Similar lots by type
-
#811
Zes stoelen van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl. Omstreeks 1900.
Suite de six chaises en chêne sculpté de style Renaissance. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#776
Een tweedelige buffetkast van gesculpteerd eikenhout, onderaan drie deuren en twee laden. Bovenstuk met twee deuren naast drie legplanken.
Buffet à deux corps en chêne sculpté, le bas ouvrant à deux tiroirs au-dessus de trois portes. Le haut à deux portes et une étagère.No longer availableDim. 189 x 158 x 60 cmEstimate: € 180/240 -
#845
Een koffer van donkergepatineerd hout met smeedijzeren hengsels en handvatten.
Coffre en bois à patine foncée et aux montures en fer forgé.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#495
Een notenhouten hangvitrine met zwartgepatineerde accenten in de geest van de barok.
Vitrine à suspendre en noyer aux accents noircis de style baroque.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 120/200 -
#415
Een dagobertstoel van gesculpteerd eikenhout. De rug bekleed met leder, versierd met een ingeperst patroon van een heraldische arend.
Chaise Dagobert en chêne sculpté. Dossier recouvert de cuir, décoré d’un aigle héraldique repoussé.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 50/70 -
#826
Twee verschillende armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met gecanneerde rug.
Deux différents fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV. Dossiers cannés.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#808
Twee beklede armstoelen van witgepatineerd notenhout in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje in dezelfde stijl aan toe.
Deux fauteuils en noyer à patine blanche de style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pied du même style.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#356
Een eikenhouten klapsecretaire in Edwardian stijl.
Secrétaire à abattant en chêne de style Edwardian.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 160/200 -
#766
Een metalen houtkachel in empirestijl, versierd met twee bronzen vrouwenfiguren en bronsbeslag.
Poêle en fonte de style Empire à décor de deux femmes en bronze.No longer availableEstimate: € 70/80 -
#820
Twee armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met gecanneerde rug.
Deux fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV aux dossiers cannés.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#786
Een paar stoelen van gesculpteerd mahoniehout in Louis-Philippestijl met gecanneerde rug en zit.
Paire de chaises en acajou de style Louis-Philippe. Dossier et siège cannés.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 40/60 -
#485
Een commode van mahoniehoutfineer in Georgianstijl met vier laden. Omstreeks 1900.
Commode en placage d’acajou de style Georgian, ouvrant à quatre tiroirs. Vers 1900.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 120/150 -
#416
Een paar nachtkastjes van gefineerd hout, waarvan één met drie laden en het andere met een lade en twee deurtjes in de vorm van boeken in trompe-l’oeil.
Paire de tables de chevet en bois de placage dont une à trois tiroirs et l’autre avec un tiroir et deux petites portes décorées de livres en trompe l’oeil.No longer availableDim. h 74 cmEstimate: € 80/100 -
#807
Een salongarnituur van gesculpteerd en witgepatineerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl, bestaande uit een zitbank, drie armstoelen en een zitbankje. Allen bekleed met fluweel.
Garniture de salon en noyer sculpté et patiné blanc de style Louis XVI, comprenant un canapé, trois fauteuils et une banquette. Recouverts de velours.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#829
Een salontafel van gesculpteerd en gepolychromeerd hout met een Chinees landschapsdecor met personages op het blad.
Table de salon en bois sculpté et polychrome. Tablette décorée de personnages dans un paysage chinois.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#832
Een Engelse staande klok in een mahoniehouten kast en geelkoperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.
Horloge de vestibule en acajou. Cadran en cuivre jaune. Angleterre, vers 1800.No longer availableDim. h: 214 cmEstimate: € 200/300 -
#827
Drie bijzettafeltjes van gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Trois tables à gigogne en bois polychrome de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#812
Een buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in barokke stijl met tweemaal twee deuren.
buffet en chêne sculpté de style baroque ouvrant à deux fois deux portes.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 200/240 -
#822
Twee fauteuils van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel.
Deux fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV recouvert de velours vert.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#824
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout. XIXde eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté. XIXe siècle.No longer availableDim. H 102 cmEstimate: € 40/50 -
#830
Een armstoel van gepatineerd notenhout. Bekleding te vervangen.
Fauteuil en noyer patiné. Couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#785
Een ronde tafel en zes stoelen van gedraaid en gesculpteerd eikenhout.
Table ronde et six chaises en chêne tourné et sculpté.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#756
Een klapsecretaire in Engelse stijl met onderaan vier laden. Schade.
Secrétaire à abattant de style anglais ouvrant à quatre tiroirs. Usures.No longer availableDim. b: 79 cmEstimate: € 80/120 -
#815
Een bijzet eendeurskastje met een lade en een marmeren blad, versierd met een ingelegde bloemenmand en barokke monturen van geel koper.
Petit meuble à une porte et un tiroir. Tablette en marbre. Marqueterie florale et montures baroques en cuivre jaune.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#159Pierre Cremers
“Stilleven met bloesem en Satsuma wierookbrander” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs de printemps et encensoir Satsuma”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 40/60 -
#522Louis PeetersPeriod: 1876 - 1964
“Oude man met wandelstok”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 23/50 buiten de plaat.
“Vieillard à la canne”. Eau-forte. Signée et numérotée 23/50 hors planche.No longer availableDim. 57 x 38 cmEstimate: € 50/80 -
#512Xu Changming, Ren Meijun
“Our great motherland is thriving”. Chinese propagandaposter uit de jaren zeventig. Shanghai People’s Publishing House.
“Our great motherland is thriving”. Affiche de propagande chinoise des années 70. Shanghai People’s Publishing House.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#640Joop
Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en body melk.
Vaporisateur eau de toilette de 50 ml et lait corporelle.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#425Arrogance
Een eau de toilette pour femme van 50 ml en een vaporisator eau de toilette “Dance” van 50 ml.
Eau de toilette pour femme de 50 ml et un vaporisateur eua de toilette “Dance” de 50 ml.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#327Boch Frères La Louvière
“Le dimanche mondain...” en “Le dimanche des étudiants...”. Twee borden van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
“Le dimanche mondain...” et “Le dimanche des étudiants...”. Deux assiettes en faïence polychrome. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#449Philippe CaronPeriod: °1942
“Abstracte compositie”. Litho. Gesigneerd en in opdracht gemaakt voor Chanel Paris.
“Composition abstraite”. Litho. Signée. Commandée par Chanel Paris.No longer availableDim. 51 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#131
Een inktpot van meerkleurig aardewerk en brons in art-nouveaustijl.
Encrier en faïence polychrome et bronze de style art nouveau.No longer availableDim. B 22 cmEstimate: € 40/60 -
#42A. PierretPeriod: 1929-1992
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 40 cm.Estimate: € 100/120 -
#334
“Portret van een jongetje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Jan Sluiters.
“Portrait d’un petit garçon”. Huile sur toile. Attribution à Jan Sluiters.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 400/450 -
#181
Een complete set schaakstukken van gedraaid ivoor. Enkele kleine letsels en enige slijtage.
Jeu d’échecs complet en ivoire tourné. Quelques petits dégâts et usures.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#165
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,23 ct. en een hartvormige smaragd van ± 2,10 ct.
Bague en or blanc 18 sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,23 ct et d’une émeraude en forme de coeur de ± 2,10 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 1600/1800