#697AlessiEen rond witmetalen schotel. Gemerkt.
#489Baron Herni-Michel Heger de Löwenfeld“Aréion”. Uit de reeks “Hommage aux Bijoux de Braque”. Hoogdruk verguld met 23 K fijn goud. Met droogdrukstempel G. Braque. Genummerd 119/200 en gesigneerd buiten de plaat.
Aréion. De la série Hommage aux Bijoux de Braque. Typographie dorée à l'or fin 23K. Avec cachet à sec G. Braque. Numéroté 119/200 et signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 37 x 54 cmEstimate: € 180 / 240 -
#672LuxorEen vol messingen schouwklokje. In origineel etui en met aankoopbewijs.
#73Een bronzen vaas met beeltenis van Admiraal Togo.
#692Een doofpot van rood en geel koper.
Un étouffoir de cuivre rouge et jaune.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#58Een antieke icoon met beeltenis van een aartsengel.
#559Een moderne salontafel met metalen frame en twee glazen bladen.
#654Een paar vissen van meerkleurig Muranoglas.
#664Een paar vissen van gekleurd Muranoglas.
Une paire de poissons en verre de Murano coloré.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60