#90Een 18 K geelgouden hanger met Egyptische hiërogliefen.
#202Een houten juweelkistje, versierd met messingen inlegwerk.
#362Jos TrotteynPeriod: 1910-2002“Hoevezicht”. Gesigneerd en gedateerd ‘43. Kleine herstelling.
Farm View. Signé et daté '43. Petite réparation.No longer availableDim. 52,5 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#400Een dubbel fotokader van Sterling zilver. Engelse keuren.
Un double cadre photo en argent sterling. Poinçons anglais.No longer availableDim. 17 x 27 cmEstimate: € 120 / 140 -
#390Een paar fotokaders van Sterling zilver. Engelse keuren.
Une paire de cadres photo en argent sterling. Poinçons anglais.No longer availableDim. 18,5 x 13,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#582Slavia 631Een luchtbuks met knikloop. Kaliber 4.5mm.
#80Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
#672LuxorEen vol messingen schouwklokje. In origineel etui en met aankoopbewijs.
#46Een serveerwagentje van hout en messing.
#678Een lot van vier verschillende bierpullen.
#297Een paar messingen scheepslampjes, waarbij één gemonteerd op elektriciteit.
#376Een paar gietijzeren vuurbokken in de vorm van sfinksen.
Une paire de firebucks en fonte en forme de sphinx.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 80 / 100