Other lots by Delvaux
#223Delvaux
Een donkerrode lederen handtas met bijpassende geldbeugel. Met stofzak.
#157Delvaux
Een blauwe lederen handtas.
Un sac à main en cuir bleu.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#243Delvaux
Een blauwe lederen handtas met stofzak.
#143Delvaux
Een zwart lederen handtas. Met stofzak.
Un sac à main en cuir noir.No longer availableEstimate: € 500/600
#190
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 5,09 gEstimate: € 800/900 -
#725
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.
#870
Un brillant en forme de goutte dans certificat fermé AIG. 0,54 ct. Couleur G. VS2.No longer availableEstimate: € 900/1000 -
#531
Een Arabische sabel met gegraveerd lemmet.
#379
Kom in geslepen kleurloos kristal op voet.
#136
Een marqueterie tafel met laden.
#765
Een handgeknoopt wollen Mori-Yomud-karpet.
#49Brigitte
“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
#456
Een voetbankje van kamelenleer en hout.
#745
Een vintage houten zit/ligbank op metalen poten en met simililederen kussen.
Une chaise longue-banc vintage sur pieds en métal et coussin en faux cuir.No longer availableDim. 41 x 196 x 66 cmEstimate: € 60/100 -
#366
Een zuil van bruin geaderd marmer en arduin.
#60
Een 18 karaats gegraveerde geel gouden zakhorloge.
Une montre de poche en or jaune 18 ct engravée.No longer availableDim. bruto: 24,80 gEstimate: € 200/300