#618Drie vaasjes en een lampenvoet van blauw en wit aardewerk. Delft en Nimy.
#666Een stoomgebogen staande houten kapstok.
Un porte-manteau debout en bois courbé à la vapeur.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 40 / 60 -
#138Een tweekleurige beige bruine gestreepte Missoni tas.
#80Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
#368Königliche Porzellan-ManufacturZeven borden van wit porselein met een afwisselend en veelkleurig decor van vruchten. Rococovleugel, met bloementuilen en een reliëfrand met vergeet-mij-nietjes-guirlande. Onderaan gemerkt in blauw onder glazuur. Eerste helft XXste eeuw.
Sept assiettes en porcelaine blanche à décor varié et multicolore de fruits. Aile rococo, avec bouquets de fleurs et bord en relief avec une guirlande de myosotis. Marquée en bas en bleu sous glaçure . Première moitié du 20e siècle .No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#377Een kleine bronzen voorstelling van Ganesh. Tibetaans werk.
#73Een bronzen vaas met beeltenis van Admiraal Togo.
#427Een lot brons, bestaande uit een staande Thaise Boeddha, een schaaltje met gegraveerd pauwendecor en een Ganesha.
Un lot de bronze, composé d'un bouddha thaïlandais debout, d'un bol à décor de paon gravé et d'un Ganesha.No longer availableDim. h: 14 & 30 cm; l: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#294René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Zicht op Antwerpen” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Yorkshire Terrier. Une figurine en porcelaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 35 / 50