Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Birmaans wandtapijt (Kalagas) met afbeeldingen van personages en olifanten.

Een Birmaans wandtapijt (Kalagas) met afbeeldingen van personages en olifanten.

Tapisserie birmane (Kalagas) représentant des personnages et des éléphants.
SKU: 1312160531.
Category: Aziatisch.
Auction day: 14 December 2016 19:00
Catalogue #531
Estimate: € 120 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #427

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Bouddha debout en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 113 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #925

    Een kommetje van capucineporselein met binnenin een meerkleurig decor van bloemen. XIXe eeuw. Kleine schilfer onderaan.

    Bol en porcelaine capucine, l’intérieur à décor famille rose de fleurs. XIXe siècle. Petit éclat au bord inférieur.
    No longer available
    Dim. Ø: 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #429

    Een oude Japanse prent met een ijsvogel. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.

    Une ancienne estampe japonaise représentant un martin-pêcheur. Signée. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 33 x 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #546

    Een Chinese salontafel van roodgelakt hout en versierd met inlegwerk van parelmoer.

    Table de salon chinoise en bois laqué rouge et décoré de nacre.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #563

    Een cachepot van Imariporselein in messingen monturen. Eind XIXe eeuw.

    Cache-pot en porcelaine d’Imari aux montures en laiton. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 37 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #1141

    Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages en met houten deksel. Begin XXe eeuw.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et à couvercle en bois. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #1142

    Een schaal van Chinees porselein met een verhalende scène in het decor.

    Plat en porcelaine de Chine décoré d’un scène de genre.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #413

    Een geelgepatineerde houten emmer. China.

    Seau en bois à patine jaune. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #1140

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.

    Grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un jardin.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #1131

    Een paar lange gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en een pauw en met houten deksels.

    Paire de pots à gingembre hauts en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et d’un paon. Couvercles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #603

    Twee terracotta krijgers met losstaande hoofden. Naar de grafvondsten van Keizer Qin Shi Huangdi. Chinees werk. Op houten piëdestals met marmeren blad.

    Deux guerriers en terre cuite aux têtes amovibles. D’après les exemplaires archéologiques de l’Empereur Qin Shi Huangdi. Travail chinois. Sur des piédestaux à tablettes en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 110 & 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #1122

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de longues élises dans un jardin.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #1123

    Een balustervaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een schilder in zijn atelier. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à déo d’un peintre dans son atelier. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #1128

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een parade en Chinese tekens op de rug. Omstreeks 1900.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et de la calligraphie au verso. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #567

    Een paar Chinese juwelenkabinetjes van roodgelakt hout met messingen monturen en jade plaquettes.

    Paire de cabinets à bijoux chinois en bois laqué rouge et aux montures en laiton et plaquettes de jade.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #404

    Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een rood marmeren blad.

    Socle chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #601

    Een grote Indische tangka met een voorstelling van Krishna en andere godheden boven een zgn. Raas Leela-scène.

    Grand tanka indien représentant Krishna et autres divinités en dessus d’un scène dite Raas Leela.
    No longer available
    Dim. 188 x 113 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #561

    Een paar kleine dekselvazen van Cantonporselein met decors van personages en vogels in struiken in cartouches. XIXe eeuw. Eén deksel gerestaureerd.

    Paire de vase couverts en porcelaine de Canton aux décors en cartouches de personnages et d’oiseaux dans des arbustes. XIXe siècle. Un couvercle restauré.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #577

    Een dekselvaas van Aritaporselein met een decor van personages in een landschap. Japans werk.

    Vase couvert en porcelaine d’Arita à décor de personnages dans un paysage. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #1143

    Een paar schotels van blauw en wit Chinees porselein met zeven perziken in het decor.

    Paire de plats en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de sept pêches.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #749

    Een paar Japanse houtsneden met Geisha’s. Gesigneerd.

    Paire de gravures sur bois japonaises représentant des geisha. Signées.
    No longer available
    Dim. 35 x 69 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #727

    Een Chinese salontafel van zwartgelakt hout met een decor van personages van pietra dura in het blad.

    Table de salon chinois en bois noirci, tablette à décor de personnages en pierre dure.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #693

    Een paar bordjes van Imariporselein. Eéntje met schilfer aan de rand. XIXe eeuw.

    Une paire d’assiettes en porcelaine d’Imari. Un éclat au bord. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #729

    “Guanyin”. Een Japanse houtsnede met aquarel. Gesigneerd.

    “Guanyin”. Aquarelle et gravure sur bois japonaise. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #130

    Een 18 karaats geel gouden fotohanger.

    Pendentif formant porte-photo en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 6,82 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #1118
    Daum, France

    Een lot kristal, bestaande uit zes aperitiefglaasjes en twee dekseldoosjes met bloemen in reliëf op het deksel. Allen gesigneerd onderaan.

    Lot de cristaux comprenant six verres à apéritif et deux boîtes décorées de fleurs en relief. Chaque pièce signée sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #944
    René Morren
    Period: 1868 - 1941

    “Visser aan de dorpsrand”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    “Pêcheur à la ligne au bord d’un village”. Gouache sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 28 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #787

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 170 x 116 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #378
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een coupe en een vaas. Beide gemerkt.

    Lot de cristal taillé incolore comprenant une coupe et un vase. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #550

    Twee verschillende halssnoeren van half edelstenen.

    Deux colliers différents aux pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #1076

    Een serie van vier gesculpteerde Directoire armstoelen; versierd met een vaas en sober inlegwerk in de rug.

    Suite de quatre chaises de style Directoire. Dossiers décorés de vasques incrustées.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #138

    Een damesbuste op pilaar van steengoed met een okerkleurig patina.

    Buste de dame sur une colonne en grès à patine ocre.
    No longer available
    Dim. h: 130 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #1097

    Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout in Regencystijl. Met twee verlengbladen.

    Table ronde à rallonges en acajou de style Regency. Avec deux allonges.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #571
    Delvaux

    Een avondtasje van zwartgelakt leder. Met stofhoes.

    Sac à main de soir en cuir laqué noir. Avec sac de protection.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 260
  • #1091
    Marten Van der Loo
    Period: 1880-1920

    “Stoelstraatje”. Ets. Gesigneerd in de plaat.

    “Stoelstraatje”. Eau-forte. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 32 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #769

    Een lot van vier grafische werken naar bekende meesters.

    Quatre gravures d’après des maîtres connus.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More