Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een blauw glazen parfumflesje, getooid met een werkje van de kunstenares. In doosje.
Een blauw glazen parfumflesje, getooid met een werkje van de kunstenares. In doosje.
Niki de Saint Phalle

Een blauw glazen parfumflesje, getooid met een werkje van de kunstenares. In doosje.

Un flacon de parfum en verre bleu, décoré d'une oeuvre de l'artiste. Dans une boîte.
Dim. h: 12 cm
SKU: 2906210048.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #48
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #658
    Saint-Louis, France

    Twee bolle asbakjes van resp. groen en blauw kristal. Gemerkt.

    Deux cendriers convexes de cristal vert et bleu respectivement. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 10 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #670

    Een paar klokvormige houten doosjes met wereldbollen. Onder gemerkt ‘AM’.

    Une paire de boîtes en bois en forme de cloche avec des globes. Marqué en dessous de 'AM'.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #18
    Cristal d’Arques

    Een gegoten glazen beeldje van een dolfijn. Gemerkt met label.

    Une figurine de dauphin en verre moulé. Marquée d'une étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #534

    Een gebogen glazen salontafel.

    Une table basse en verre courbé.
    No longer available
    Dim. 39 x 110 x 110 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #547

    Een stier van meerkleurig Muranoglas.

    Un taureau en verre de Murano polychrome.
    No longer available
    Dim. l:52 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #4
    Dirk Baksteen
    Period: 1886 - 1971

    “Zomeravond te Achterbosch (Mol)”. Een tekening op papier. Gesigneerd en op de verso gedateerd augustus 1919.

    “Soirée d'été à Achterbosch (Mol)”. Un dessin sur papier. Signé et daté août 1919 au verso.
    No longer available
    Dim. 14 x 18 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #554

    Een eikenhouten gatelegtafel.

    Table gateleg en chêne.
    No longer available
    Dim. 146 x 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #21

    Een crackleware frenologiebuste.

    Un buste de phrénologie crackleware.
    No longer available
    Dim. 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #82
    Jules Decort
    Period: 1918 - 1999

    “Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Allée verte. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #87

    Een lederen aktetas.

    Mallette en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #29
    Angelo Vadala
    Period: °1940

    “Vrouwengezicht” & “Landschap”. Twee olieverfschilderijtjes op doek. Het tweede gesigneerd en gedateerd ‘80.

    Visage de femme & Paysage. Deux peintures à l'huile sur toile. La seconde signée et datée '80.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 14 & 18 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #93

    “Herderskoppel”. Een paar bronzen beeldjes op marmeren sokkel.

    “Couple de bergers”. Une paire de statues en bronze sur un socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 240 / 360
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More