#378
Een gepolychromeerde houten hangconsole.
#286
Een Engelse secretaire met drie grote en twee kleine laden onder het klapblad.
#308
Serie van 6 spreukenbordjes. Gemerkt van Boch, XIXde eeuw
Une série de quatre assiettes à proverbes. Marque Boch, XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 18,5 cmEstimate: € 30/50 -
#620DKNY
Een roestvrij stalen horloge in originele doos.
#770Vincenti
Een halssnoer bezet met half edelstenen.
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
#408
Vijf diverse glazen lampenkappen/lantaarns omstreeks 1920.
Cinq abat-jour et lanternes en verre différents, +- 1920.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#570
Bracelet en or blanc et jaune 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 7,00 ct.No longer availableDim. 22,50 gEstimate: € 3000/3300 -
#197Delvaux
Een fauve lederen handtas, model ‘Mousson GM’. Met originele draagtas.
#467
Een lot van 6 boeken met betrekking tot fotografie:- “Directory of Photographers in Belgium 1839-1905”.- “Van ‘t Kipdorp tot ‘t Zuid”. E Fierlants.- “Photoblätter”.- Enz.
Un lot de six livres en relation avec la photographie:- “Directory of Photographers in Belgium 1839-1905”.- “Van ‘t Kipdorp tot ‘t Zuid”. E Fierlants.- “Photoblätter”.etc.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#240
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht ± 1,64 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,64 ct.No longer availableDim. 6,41 gEstimate: € 1500/1700 -
#800
Encadrement de broche en or jaune 18 ct, ainsi qu’une bague et quelques petites pièces diverses.No longer availableDim. 11,50 gEstimate: € 200/250