Similar lots by type
-
#495Een notenhouten hangvitrine met zwartgepatineerde accenten in de geest van de barok.
Vitrine à suspendre en noyer aux accents noircis de style baroque.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 120 / 200 -
#785Een ronde tafel en zes stoelen van gedraaid en gesculpteerd eikenhout.
Table ronde et six chaises en chêne tourné et sculpté.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#826Twee verschillende armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met gecanneerde rug.
Deux différents fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV. Dossiers cannés.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#416Een paar nachtkastjes van gefineerd hout, waarvan één met drie laden en het andere met een lade en twee deurtjes in de vorm van boeken in trompe-l’oeil.
Paire de tables de chevet en bois de placage dont une à trois tiroirs et l’autre avec un tiroir et deux petites portes décorées de livres en trompe l’oeil.No longer availableDim. h 74 cmEstimate: € 80 / 100 -
#832Een Engelse staande klok in een mahoniehouten kast en geelkoperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.
Horloge de vestibule en acajou. Cadran en cuivre jaune. Angleterre, vers 1800.No longer availableDim. h: 214 cmEstimate: € 200 / 300 -
#830Een armstoel van gepatineerd notenhout. Bekleding te vervangen.
Fauteuil en noyer patiné. Couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#776Een tweedelige buffetkast van gesculpteerd eikenhout, onderaan drie deuren en twee laden. Bovenstuk met twee deuren naast drie legplanken.
Buffet à deux corps en chêne sculpté, le bas ouvrant à deux tiroirs au-dessus de trois portes. Le haut à deux portes et une étagère.No longer availableDim. 189 x 158 x 60 cmEstimate: € 180 / 240 -
#807Een salongarnituur van gesculpteerd en witgepatineerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl, bestaande uit een zitbank, drie armstoelen en een zitbankje. Allen bekleed met fluweel.
Garniture de salon en noyer sculpté et patiné blanc de style Louis XVI, comprenant un canapé, trois fauteuils et une banquette. Recouverts de velours.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#808Twee beklede armstoelen van witgepatineerd notenhout in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje in dezelfde stijl aan toe.
Deux fauteuils en noyer à patine blanche de style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pied du même style.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#815Een bijzet eendeurskastje met een lade en een marmeren blad, versierd met een ingelegde bloemenmand en barokke monturen van geel koper.
Petit meuble à une porte et un tiroir. Tablette en marbre. Marqueterie florale et montures baroques en cuivre jaune.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50 / 80 -
#811Zes stoelen van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl. Omstreeks 1900.
Suite de six chaises en chêne sculpté de style Renaissance. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#786Een paar stoelen van gesculpteerd mahoniehout in Louis-Philippestijl met gecanneerde rug en zit.
Paire de chaises en acajou de style Louis-Philippe. Dossier et siège cannés.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 40 / 60 -
#845Een koffer van donkergepatineerd hout met smeedijzeren hengsels en handvatten.
Coffre en bois à patine foncée et aux montures en fer forgé.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#356Een eikenhouten klapsecretaire in Edwardian stijl.
Secrétaire à abattant en chêne de style Edwardian.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 160 / 200 -
#485Een commode van mahoniehoutfineer in Georgianstijl met vier laden. Omstreeks 1900.
Commode en placage d’acajou de style Georgian, ouvrant à quatre tiroirs. Vers 1900.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 120 / 150 -
#829Een salontafel van gesculpteerd en gepolychromeerd hout met een Chinees landschapsdecor met personages op het blad.
Table de salon en bois sculpté et polychrome. Tablette décorée de personnages dans un paysage chinois.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#822Twee fauteuils van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel.
Deux fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV recouvert de velours vert.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#756Een klapsecretaire in Engelse stijl met onderaan vier laden. Schade.
Secrétaire à abattant de style anglais ouvrant à quatre tiroirs. Usures.No longer availableDim. b: 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#766Een metalen houtkachel in empirestijl, versierd met twee bronzen vrouwenfiguren en bronsbeslag.
Poêle en fonte de style Empire à décor de deux femmes en bronze.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#820Twee armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met gecanneerde rug.
Deux fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV aux dossiers cannés.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#824Een armstoel van gesculpteerd eikenhout. XIXde eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté. XIXe siècle.No longer availableDim. H 102 cmEstimate: € 40 / 50 -
#812Een buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in barokke stijl met tweemaal twee deuren.
buffet en chêne sculpté de style baroque ouvrant à deux fois deux portes.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 200 / 240 -
#415Een dagobertstoel van gesculpteerd eikenhout. De rug bekleed met leder, versierd met een ingeperst patroon van een heraldische arend.
Chaise Dagobert en chêne sculpté. Dossier recouvert de cuir, décoré d’un aigle héraldique repoussé.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 50 / 70 -
#827Drie bijzettafeltjes van gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Trois tables à gigogne en bois polychrome de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#460Shu UemuraEen parfum van 30 ml.
Parfum de 30 ml.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#84Een gevarieerd lot kaders, bestaande uit schilderijtjes, tekeningen, reproducties, enz...
Lot varié de cadres contenant des petites peintures, des dessins, des reproductions etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#379Roger Hebbelinck“Winterlandschap met molen” en “Jaagpad”. Twee lithografieën, waarvan het eerste naar Saverys. Beiden gesigneerd en genummerd buiten de plaat en resp. genummerd 283/350 en 250/350.
“La Lys en hiver” et “Le chemin de halage”. Deux lithographies dont le premier d’après Saverys. Chaque pièce signée et numérotée hors planche et respectivement numérotée 283/350 et 250/350.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#813Een grote vaas van Chinees porselein met een Cantondecor op kobaltblauwe fond. Restauratie aan de rand.
Grand vase en porcelaine de Chine à décor de Canton sur fond bleu cobalt. Restauration au bord.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 800 / 900 -
#748Een lot steengoed, bestaande uit een klepkan, een tabakspot en een Baardmankruik.
Trois pièces en grès: une cruche “baardman”, un pot à tabac et une cruche à couvercle en étain. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#557Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor. Restauratie aan één van de deksels. Onderaan gemerkt.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral. Restauration à l’un des couvercles. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#758Een hoogreliëfje van pijpaarde met een beeltenis van Maria Heilig Hart.
Haut relief en terre de pipe représentant la Sacré Coeur de Marie.No longer availableDim. 7 x 5,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#440Rochas pour HommeEen vaporisator eau de toilette van 100 ml en een body gel en deodorant in een reistas.
Vaporisateur eau de toilette de 100 ml et un body gel et déodorant dans un étui de voyage.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#142J. Roelandt“Het verhaal van de visser”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XXe eeuw.
“Le récit du pêcheur”. Huile sur toile. Signée. XXe siècle.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#649Een zeshoekige houten penseelkoker met een landschapsdecor in reliëf.
Pot à pinceaux cylindrique hexagonal à décor d’un paysage en relief.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 70 / 100 -
#145Een 18 karaats geel gouden dasspeld met Mercedes Benz embleem.
Clips de cravate en or jaune 18 ct à l’emblème de Mercedes.No longer availableDim. 19,19 gEstimate: € 400 / 500 -
#607Paule BismanPeriod: 1897 - 1973“Liggend naakt”. Een beeld van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd en genummerd 1/12.
“Nu couché”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en pierre de taille. Signée et numérotée 1/12.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 800 / 1000

