#590Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
#447Een grote gemberpot van blauw en wit Chinees porselein. Met porseleinen deksel. Decor van guirlandes en met dieren in uitsparingen. Onderaan gemerkt. Met zwarte houten sokkel.
Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Avec couvercle en porcelaine. Décor de guirlandes et d'animaux dans des renfoncements. Marqué en bas. Avec socle en bois noir.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#249“Pijproker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#130“Vlaams Kruis”. Een broche van zilveren bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Croix flamande. Une broche en argent sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 12,60 gEstimate: € 500 / 550 -
#400Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met koraal.
#203Val Saint-LambertEen kratervaas van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
#233Een Madonna met Kind van albast in barokke stijl. Zilveren kroontjes met Hollandse keuren. XIXde eeuw.
Une Vierge à l'Enfant en albâtre de style baroque. Couronnes en argent avec poinçons hollandais. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#135“Vogeltje”. Een beeld van blauwe hardsteen.
Chaise d'architecte. Marqué Ahrend Cirkel et daté du 6 juillet 1961.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 100 / 150