#498Een opiumflesje van Chinees ivoor, gedecoreerd met erotische scènes.
#46Een eikenhouten tafel met gedraaide poten.
#645Een 18 karaats wit gouden ring bezet diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale robijn van ± 0,40 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’un rubis central de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,72 gEstimate: € 600 / 700 -
#563Een wandelstok van gesculpteerd been en gezwart hout.
#748Een lot van 38 albums van Suske en WIske, waarbij 10 eerste uitgaven.
#229“Kinderen op een holle weg”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd.
”Enfants sur un chemin”. Huile sur toile. Signature apocryphe.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#347Een lot van vijftien verschillende sigaren- en sigarettendoosjes.
#238Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
#741Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
#606Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#316Een kristallen Marie-Thérèseluchter met zes lichtarmen en versierd met pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à six bras et orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#727Een Tibetaans mes van brons, versierd met een gekroond fabeldier.
Un couteau tibétain en bronze, décoration d’un animal fantastique à couronne.No longer availableDim. l: 18,5 cmEstimate: € 50 / 60