#243Een grote vaas van Torhouts aardewerk met een gestileerd disteldecor.
Un grand vase en poterie de Torhout à décor de chardon stylisé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#601Twee designvazen van meerkleurig Muranoglas.
#202Een houten juweelkistje, versierd met messingen inlegwerk.
#106Een ovaal gefineerd houten tafeltje, het blad bekleed met parketwerk en het geheel versierd met verguld beslag.
#327Val St. LambertEen paar tweearmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une paire de bougeoirs à deux branches en cristal incolore taillé. Signé.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#139Paul HagemansPeriod: Antwerpen 1884-1959“Jonge vrouw in kimono”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel met schade ter hoogte van de handtekening.
Jeune femme en kimono. Huile sur panneau. Signé. Dommages dus à l'humidité vers le bas.No longer availableDim. 122 x 67 cmEstimate: € 300 / 500 -
#644Een lans.
Une lance.No longer availableDim. l: 235 cm -
#111Ernest DamePeriod: 1845 - 1920“L’éplucheuse de volaille”. Een verzilverd bronzen beeld. Gesigneerd en met gieterijstempel.
L'éplucheuse de volaille. Une statue en bronze argenté. Signée et cachet du fondeur.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 360 / 400 -
#266Een paar goudgepatineerde metalen bijzettafeltjes met vogelpoten.
Une paire de tables d'appoint en métal patiné doré avec pieds d'oiseau.No longer availableDim. 48 x 40 x 62 cmEstimate: € 220 / 240 -
#103Een eclectische klok van messing.
Un tapis persan en soie noué à la main avec un arbre de vie dans le décor. Porter.No longer availableDim. 135 x 77 cmEstimate: € 150 / 200