Other lots in this auction
-
#410
Een houten regulateur, bovenaan gesierd met een paard.
Un régulateur en bois, le dessus orné d’un cheval.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 20 / 30 -
#548
“Twee figuren die kaligrafie beoefenen”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Deux figures qui exercent la calligraphie”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté. Signature à la base.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#568
“Kunstsmid”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Forgeron. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté.No longer availableDim. h: 3,3 cmEstimate: € 80 / 120 -
#78
“Jachthonden”. Een paar Bronzen plaquettes in hoogreliëf.
”Chiens de chasse”. Une paire de plaquettes en bronze haut-relief.No longer availableDim. 18 x 33,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#793
Drie verschillende gebeeldhouwde houten Aziatische beeldjes.
Trois statues différentes en bois sculpté asiatiques.No longer availableDim. h: 26 - 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#521
Een koperen klankschaal op rood- en goudgepatineerde sokkel.
Un bol chantant en cuivre sur un socle en bois rouge patine dorée.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#68
Een bonbonnière en een vaas van Booms glas, waarbij één met meerkleurige en één met vergulde versieringen.
Une bonbonnière et un vase en verre de Boom, décors polychromes et dorés.No longer availableDim. Ø: 20 & h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#269Adriaan VandewallePeriod: 1907-1997
“Winterlandschap met hooischuur” . Olieverf op doek. Gesigneerd. Met boekje over de retrospectieve 1930 - 1980 te Brugge in maart 1987.
”Paysage hivernal et grange à foin”. Huile sur toile. Signée. Avec livret rétrospectif 1930 -1980, Bruges, mars 1987.No longer availableDim. 49 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#203
Een vrouwentorso van donkergepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1600 / 11800 -
#850
Een eikenhouten eendeurskastje met een lade bovenaan.
Une petite armoire en chêne à une porte et un tiroir au dessus.No longer availableDim. 91 x 36 x 66 cmEstimate: € 25 / 45 -
#280
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en een centrale saffier van ± 1,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct et un saphir central de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 9,88 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#323
Drie porseleinen schotels met een rand in vlechtwerk. Centraal een bloemmotief en met vergulde details. Onderaan gemerkt: von Schierholz, Made in Germany.
Trois plats en porcelaine, les ailes en motif tressé. Motif floral au centre et détails dorés.No longer availableEstimate: € 30 / 40