Other lots in this auction
-
#614Marcel Mazy“De Ruïne”. Tekening. Gesigneerd en gedateerd 1976.
La Ruine. Dessin. Signé et daté 1976.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 50 / 60 -
#196Een gefineerde ééndeursvitrine in Lodewijk XVI-stijl met een ovale schildering in de deur en het geheel versierd met verguld beslag. Slijtage aan de schildering.
Vitrine de style Louis XVI plaquée à une porte avec une peinture ovale dans la porte et le tout décoré de garnitures dorées. Usure du tableau.No longer availableDim. 175 x 91 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#457Een ovale porseleinen schotel met een blauw decor van een bloemenvaas op celadonkleurige fond. Onderaan gemerkt.
Un plat ovale en porcelaine à décor bleu d'un vase fleuri sur fond céladon. Marqué en bas.No longer availableDim. 29 x 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#691Een lot van vier porseleinen hondjes. Verschillende ouderdom en afkomst.
Un lot de quatre chiens en porcelaine. Différents âges et origines.No longer availableDim. h: 12 - 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#577Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een houten deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore avec un couvercle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#305Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18K serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,18 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 300 / 350 -
#370Een poppenhuis met toebehoren.
Une maison de poupée avec accessoires.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#252Piet Mees“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage d'hiver. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#88Een art deco schouwklok van albast en marmer, versierd met twee zamakken gazellen.
Pendule de cheminée art déco en albâtre et marbre, à décor de deux gazelles en zamac.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#273Een lot aardewerk, bestaande uit drie Chinese kommetjes, waarbij één met meerkleurig en één met capucineglazuurs, dekselpotje, een veldfles en een kruik.
Un lot de poterie, composé de trois bols chinois, un à glaçure multicolore et un à glaçure capucine, un pot à couvercle, une gourde et un pichet.No longer availableDim. h: 6 - 29 cm Ø: 9 - 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#359A. Decroos“Biddende mensen bij een kapelletje “. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnes priant dans une chapelle. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#81Een zwarte vilten hoge hoed gemerkt London Fashion en met kartonnen hoedendoos van Oud Huis Félix Goemans Zoon, Kammenstraat.
Un haut-de-forme en feutre noir marqué London Fashion et avec une boîte à chapeaux en carton par Oud Huis Félix Goemans Zoon, Kammenstraat.No longer availableEstimate: € 40 / 60


