#588Een Afrikaanse blaasbalg van de Fang stam uit Gabon.
#341Een lot van 12 rood koperen “cloches de restaurant”.
#565Een lot van drie oude stolpen met heiligenbeelden in gips.
#295Een Romeins Militair diploma replica op bronzen plaquette met inscriptie.
#216Een grote eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerd frontpaneel met floraal decor en ijzeren slot. 19e eeuws.
#48Een porseleinen interbellum beeldje als aromabrander.
#414‘De muizenkoningin’, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.
#54Een set van 2 kaders van Menen, een oude ingekleurde landkaart en een ingekleurde ets.
A set of 2 frames from Menen, an old colored map and a colored etching.No longer availableDim. 42 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#649‘Aan de kade’, waterverf op papier, getekend Em. Fryns.
#107Een schouwgarnituur in Napoleon III-stijl bestaande uit een klokje en 2 cassolettes, handbeschilderd porselein en verguld zamak. De slinger ontbreekt alsook een sierkrulletje bovenaan het klokje.
A fireplace set in Napoleon III style consisting of a clock and 2 ornaments, hand-painted porcelain and gilt zamak. The pendulum is missing as well as a decorative curl on top of the clock.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 80 / 120