Other lots in this auction
-
#283Een officier, een beeld van biscuit (één vinger ontbreekt).
An officer, a sculpture of biscuit (one finger is missing).No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#105Een lot van 2 porseleinen putto boeksteunen. Onderaan gemerkt en genummerd.
A lot of 2 porcelain putto bookends. Marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 11cmEstimate: € 35 / 45 -
#279Santucci DerutaEen dekselpot en een fruitschaal van Italiaans majolica. Onderaan gemerkt.
Un pot à couvercle et un bol de fruits en majolique italienne. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm Ø: 36 cmEstimate: € 25 / 30 -
#117Een Afrikaans ceremonieel bijl.
An African ceremonial axe.No longer availableOnline onlyDim. h 42 cmEstimate: € 45 / 55 -
#197Een lot Imari porselein bestaande uit een vaas met deksel en divers decor versierd en kaarsenhouden.
No longer availableOnline onlyDim. H: 7-24 cm -
#256Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#50Royal Doulton, EnglandEen porseleinen beeldje van dame met hoepeljurk. Onderaan gemerkt Royal Doulton England.
A porcelain figurine of a lady with a hoop dress. Marked at the bottom Royal Doulton England.No longer availableOnline onlyDim. 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#13Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.
Un couple bourgeois en porcelaine allemande multicolore. Eclat sur le bas du chapeau haut de forme.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#67Een vermoedelijke brok ambersteen.
A chunk of (probable) amber stone.No longer availableOnline onlyDim. H: 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#29Een Chinees porseleinen gemberpot met meerkleurig en verguld cantondecor. Op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain ginger jar with multi-coloured and gilded canton decor. On wooden base. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 + 5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#21Een broodmandje van gekleurd porselein, kobaltblauw en wit met een polychroom bloemenmotief. Zonder merk.
A bread basket in colored porcelain, cobalt blue and white with a polychrome floral motif. Without brand.No longer availableOnline onlyDim. L. 37,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#85Vidal“Dame op rots.” Beeld van kunststof. Gemerkt.
“Lady on rock.” Figure of plastic. Marked.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 40 / 45


