Other lots in this auction
-
#661Een paar gegivreerde glazen vazen met handgeschilderd landschapdecor. Lichte slijtage aan de rand (H. 27,5 cm), evenals een lelievormig glazen soliflorvaasje (H. 24,5 cm).
Une paire de vases en verre doré à décor de paysage peint à la main. Légères usures au bord (H. 27,5 cm), ainsi qu'un vase Soliflor en verre en forme de lys (H. 24,5 cm) .No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#313Een paar hondjes van deels verguld Staffordshireaardewerk. We voegen er een groepje cvan een vrouw bij een vos met jong aan toe. (Beschadigd).
Une paire de chiens en poterie Staffordshire partiellement dorée. Nous ajoutons un groupe d'une femelle avec un renard avec son petit. (Endommagé).No longer availableDim. h: 27,5 & 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#381Een lot van 6 Aziatische bronzen voorwerpen, waarbij o.a. een pad, een belletje, een busje met been, enz.
Un lot de 6 objets asiatiques en bronze, dont un crapaud, une cloche, un bus avec os, etc.No longer availableDim. h: 5,5 - 16,5 cmEstimate: € 60 / 70 -
#387Een lot porselein, bestaande uit een Japans theepotje en zalfdoosje en een Chinees vaasje. Het tweede onderaan gemerkt.
Un lot de porcelaine, composé d'une théière et d'un coffret à onguent japonais et d'un vase chinois. Le second est marqué en bas.No longer availableDim. h: 5, 8 & 10 cmEstimate: € 100 / 120 -
#507“Bloemenverkoopster”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde ivoren groep. China, medio XXe eeew. Op houten sokkel
Fleuriste. Groupe en ivoire finement sculpté et polychrome. Chine, milieu XXe siècle. Sur socle en boisNo longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 460 / 500 -
#477Een fijn gesculpteerd ivoren lampvoetje met scènes van jagende tijgers. Met ivoren kapje. Beschadiging aan het kapje.
Un pied de lampe en ivoire finement sculpté avec des scènes de chasse aux tigres. Avec calotte en ivoire. Dommage pour la calotte.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 300 / 340 -
#21Een crackleware frenologiebuste.
Un buste de phrénologie crackleware.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#697AlessiEen rond witmetalen schotel. Gemerkt.
Un plat rond en métal blanc. Marqué.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 15 / 25 -
#185Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
Une paire de boutons de manchette en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 15,69 gEstimate: € 470 / 550 -
#137“Engelse jager met hond en hoorn”. Een bronzen groep met deels meerkleurig patina op houten voetstuk.
“Chasseur anglais avec chien et cor”. Un groupe en bronze avec patine en partie multicolore sur socle en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 250 / 350 -
#684Een serveerschotel van verzilverd metaal, versierd met een gegraveerd decor. Op pootjes.
Un plat de service en métal argenté, orné d'un décor gravé. Sur pieds.No longer availableDim. Ø: 55 cmEstimate: € 25 / 35 -
#235Een 18 K witgouden ring bezet met een verschillende kleuren saffier met een gezamenlijk gewicht van +- 3,20 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de saphirs de couleur différente d'un poids combiné de +- 3,20 ct. et de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 9 gEstimate: € 1300 / 1500


