#112Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en été”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 79 cmEstimate: € 100 / 120 -
#92Charlie DelhauterPeriod: °1919“La main du diable”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“La main du diable”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#741Een kleine opengewerkte Chinese plaquette van zwart jade.
Plaquette en jade noire ajourée et sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. Ø: 7cmEstimate: € 100 / 120 -
#671Alexendre, BelgiumEen geëmailleerde terracotta vaas met een aziatisch en Hollands reliëfdecor. Onderaan gemerkt en gedateerd 10-2-1948.
Vase en terre cuite à décor hollando-asiatique en relief. Marque sous la base et date 10-2-1948.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 650 / 750 -
#765Een grote smeedijzeren luchter met acht lichtpunten. Zonder kapjes.
#79“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#171Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
#626Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#778“Goudfazanten”. Een Chinees borduurwerk op zijde.
#54Een rechthoekige spiegel in lijst van hout en plaaster.
“Le joueur de polo”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir d’après John Willis-Good.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 180 / 220