Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een biscuit beeldje van een windhond.

Een biscuit beeldje van een windhond.

A porcelain figurine of a greyhound.
20
12cm
Estimate: 1020
Catalogue #20
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #12

    Een set van 2 Afrikaanse hoofden in houtsnijwerk met koperen versiering.

    A set of 2 African heads in wood carving with copper embellishment.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #122

    Een biscuit jardinière met gesculpteerd 2 figuren en paard en koets.

    A biscuit jardinière with sculpted 2 figures and horse and carriage.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16,5 x 25cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #131

    Een beeldje van een tijger in zamak, gemerkt Scali.

    A zamak statue of a tiger, marked Scali.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 9 x l 19 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #2

    Een terracotta beeldje van een zittend meisje, getekend Geert Kunen.

    A terracotta statue of a sitting girl, signed Geert Kunen.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #153

    Een lot van 4 vintage porseleinen beeldjes, onderaan gemerkt; “made in occupied Japan”, “Japan” en “made in Japan”.

    A lot of 4 vintage porcelain figurines, marked on the bottom; "made in occupied Japan", "Japan" and "made in Japan".
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #66

    Een lot van 4 Afrikaanse houten beeldjes.

    A lot of 4 African wooden figurines.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #201
    Capo di Monte

    Een porseleinen beeldje van een jonge dame met een vogel. Capo Di Monte.

    A porcelain figurine of a young lady with a bird. Capo Di Monte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #4

    Een gietijzeren beeldje van een Moorse jongen.

    A cast iron figurine of a Moorish boy.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #56

    Een gipsen beeld van een jonge dame, ca 1950, in het midden hersteld.

    A plaster sculpture of a young lady, ca. 1950, repaired in the middle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #218
    Capo di Monte

    Een lot van 4 Capodimonte beeldjes op een verguld voetje bestaande uit een jonge heer met fazant, een engeltje, ee, jongen met een gans en een meisje met bloemen. Hierbij toegevoegd een porseleinen kussentje met een geslepen kristallen bol. Kleine schade aan het beeldje met het bloemenmeisje.

    A set of 4 Capodimonte figurines on a gilded base, including a young man with a pheasant, an angel, a boy with a goose, and a girl with flowers. Also included is a porcelain cushion with a cut crystal ball. Small damage to the figurine of the flower girl.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #244
    Paul Sersté

    Een lot van 2 kinderhoofdjes waarvan een houten beeldje gesigneerd Patrick op sokkel en een terracotta hoofdje getekend P Sersté, Belgium, eveneens op sokkel.

    A lot of 2 child's heads, one wooden sculpture signed Patrick on a pedestal, and a terracotta head signed P Sersté, Belgium, also on a pedestal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #35
    Capo di Monte

    Een Capodimonte beeldje van een jongen en een meisje aan een hek met puppy’s.

    A Capodimonte figurine of a boy and a girl at a fence with puppies.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 26 x 13 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #186

    Een lot van vier biscuit wijwatervaatjes. Diverse vorm en afmetingen.

    Four biscuit holy water fonts of divers shapes and sizes.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #128

    Een beeldje van een olifant in zamak, groene patine, op een marmeren voet. De rechter achterpoot vertoond een barst.

    A zamak sculpture of an elephant, green patina, on a marble base. The right hind leg shows a crack.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 17.5 x l 24 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #88

    Een lotje religiosa, bijouterie en beeldje, waarvan enkele zilver.

    A lot of religious items, costume jewelry, and a figurine, some of which are silver.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #57
    Capo di Monte

    Een set van 2 kunststof beelden voorstellend een jongen en een meisje. G. Armani, Capo Di Monte.

    A set of 2 plastic sculptures depicting a boy and a girl. G. Armani, Capo Di Monte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #178
    May Claerhout

    Een aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.

    A terracotta wall sculpture, signed.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 20cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #37

    Een lot van 3 religieuze items in biscuit en porselein bestaande uit 2 wijwatervaatjes en een beeldje van een heilige.

    A lot of 3 religious items in biscuit and porcelain consisting of 2 holy water basins and a statue of a saint.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #199

    Een gevarieerd lot bestaande uit: een zwarte W. Germany vaas, een blauw porseleinen vaasje, een roze opaline vaasje, een kobaltblauwe bonbonniere, een speldenhouder, een oud boekje, een speculoosplankje en een biscuit wijwatervat met de beeltenis van een engel waarvan de vingers van 1 hand afgebroken zijn.

    A mixed lot consisting of: a black W. Germany vase, a blue porcelain vase, a pink opaline vase, a cobalt blue bonbonniere, a pin cushion, an old booklet, a speculoos baking mold, and a bisque holy water font featuring an angel with broken fingers on one hand.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 30 cm (wijwatervat)
    Estimate: € 20 / 30
  • #184

    “De paardenmenner”. Een beeld van kunstbrons naar “Les chevaux de Marly” van Coustou.

    "Le Cavalier". Une statue en bronze d'art d'après "Les chevaux de Marly“ par Coustou.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #173

    Een Art-Deco beeld, 2 herten op een marmeren voet, onleesbaar gesigneerd in het marmer.

    An Art Deco sculpture, 2 deer on a marble base, illegibly signed in the marble.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 54 x 13 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #130

    Een albasten buste van een meisje.

    An alabaster bust of a girl.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #43

    Een oude glazen stolp met een biscuit beeld van de Heilige Familie.

    An antique glass dome with a biscuit sculpture of the Holy Family.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #5

    Een kunstbrons beeldje op marmeren sokkeltje, draagt handtekening Houdon.

    A bronze art statue on a marble pedestal, bears the Houdon signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #258

    Een paar Duitse messingen obussen uit de Eerste Wereldoorlog.

    Une paire d'obus allemands en laiton de la Première Guerre mondiale.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #115

    Een antieke koperen bedpan met Adam en Eva tafereel in het reliëf.

    An antique copper bedpan with a relief depicting Adam and Eve.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #61

    Een gekleurd Boheems kristallen karaf.

    A colored Bohemian crystal decanter.
    No longer available
    Online only
    Dim. 41cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #105
    Val Saint-Lambert

    Een vintage design kristallen vaasje, onderaan gemerkt.

    A vintage design crystal vase, marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14 x Ø10cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #46

    Een kunststof wandornament met 2 voorstellingen van Boeddha.

    A plastic wall ornament with 2 Buddha images.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #73
    Satsuma

    Een Chinees Satsuma vaasje met figuren in het tafereel. Onderaan gemerkt “Made in China”.

    A Chinese Satsuma vase with figures in the scene. Marked "Made in China" at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #142

    Een houtskoolstrijkijzer van messing met handvat van hout en smeedijzer. XIXde eeuw.

    A brass charcoal iron with a wooden handle and wrought iron. 19th century.
    No longer available
    Online only
    Dim. H.24 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #241

    Houten klokje.

    Wooden clock.
    No longer available
    Online only
    Dim. h35cm b23cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #219

    Een vintage koperen, omgebouwde olielamp naar 2 lichtpunten met kap.

    A vintage copper, converted oil lamp into 2 light fixtures with shades.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #22

    Een 19e eeuws bord met een floraal decor en een veer, heeft een haarlijnscheur aan de rand.

    A 19th-century plate with floral decoration and a feather, has a hairline crack on the edge.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #104

    Een houten vitrinehangkastje, 2 deurs en 2 schabben.

    A wooden display hanging cabinet, 2 doors and 2 shelves.
    No longer available
    Online only
    Dim. 52 x 58 x 14cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #60

    Een lot van 3 geslepen kristallen karaffen.

    A lot of 3 cut crystal decanters.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32cm
    Estimate: € 20 / 40
View all auction items ›

Online-Only Varia van 29 Januari 2024

Op Maandag 29 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday January 29th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

29 January 2024 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2024 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More