Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Birmaans wandtapijt (Kalagas) met afbeeldingen van personages en olifanten.

Een Birmaans wandtapijt (Kalagas) met afbeeldingen van personages en olifanten.

Tapisserie birmane (Kalagas) représentant des personnages et des éléphants.
SKU: 2806160628.
Category: Aziatisch.
Auction day: 29 June 2016 19:00
Catalogue #628
Estimate: € 120 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #764

    Twee theeserviesjes van Japans porselein met een polychroom decor van personages in een tuin.

    Deux petits services à thé en porcelaine du Japon à décor polychrome de personnages dans un jardin.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #569

    Een lot van tien kleine Chinese wijzen van gesculpteerd hardhout.

    Lot de dix statuettes de sages chinois en bois dur sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #751

    Vijf maskers van Chinese wijzen.

    Cinq masques de sages chinois.
    No longer available
    Dim. h: +/- 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #408

    Een klein vaasje van Koreaans porselein met een decor van bloesems. Onderaan gemerkt.

    Petit vase en porcelaine coréenne à décor de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #177

    Een paar aardewerken vazen met sang-de-boeufglazuur.

    Paire de vases en faïence à glaçure sang-de-boeuf.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #691

    Vier verschillende Chinese figuren van gesculpteerd hardhout. Enkele kleine beschadigingen.

    Quatre figurines chinoises en bois dur sculpté. Quelques petits dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 31 - 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #567

    Een fishtank van meerkleurig Japans porselein met een meerkleurig decor van personages op het strand. Onderaan gemerkt.

    Un aquarium en porcelaine japonaise avec décor de personnages sur la plage. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #758

    Vier vissers en een Chinese wijze van gesculpteerd hardhout.

    Quatre pêcheurs et un sage chinois en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 25 - 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #561

    Een balustervaas van Chinees porselein met een floraal decor. XIXe eeuw. Kleine schilfer aan de basis.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor floral. XIXe siècle. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #678

    Een Kukrimes met een kleiner exemplaar met ivoren handvatten in lederen schede.

    Couteau Khukuri et son Karda aux poignées en ivoire. Dans le fourreau de cuir.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #648

    Een lot van drie verschillende schotels van Imariporselein. 1 beschadigd.

    Lot de différents plats en porcelaine d’Imari. 1 dégât.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #571

    Een cachepot van Imariporselein met hexagonale vlakken.

    Cache-pot en porcelaine d’Imari aux cartouches hexagonales.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #423

    Een paar kleine vaasjes van Chinees porselein met een decor van personages in cartouches. Eén beschadigd en beide onderaan doorboord. XIXe eeuw.

    Paire de petits vases en porcelaine de Chine à décor de personnages en cartouches. Un au dégâts, les deux à bases trouées.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #562

    Een schotel van Chinees porselein met een famille rosedecor. Onderaan gemerkt. Randschilfer.

    Plat en porcelaine de Chine à décor famille rose. Marque sous la base. Un éclat.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #693

    Een Chinese krijgsheer en een wijze met fabeldier van gesculpteerd hardhout.

    Chef de guerre chinois et sage sur animal fabuleux en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #606

    Twee Chinese houten armstoelen en een bijzettafeltje, versierd met een ingelegd decor van karpers en bloemen van parelmoer.

    Deux fauteuils Chinois et table d’appoint, décoré de fleurs de nacre et des carpes.
    No longer available
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #697

    Een Chinese wijze met aapje en perziken, een wijze met hoen en een voorstelling van Boeddha van gesculpteerd hardhout.

    Sage chinois avec un singe et des pêches, ainsi qu’un sage avec une poule et une représentation du Bouddha en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 31 - 38 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #419

    Een Songyeschild van gepolychromeerd hout. Kifwebe, Zaïre.

    Bouclier Songye en bois polychrome. Kifwebe, Zaïre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #632

    Een klein Birmaans wandkleedje met een afbeelding van paarden.

    Petite tapisserie birmane représentant des chevaux.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #708

    Een lot van twee Chinese wijzen met perziken, een voorstelling van Boeddha met fabeldier (Kleine beschadiging) en een Guan Yin van gesculpteerd hardhout.

    Lot de deux sages chinois aux pêches, une représentation du Bouddha avec un animal fabuleux (petit dégât) et une Guanyin en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 25 - 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #703

    Twee verschillende Chinese wijzen, een visser en een voorstelling van Boeddha met een fabeldier van gesculpteerd hardhout. (Laatste met barst)

    Deux sages chinois, un pêcheur et une représentation du Bouddha avec un animal fabuleux en bois dur sculpté (le dernier avec fissure).
    No longer available
    Dim. h: 25 - 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #574

    Een grote balustervaas van Satsuma-aardewerk met een dorpstafereel in het decor.

    Un vase balustre en faïence Satsuma, décor villageois.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #683

    Een Chinees krijgershoofd met drakenkoppen van gesculpteerd hardhout met ivoren details.

    Tête de guerrier chinois aux têtes de dragons en bois dur sculpté aux détails en ivoire.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #711

    Een lot van vier verschillende Chinese krijgsheren van gesculpteerd hardhout. Eén gebarsten, één met kleine restauratie.

    Lot de quatre chefs de guerre chinois en bois dur sculpté. Une fissure à l’un, une petite restauration à l’autre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #394
    Val St. Lambert

    Drie paar kandelaars van deels gesatineerd glas, gedragen door een beeltenis van het Heilig Hart. Twee gemerkt.

    Trois paires de candélabres en verre partiellement satiné portés par une statuette du Sacré Coeur. Deux avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #794
    Friedrich Thomas

    “Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.

    “Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.
    No longer available
    Dim. 45 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #801

    Een blokkast met opzet van gebeeldhouwd eikenhout met twee maal twee deuren met kussens. Het opzet versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes. XVIIIe eeuw.

    Buffet à deux corps en chêne sculpté, ouvrant à deux fois deux portes aux coussins. Le dessus orné de têtes de lions et d’angelots. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 160 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #490

    Een haardstel en -scherm van geel koper, waarbij de laatste met een gedreven decor van een straatfeestscène.

    Garniture de cheminée et pare-feu en cuivre jaune, le dernier décoré d’une fête dans la rue repoussée.
    No longer available
    Estimate: € 4à / 60
  • #446
    Indo-Chiraz

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 247 x 175 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #609

    Een voorstelling van een heilige in hoogreliëf van gesculpteerd eikenhout.

    Sculpture en haut relief d’un Saint en chêne.
    No longer available
    Dim. 70 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #673

    Een figuur met kruik van terracotta. Venezuela.

    Personnage à la cruche en terre cuite. Venezuela.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #652

    “Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.

    “Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 & 45 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #732

    “Antwerpse retabels. 15de en 16de eeuw”. Catalogus naar aanleiding van een tentoonstelling in de kathedraal van Antwerpen in het kader van “Antwerpen ‘93”.

    “Retables anversois. 15e et 16 e siècles”. Catalogue d’une exposition dans la Cathédrale d’Anvers à l’occasion de “Antwerpen ‘93”.
    No longer available
    Estimate: € 22 / 30
  • #650

    Drie oude bureaulampen van koper.

    Trois lampes de bureau anciennes en cuivre.
    No longer available
    Dim. H. 43 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #102
    Paul Boonaert
    Period: °1946

    Twee plattelandsgezichten. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘76 & ‘77.

    Deux vues de campagne. Huile sur toile. Signées et respectivement datées ‘76 et ‘77.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #804

    Een oude waaier van struisvogelveren. In originele doos van Vandenbroeck te Antwerpen.

    Ancien éventail en plumes d’autruche. Dans la boîte d’origine de Vandenbroeck à Anvers.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More