijke Academie van Antwerpen, jaar 1975-1976. Diverse gravures en facsimiles m.b.t. het Rockoxhuis (Ed. KBC). En enkele andere (o.m. Linnig).

    Various Graphic Works: Claude Alard (born Fleurus 1939), 9 versions of a sculpture. Photogravure. Signed and dated 1978. 4 different linocuts, including "Negro-Canaille" monogrammed by Henry Van Straten and one signed Van Loock. "Xylo," a portfolio containing 12 linocuts and woodcuts from the Royal Academy of Antwerp, year 1975-1976. Various engravings and facsimiles related to the Rockox House (Ed. KBC). And a few others (including Linnig).
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #619
    Henri Nuyttens
    Period: 1905 - 1977

    ‘Zeilbootjes te rust’, olieverf op board, getekend Nuyttens en gedateerd 1939.

    'Sailboats at Rest', oil on board, signed Nuyttens and dated 1939.
    No longer available
    Dim. 25 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More